O nas

Pod marką JSystems istniejemy od 2008 roku od początku oferując szkolenia z zakresu baz danych, programowania i systemów operacyjnych. Zrzeszamy specjalistów o bogatym doświadczeniu zawodowym, pasjonatów swoich technologii.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dynamiczne zmiany zachodzą w branży IT, dlatego dbamy o to, by nasza firma była z nimi na bieżąco. Nieustannie udoskonalamy swój program tak, by prowadzone przez nas kursy informatyczne odpowiadały aktualnej sytuacji na rynku. Nasi trenerzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w branżowych szkoleniach po to, by uaktualniać posiadaną wiedzę i jeszcze skuteczniej przekazywać ją swoim kursantom.

Dlaczego my?

Skuteczność

W naszej pracy nadrzędną wartością jest skuteczność szkoleń. Jako programiści rozumiemy, że w nauce chodzi przede wszystkim o skuteczność. Wszystkie elementy procesu szkolenia, od doboru właściwego trenera do przemyślanej warsztatowej formuły są po to, by to osiągnąć. Doskonalimy się w tym od 2008 roku. Możesz więc na nas polegać!

Warsztatowa forma zajęć

Wystarczy zapytać dowolnego programistę "w jaki sposób nauczyć się programować w języku XXX?", by usłyszeć "przez praktykę!". Nie ma lepszej metody na nabycie praktycznej wiedzy niż wykorzystywanie danej technologii. Dlatego nasze szkolenia mają formę warsztatową. Każde zagadnienie omawiane przez trenera jest poparte pisanymi na żywo przykładami zastosowania. Widzisz jak powstaje kod, a trener tworząc go tłumaczy co robi i dlaczego. Po każdym omówionym w ten sposób temacie trener prowadzi ćwiczenie, mające na celu wykorzystanie techniki przez uczestników.
Kładziemy duży nacisk na to, by nasi kursanci potrafili stosować zdobywane umiejętności w codziennej pracy, a nie tylko recytować z pamięci mało przydatne definicje i regułki. Chcemy, by uczestnictwo w szkoleniach przynosiło im realne korzyści, zamiast stanowić kolejną mało znaczącą pozycję w CV.

Terminy gwarantowane

Jeśli jakiś termin oznaczony jest jako gwarantowany to oznacza to, że na 100% się odbędzie we wskazanym czasie i miejscu. Nawet gdyby część takiej grupy zrezygnowała lub przeniosła się na inny termin, raz ustalony termin gwarantowany takim pozostaje.

Ekspercki zespół

Szkoleń w JSystems nie prowadzi nikt przypadkowy. Naszych trenerów cechuje przede wszystkim dobre zrozumienie zagadnień, z których prowadzą szkolenia co skutkuje skutecznością nauczania. Nim znajdą się na sali są sprawdzani pod kątem merytorycznym i umiejętności miękkich. Muszą odznaczac się nie tylko zaawansowaną wiedzą, ale również umiejętnością przystępnego wytłumaczenia nawet trudnych zagadnień. Są to zawsze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Gwarancja satysfakcji

Bardzo zależy nam na Twoim i każdego innego uczestnika zadowoleniu. Jeśli więc z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany ze szkolenia, możesz przyjść na kolejny termin (np. z innym trenerem) bezpłatnie. Możesz to robić tyle razy ile chcesz, tak długo aż będziesz czuć się usatysfakcjonowany.

Nieustająca poprawa jakości

Jakość naszych szkoleń jest nieustannie monitorowana. Po każdym szkoleniu uczestnicy wypełniają ankiety, dzięki czemu jesteśmy w stanie poprawiać nasze usługi w sposob ciagły. Dla nas jest to bardzo cenne źródło wiedzy na temat tego, w jaki sposób udoskonalać szkolenia IT, by jeszcze lepiej spełniały oczekiwania uczestników. Stawiamy na ciągły rozwój zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami rynku. Sprawdź sekcję "zadowolenie klientów" by dowiedzieć się jaki procent uczestników jest bardzo zadowolonych z naszych usług oraz jaki procent poleciłoby nas dalej.
Zadowolenie klientów
Zadowolenie klienta jest dla nas ważne, więc bezustannie poprawiamy jakość naszych usług.
96.92 % Tyle osób poleciłoby nas swoim znajomym. 97.65 % Tyle osób ocenia naszych trenerów na najwyższe noty (świetnie, bardzo dobrze).

*Dane na podstawie ankiet uczestników

Sprawdź, co mówią o nas Ci, którzy nam zaufali

 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL i programowania w języku T-SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 16-09-2022 profesjonalne podejście do przedstawianych zagadnień. Piotr Nieznański, Rhenus Logistics S.A.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python 16-09-2022 Super prowadzący, bardzo duża wiedza. Warsztaty prowadzone w ramach szkolenia na najwyższym poziomie. Tomasz Urbaniak, Vector Blue Hub
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python 16-09-2022 Super szkolenie, bardzo dużo poruszonych wątków, polecam! Bartosz Baraniewicz, ING Hubs B.V.
 • 5.0 / 5
  Oracle SQL i PL/SQL dla zaawansowanych 16-09-2022 Drugie szkolenie przez firmę JSystems i na pewno nie ostatnie. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia (teoria+praktyka) szkolenia oraz to, że prowadzący przekazuje wiedzę w bardzo zrozumiały sposób. Agnieszka Sajnóg, Narodowy Bank Polski
 • 5.0 / 5
  Oracle SQL i PL/SQL dla zaawansowanych 16-09-2022 Szkolenie przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, wszystkie zagadnienia jasno wyjaśnione. Polecam. Karolina Jung, UAM
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python 16-09-2022 Super szkolenie. Polecam! Filip Drabarek, Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do DevOps - szkolenie w formie warsztatowej 09-09-2022 kompaktowo i konkretnie , gorąco polecam Jan Brzeziński, Narodowy Bank Polski
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do DevOps - szkolenie w formie warsztatowej 09-09-2022 bardzo dobre szkolenie Dominika Olczak, Santander Bank Polska S.A.
 • 5.0 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 07-09-2022 Bardzo dobre, merytoryczne szkolenie - POLECAM! Piotr Borkowski, Analizy Piotr Borkowski
 • 5.0 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 07-09-2022 Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo dobrze przygotowane. Katarzyna Jankowska, Solumus Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 07-09-2022 Super szkolenie. Poziom merytoryczny i jakościowy na wysokim poziomie, jednocześnie bardzo przystępny sposób przekazu informacji. Stanisław Budziński, GPI Poznań Sp. z o.o.
 • 4.9 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 07-09-2022 Fajne szkolenie dla początkujących i średniozaawansowanych developerów Piotr Preferansow, EduBroker Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w Oracle 26-08-2022 Bardzo dobrze wydane pieniądze, szkoleniowcy kompetentni, chętni do pomocy, nie jest to zwykłe czytanie z prezentacji Leszek Pietrycki, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 26-08-2022 Bardzo fajnie kompleskowo prowadzone szkolenie. Polecam. Sławomir Skelnik, Nordea Bank Abp Spółka Akcyjna
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do Big Data - szkolenie w formie warsztatowej 26-08-2022 Arek to super trener z ogromna wiedzą na temat pracy z danymi. Jezeli ktos chce wskoczyc na wyzszy poziom analizy,gromadzenia i przesylania danych to Big Data to super rozwiazanie. Mariusz Stefański, Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy
 • 4.72 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 26-08-2022 Bardzo fajne szkolenie. Prowadzący miał czas dla wszystkich, na prawie wszystkie pytania miał odpowiedź od razu. Olbrzymia, usystematyzowana wiedza, podana bardzo sprawnie. Michał Romasiuk, Nordea Bank Abp Spółka Akcyjna
 • 4.9 / 5
  Podstawy SQL i PL/SQL 12-08-2022 potężna ilość wiedzy podana z przystępnej formie - polecam Ewa Kryńska, Silky Coders Sp. z o.o.
 • 4.81 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 12-08-2022 Polecam Każdemu kto chce poznać Kubernetesa - program szkoleń zbudowany jest idealnie aby przejść przez całe zagadnienie. Tomasz Słuchocki, Tomee Tomasz Słuchocki
 • 4.81 / 5
  Podstawy SQL i PL/SQL 12-08-2022 Świetnie przeprowadzone szkolenie wszystko przekazane w przystępny sposób. Przemysław Romaszewski, Kwazar Corporation Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Administracja, replikacja i tuning baz danych PostgreSQL 29-07-2022 Szkolenie bardzo praktyczne, duża dawka wiedzy przedstawionej bardzo klarownie i przyjaźnie dla uczestnika. Trener z dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam :) Paweł Zbróg, OSOBA PRYWATNA
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 22-07-2022 Wartościowe szkolenie, szczegółowy zakres Monika Wrześniak, Orange Szkolenia Sp. z o.o.
 • 4.72 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 22-07-2022 Praktyczne i kompleksowe szkolenie z Kubernetesa i Dockera. Dariusz Janukowicz, Orange Szkolenia Sp. z o.o.
 • 4.9 / 5
  Programowanie w języku Python 22-07-2022 Serdecznie polecam szkolenia w JSystem naprawdę dużo wartościowej wiedzy jednocześnie otrzymujemy wyprawki na naukę samodzielną lub powtórki na bazie workbooków Piotr Wulczyński, Edubroker Sp. z o.o.
 • 4.9 / 5
  Programowanie w języku Python 22-07-2022 Super prowadzący bardzo jasno przekazuje wiedzę i co najważniejsze jeden z najlepszych warsztatów pod względem ilości i poziomu, w jakim mogłem uczestniczyć. Min teorii, a ogrom praktyki. Ernest Zając, Powiat Koszaliński
 • 4.9 / 5
  Programowanie w języku Python 22-07-2022 Super szkolenie. Na pewno bede polecał dalej. Dużo zadań praktycznych. Prowadzący był bardzo dobrze przygotowany i przekazywał wiedzę w przystępny sposób. Krzysztof Jaczyński, Edubroker Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 22-07-2022 5 dni intensywnej nauki, profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Warto uczestniczyć. Marcin Śpiewak, Orange Szkolenia Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 15-07-2022 Z punktu widzenia wartości dodanej najlepsze szkolenie Mariusz Rafalski, Nordea Bank Abp Spółka Akcyjna
 • 4.45 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 15-07-2022 Maciej to świetny ekspert w dziedzinie prowadzonego przez siebie szkolenia Marek Pakieser, Nordea Bank Abp Spółka Akcyjna
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 15-07-2022 Maciej wplata w program szkolenia wiele praktycznych przykładów i ma sporo wiedzy z realnych projektów. Łukasz Rolbiecki, Nordea Bank Abp Spółka Akcyjna
 • 5.0 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 13-07-2022 Serdecznie polecam szkolenie z Panem Sebastianem, wszystko wytłumaczone w jasny sposób, łatwy do przeklinania samemu po szkoleniu. Jakub Jasiński, TMF Sp. z.o.o
 • 5.0 / 5
  Docker – konteneryzacja i zarządzanie aplikacjami oraz microserwisami 06-07-2022 Takiego szkolenia właśnie szukałem! Grzegorz Olszewski, Nethansa
 • 5.0 / 5
  Docker – konteneryzacja i zarządzanie aplikacjami oraz microserwisami 06-07-2022 Najlepsze szkolenie na jakim byłem. Jakub Blady, Transition Technologies PSC S.A.
 • 5.0 / 5
  SQL dla średnio zaawansowanych 06-07-2022 Sporo praktycznej wiedzy, uważam, że zakres omówiony na szkoleniu odpowiada poziomowi średnio-zaawansowanemu- czyli tak jak oczekiwałem. Fajnie, że większość czasu była poświęcona na analitykę. Piotr Żelazny, Acxiom Global Service Center Polska Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  SQL dla średnio zaawansowanych 06-07-2022 Najlepszy wybór, serdecznie polecam. Rafał Maniera, NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Docker – konteneryzacja i zarządzanie aplikacjami oraz microserwisami 06-07-2022 Bardzo merytorycznie, skondensowana duża dawka wiedzy, dobra jakość. Mariusz Masio, EDOCS Systems
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w Oracle 01-07-2022 Świetne szkolenie i bardzo profesjonalnie prowadzone. Bardzo polecam. Adam Płachta, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • 4.81 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w Oracle 01-07-2022 Bardzo dobry prowadzący, starający się zróżnicować zadania pod różny poziom grupy. Mateusz Pazurek, Axciom Global Service Center Polska Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do Big Data - szkolenie w formie warsztatowej 01-07-2022 Potwierdzają się opinie które czytałem przed szkoleniem, prowadzący jest pasjonatem technologii i praktykiem - to się przekłada pozytywnie na jakość szkolenia. Jest dobra proporcja między teorią i warsztatami, przygotowane ćwiczenia są ciekawe i pozwalają "poczuć" przetwarzanie BigData. Po częściach teoretycznych "ułożyły" mi się w głowie pojęcia/technologie z obszaru BigData. Jak najbardziej polecam szkolenie dla osób które zaczynają przygodę z BigData. Stefan Bryła, OSOBA PRYWATNA
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku C# 01-07-2022 Super, polecam Maciej Chajdacki, Getin Noble Bank SA
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do Big Data - szkolenie w formie warsztatowej 01-07-2022 Szkolenie świetnie poprowadzone, bardzo rozległa wiedza prowadzącego, trenera Arka Osińskiego. Wiedza przekazana w bardzo jasny i spójny sposób poparta wieloma praktycznymi przykładami. Praktycznie nie było pytania, na które prowadzący nie znałby odpowiedzi od razu. Ponadto odpowiedzi na pytania znacznie wykraczały poza zakres samego pytania. Świetne warsztaty na AWS i doskonale przygotowane materiały do przeprowadzanych ćwiczeń. Polecam w 100% i chętnie uczestniczyłbym w kolejnych szkoleniach prowadzonych przez Arka. Wit Grzesiak, Aplikacje Krytyczne Sp. zo.o.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Java 01-07-2022 Jestem zadowolony Rafał Augustyniak, Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
 • 4.81 / 5
  Zaawansowany SQL i programowanie baz danych PostgreSQL w jezyku PL/pgSQL 30-06-2022 Bardzo dobre szkolenie w bardzo dobrej cenie Jerzy Ziembiński, Ministerstwo Spraw Zagranicznych
 • 5.0 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 29-06-2022 Szkolenie spełniło wszystkie moje wymagania - bardzo profesjonalne podejście. Radosław Dąbrowski, MPPB J.W. "Ślepsk"
 • 4.72 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do DevOps - szkolenie w formie warsztatowej 24-06-2022 bardzo ciekawe prowadzone szkolenie - z dużym naciskiem na przekazanie wiedzy praktycznej, a nie tylko wiedzy książkowej (której również nie zabrakło) Jakub Jarząbek, Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA
 • 5.0 / 5
  Optymalizacja SQL i zaawansowane programowanie w PL/SQL 24-06-2022 Bardzo pomocne i rozwijające szkolenie. Dużo wiedzy praktycznej. Tomasz Miszczuk, Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA
 • 5.0 / 5
  Optymalizacja SQL i zaawansowane programowanie w PL/SQL 24-06-2022 Szkolenie konkretne, zgodne z oczekiwaniami, dużo wiedzy w dobrym tempie. Część teoretyczna w przystępnej formie między praktycznymi zastosowaniami. Forma warsztatowa super. Szkolenie warte uwagi. Albert Chomicz, Exorigo - Upos S.A.
 • 4.9 / 5
  Administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 24-06-2022 Polecam. Profesjonalne szkolenie z świetnie przygotowanym i cierpliwym prowadzącym. Zbigniew Zadora, Emedium Sp.z.o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do DevOps - szkolenie w formie warsztatowej 24-06-2022 Lubię wracać tam gdzie byłem :) Świetna jakość szkoleń, profesjonalizm i zaangażowanie trenerów. Marcin Michałowski, Narodowy Bank Polski
 • 5.0 / 5
  Administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 24-06-2022 Pokazanie praktycznych przykładów wraz z rozwiązywaniem problemów pojawiających się w trakcie wykonywania ćwiczeń. Prowadzący bardzo dobrze tłumaczy poszczególne tematy. Szkolenie godne polecenia Rafał Winiarczyk, Powiat Koszaliński
 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL i programowania w języku T-SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 23-06-2022 Bardzo interesujące szkolenie, prowadzone w sposób bardzo przystępny. Robert Kowalczyk, Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku
 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL i programowania w języku T-SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 23-06-2022 Przyjazny sposób prowadzenia i prezentacji. Marek Możdżeń, Orange Szkolenia Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Agile i Scrum - szkolenie kompleksowe 22-06-2022 Świetne szkolenie. Polecam Szymon Wierzbicki, ING Hubs B.V.
 • 5.0 / 5
  Tworzenie Single Page Application z wykorzystaniem Angular 14 22-06-2022 Wszystko świetnie wytłumaczone, dzięki niemu Angular jest mniej straszny :) Karolina Paciorek, JellyTech Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python - poziom średnio zaawansowany 15-06-2022 Świetnie poprowadzone szkolenie, dużo zadań i praktycznych przykładów. Prowadzący bardzo dobrze tłumaczy poszczególne tematy. Polecam ! Kamil Drukała, ING Buissnes Shared Services B.V.
 • 5.0 / 5
  Zaawansowane programowanie w C# 15-06-2022 Bardzo dobre szkolenie, definitywnie nie pisał tego bot Daniel Kowalczyk, Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Analiza danych w języku Python 15-06-2022 Bardzo polecam szkolenie z Mateuszem Z. - Analiza danych w języku Python. Szkolenie zostało zrealizowane profesjonalnie i w miłej atmosferze. Mateusz przekazał wiedzę w przystępny sposób, odpowiadał na każde zadane pytanie, pokazał nam dużo materiałów pomocnych w dalszej nauce. Polecam ; ) Dagmara Zadrożna, Acxiom Global Service Center Polska Sp.z.o.o.
 • 5.0 / 5
  Python dla administratorów i devopsów 03-06-2022 Świetne szkolenie prowadzone w luźnej atmosferze z dużą ilością zadań. Prowadzący bardzo dobrze tłumaczy poszczególne elementy i odpowiada na każde pytania. Polecam w 100% ! Kamil Drukała, ING Buissnes Shared Services B.V.
 • 5.0 / 5
  Python dla administratorów i devopsów 03-06-2022 Super szkolenie, dużo praktycznych informacji. Paweł Kotliński, Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python 27-05-2022 Szkolenie poprowadzone bardzo rzetelnie. Duża ilość praktycznych materiałów, pokazanie możliwości języka, bezproblemowa interakcja :) Błażej Kustra, ING Business Shared Services B.V.
 • 4.9 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 25-05-2022 Bardzo merytoryczne szkolenie Adam Drobik, Centralny Ośrodek Informatyki
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku C# dla programistów innych języków 25-05-2022 Szkolenie warte polecenia. Przemysław Ciecieląg, Sente Systemy Informatyczne Sp.z.o.o.
 • 5.0 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 25-05-2022 Potężna dawka wiedzy i luźna atmosfera :) Marcin Kubalski, Centralny Ośrodek Informatyki
 • 5.0 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 25-05-2022 Prowadzący posiada duże doświadczenie, jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Marcin Niedzielski, Centralny Ośrodek Informatyki
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 20-05-2022 szkolenie „Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera" - przekrojowe, bardzo dobrze przygotowane. Prowadzący praktyk z doświadczeniem. Szczerze polecam! Tomasz Kowacki, Edubroker Sp. z o.o.
 • 4.81 / 5
  Tworzenie aplikacji z użyciem Microsoft Power Apps 20-05-2022 ciekawe, merytoryczne szkolenie Aleksandra Zakrzewska, Pepco Poland Sp.z.o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 20-05-2022 Chciałem tu wkleić pełny tekst pasty o leczo ale w trakcie tego szkolenia nabrałem wielkiego szacunku do trenera, więc się powstrzymałem. Jakub Karaszewski, Edubroker Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 20-05-2022 Bardzo profesjonalne szkolenie, trener był przygotowany i dysponował rozległą wiedzą, tematy były dokładnie omówione. Katarzyna Hibner, Edubroker Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 20-05-2022 Profesjonalne podejście do szkolenia a trener przygotowany na każdą ewentualność. Na każde pytanie była odpowiedź. Trener z pasją, potrafi zarazić tematem szkolenia. Zbigniew Rosiak, Edubroker Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Modelowanie w UML 20-05-2022 Zdecydowanie polecam szkolenie. Dużo wiedzy, przedstawianej konsekwentnie w bardzo przystępny sposób. Tomasz Gołębiewski, EURO-net Sp. z o.o.
 • 4.9 / 5
  Tworzenie aplikacji z użyciem Microsoft Power Apps 20-05-2022 Polecam, profesjonalne podejście do szkolenia . Aleksandra Lorenz, Pepco Poland Sp.z.o.o.
 • 4.9 / 5
  Tworzenie aplikacji z użyciem Microsoft Power Apps 20-05-2022 Jakoś, wiedza, profesjonalizm w 100% polecam Alina Linka, Pepco Poland Sp.z.o.o.
 • 5.0 / 5
  Modelowanie w UML 20-05-2022 Bardzo dobre szkolenie, duży zakres pozyskanej wiedzy. Anna Czarnacka, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • 5.0 / 5
  Podstawy SQL i PL/SQL 13-05-2022 Szkolenie w przeważającej części oparte o przykłady praktyczne. Materiał jest udostępniany uczestnikom szkolenia, więc każdy we własnym zakresie może sobie w razie potrzeby wrócić do wybranych zadań. Widzę potencjalne zastosowanie poruszanych zagadnień w mojej pracy. Spośród wszystkich firm szkoleniowych, z których korzystałem uważam, że JSystems ze względu właśnie na stawianie na praktykę oraz terminy gwarantowane jest najlepsza. Wojciech Zając, ING Business Shared Services B.V.
 • 4.72 / 5
  Podstawy SQL i PL/SQL 13-05-2022 Polecam szkolenia organizowane przez JSystems Magdalena Rykaczewska-Konecka, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • 5.0 / 5
  Podstawy SQL i PL/SQL 13-05-2022 Szkolenie bardzo fajne, dużo praktycznych przykładów i ćwiczeń, duża merytoryczna wiedza prowadzącego. Osobiście polecam. Marcin Wojtas, ista Shared Services Polska Sp. z o.o.
 • 4.72 / 5
  Programowanie w JavaScript 11-05-2022 Bardzo rzeczowe szkolenie, intensywne i jednocześnie wprowadzające od podstaw w temat. Do tego super prowadzącą. Polecam. Sandra Czerniak, Labo Print S.A.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w JavaScript 11-05-2022 Polecam serdecznie panią Agate, super nauczycielka, potrafi w prosty sposób wszystko wytłumaczyć. Szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób. Szymon Gajewski, OSOBA PRYWATNA
 • 5.0 / 5
  Administracja, replikacja i tuning baz danych PostgreSQL 29-04-2022 Super szkolenie, duża dawka praktycznej wiedzy, którą trener Mateusz dzielił się w bardzo przyjazny sposób. Patryk Wesołowski, TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK SP. Z O.O.
 • 4.9 / 5
  Tuning baz danych i SQL w PostgreSQL 29-04-2022 Świetne szkolenie. Dużo technicznej, operacyjnej wiedzy - zawsze tego brakowało w innych firmach prowadzących podobne kursy. Prowadzący znał odpowiedz na każde pytanie - brawo! Natalia Rutkowska, Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna
 • 5.0 / 5
  Tuning baz danych i SQL w PostgreSQL 29-04-2022 Polecam szkolenia w JSystems. Potwierdziły się informacje o wysokim poziomie szkoleń. Polecam każdemu kto chce poszerzacz wiedzę z zakresu baz danych. Artur Krajenta, Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna
 • 4.9 / 5
  Tuning baz danych i SQL w PostgreSQL 29-04-2022 Trener posiada dużą wiedzę i potrafi ją przekazywać w przystępny i przyjazny sposób, zdecydowanie polecam! Adrian Furgała, SOFTIQ Sp.z.o.o
 • 5.0 / 5
  Tuning baz danych i SQL w PostgreSQL 29-04-2022 Szkolenie świetnie poprowadzone. Bez nudnych prezentacji, dużo praktycznych ćwiczeń adekwatnych do omawianego tematu. Pomoc trenera przy rozwiązywaniu problemów. Monika Gradowska, Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 29-04-2022 Świetne szkolenie ogrom wiedzy, prowadzący spokojny, pyta zawsze czy wszystko jest zrozumiałe, widać zaangażowanie i poświęcenie. Gorąco Polecam! Kamil Gardeło, ING Business Shared Services B.V.
 • 5.0 / 5
  Tuning baz danych i SQL w PostgreSQL 29-04-2022 Nawet moja żona powiedziała, że rozumie teraz indeksowanie baz danych. Trener doskonale przygotowany, profesjonalny i zabawny. Program szkolenia idealnie dopasowany do moich potrzeb. Polecam tego allegrowicza :) Michał Grodecki, Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 29-04-2022 Bardzo kompleksowe i godne polecenia szkolenie Wojciech Zając, ING Business Shared Services B.V.
 • 5.0 / 5
  Administracja, replikacja i tuning baz danych PostgreSQL 29-04-2022 Bardzo dobre szkolenie, polecam;) Paweł Czerwonka, OSOBA PRYWATNA
 • 4.9 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 29-04-2022 Polecam prowadzącego szklenie z Kubernetesa Grzegorz Dobrowolski, LINK4 TU S.A
 • 5.0 / 5
  Zaawansowana administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 28-04-2022 Super szkolenie, polecam. Mateusz Ślęzak, IT-Partner Mirosław Wiszniowski
 • 5.0 / 5
  Zaawansowana administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 28-04-2022 Świetny kurs, kompleksowo i przekrojowo pokazujący najważniejsze informacje o bazie danych Oracle. Do każdego wątku przejrzyste wprowadzenie i ćwiczenia praktyczne. Wojciech Smura, ZETO SA
 • 5.0 / 5
  Zaawansowana administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 28-04-2022 Super szkolenie z dużą ilością praktycznych przykładów. Super prowadzący z ogromnym zasobem wiedzy, którą chętnie przekazuje w zrozumiały sposób. Szkolenie warte polecenia Marcin Weron, GEOMATYKA - KRAKÓW s.c.
 • 5.0 / 5
  Tworzenie aplikacji WEB z użyciem frameworka Django 27-04-2022 Super! Tomasz Pecko, Polsat Media
 • 5.0 / 5
  Tworzenie aplikacji WEB z użyciem frameworka Django 27-04-2022 Bardzo dobre szkolenie, polecam! Marcin Czubak, Polsat Media
 • 5.0 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 21-04-2022 Świetne szkolenie pozwalające na przyswojenie sobie złożonej wiedzy w bardzo przystępny sposób! Filip Morawski, Tokenguard.io
 • 4.9 / 5
  Zaawansowane programowanie w C# 13-04-2022 Bardzo dobre i ciekawe szkolenie. Trener o dużej wiedzy i doświadczeniu. Bezproblemowo przekazuje wiedzę i komunikuję się z kursantami. Dużo ciekawych przykładów i ćwiczeń. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystam w pracy zawodowej. Krzysztof Klockowski, Rossmann SDP Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 13-04-2022 B. dobrze przygotowane ćwiczenia. Trener z dużym doświadczeniem. Dobrze spędzony czas. Polecam. Mirosław Sarna, Sempre Cloud Consulting
 • 5.0 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 13-04-2022 Wszystko było bardzo dobrze wytłumaczone Rafał Pupin, CCFOUND Sp.z.o.o Sp.k.
 • 4.81 / 5
  Zaawansowane programowanie w C# 13-04-2022 Polecam firmę oraz szkolenia prowadzone przez Pawła. Szymon Wawrzyniak, Rossmann SDP Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python 08-04-2022 Dużo wiedzy w stosunku do czasu trwania szkolenia oraz fajne materialy. Vasyl Yakovishchak, Nielsen Services Poland Sp. z o.o.
 • 4.81 / 5
  Administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 01-04-2022 Bardzo dobre szkolenie dla początkujących i średnio zaawansowanych DBA. Dużo pratkyki gdzie wplatana jest teoria co w rezultacie jest dobrym podejściem do prowadzenia zajęć. Polecam! Michał Górecki, ADVA Optical Networking Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 01-04-2022 Szkolenia prima sort. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany z ogromnym zasobem wiedzy. Na każde z zadanych pytań uzyskaliśmy odpowiedź. Krzysztof Kuder, Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Sprawdź wszystkie opinie

Zaufali nam:

I wiele innych...

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiadamy na telefony i maile w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Szkolenia otwarte 22 299 53 69
Szkolenia zamknięte i grupy 733 908 205
Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji?

Wiadomość wysłana

Przyjęliśmy Twoją wiadomość i skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie

Klikając OK wrócisz do formularza

Nasza strona korzysta z plików cookie. Możesz zmienić zasady ich używania lub zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.