Informujemy, że w związku z sytuacją gospodarczą i wzrostem kosztów z dniem 06 marca 2023 ceny wybranych szkoleń ulegną zmianie. Aktualny cennik szkoleń obowiązuje do 05.03.2023 włącznie.
Informujemy, że już w I kwartale 2023 ruszył nabór wniosków do Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2023. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w uzupełnieniu wniosku.


O nas

Pod marką JSystems istniejemy od 2008 roku od początku oferując szkolenia z zakresu baz danych, programowania i systemów operacyjnych. Zrzeszamy specjalistów o bogatym doświadczeniu zawodowym, pasjonatów swoich technologii.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dynamiczne zmiany zachodzą w branży IT, dlatego dbamy o to, by nasza firma była z nimi na bieżąco. Nieustannie udoskonalamy swój program tak, by prowadzone przez nas kursy informatyczne odpowiadały aktualnej sytuacji na rynku. Nasi trenerzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w branżowych szkoleniach po to, by uaktualniać posiadaną wiedzę i jeszcze skuteczniej przekazywać ją swoim kursantom.

Dlaczego my?

Skuteczność

W naszej pracy nadrzędną wartością jest skuteczność szkoleń. Jako programiści rozumiemy, że w nauce chodzi przede wszystkim o skuteczność. Wszystkie elementy procesu szkolenia, od doboru właściwego trenera do przemyślanej warsztatowej formuły są po to, by to osiągnąć. Doskonalimy się w tym od 2008 roku. Możesz więc na nas polegać!

Warsztatowa forma zajęć

Wystarczy zapytać dowolnego programistę "w jaki sposób nauczyć się programować w języku XXX?", by usłyszeć "przez praktykę!". Nie ma lepszej metody na nabycie praktycznej wiedzy niż wykorzystywanie danej technologii. Dlatego nasze szkolenia mają formę warsztatową. Każde zagadnienie omawiane przez trenera jest poparte pisanymi na żywo przykładami zastosowania. Widzisz jak powstaje kod, a trener tworząc go tłumaczy co robi i dlaczego. Po każdym omówionym w ten sposób temacie trener prowadzi ćwiczenie, mające na celu wykorzystanie techniki przez uczestników.
Kładziemy duży nacisk na to, by nasi kursanci potrafili stosować zdobywane umiejętności w codziennej pracy, a nie tylko recytować z pamięci mało przydatne definicje i regułki. Chcemy, by uczestnictwo w szkoleniach przynosiło im realne korzyści, zamiast stanowić kolejną mało znaczącą pozycję w CV.

Terminy gwarantowane

Jeśli jakiś termin oznaczony jest jako gwarantowany to oznacza to, że na 100% się odbędzie we wskazanym czasie i miejscu. Nawet gdyby część takiej grupy zrezygnowała lub przeniosła się na inny termin, raz ustalony termin gwarantowany takim pozostaje.

Ekspercki zespół

Szkoleń w JSystems nie prowadzi nikt przypadkowy. Naszych trenerów cechuje przede wszystkim dobre zrozumienie zagadnień, z których prowadzą szkolenia co skutkuje skutecznością nauczania. Nim znajdą się na sali są sprawdzani pod kątem merytorycznym i umiejętności miękkich. Muszą odznaczac się nie tylko zaawansowaną wiedzą, ale również umiejętnością przystępnego wytłumaczenia nawet trudnych zagadnień. Są to zawsze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Gwarancja satysfakcji

Bardzo zależy nam na Twoim i każdego innego uczestnika zadowoleniu. Jeśli więc z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany ze szkolenia, możesz przyjść na kolejny termin (np. z innym trenerem) bezpłatnie. Możesz to robić tyle razy ile chcesz, tak długo aż będziesz czuć się usatysfakcjonowany.

Nieustająca poprawa jakości

Jakość naszych szkoleń jest nieustannie monitorowana. Po każdym szkoleniu uczestnicy wypełniają ankiety, dzięki czemu jesteśmy w stanie poprawiać nasze usługi w sposob ciagły. Dla nas jest to bardzo cenne źródło wiedzy na temat tego, w jaki sposób udoskonalać szkolenia IT, by jeszcze lepiej spełniały oczekiwania uczestników. Stawiamy na ciągły rozwój zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami rynku. Sprawdź sekcję "zadowolenie klientów" by dowiedzieć się jaki procent uczestników jest bardzo zadowolonych z naszych usług oraz jaki procent poleciłoby nas dalej.
Zadowolenie klientów
Zadowolenie klienta jest dla nas ważne, więc bezustannie poprawiamy jakość naszych usług.
96.92 % Tyle osób poleciłoby nas swoim znajomym. 97.65 % Tyle osób ocenia naszych trenerów na najwyższe noty (świetnie, bardzo dobrze).

*Dane na podstawie ankiet uczestników

Sprawdź, co mówią o nas Ci, którzy nam zaufali

 • 4.9 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 21-01-2023 Polecam, szkolenie praktyczne, wszystkie zadania wykonujemy razem z prowadzącym. Adam Serewiś, PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 21-01-2023 Świetne szkolenie które rozszerzyło moją wiedzę z dockera oraz kubernetesa. Jakub Jarczak, Transfer Multisort Elektronik Sp. z o. o.
 • 5.0 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 12-01-2023 Warsztaty K8s - Świetnie przeprowadzone szkolenie, zbalansowane teoria-praktyka, ujęcie zagadnień w aspekcie realnych zastosowań, zróżnicowane metody dydaktyczne angażujące uczestników - "best of" ostatnich szkoleń, polecam!!! Artur Kalinowski, NTT Poland sp. z o.o.
 • 4.54 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w PostgreSQL 23-12-2022 szkolenie merytorycznie na wysokim poziomie - program zrealizowany, dużo ćwiczeń praktycznych, nie ma uwag Wojciech Bogdański, SoftSystem Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python 23-12-2022 Szybko, sprawnie, zwięźle przeszliśmy przez materiał. Miła atmosfera Michał Urawski, Cognibe Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w PostgreSQL 23-12-2022 Szkolenie prowadzone przez doświadczonych trenerów. polecam Maciej Szlag, Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej im. gen. bryg. Jana Tomasza Gorzechowskiego
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w PostgreSQL 23-12-2022 Bardzo dużo materiału, który gwarantuje możliwość podniesienia swoich umiejętności. Michał Lipski, Polski Związek Piłki Nożnej
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 23-12-2022 Bardzo dobre szkolenie. Wiedza tłumaczona w sposób bardzo przystępny. Zarówno w teorii jak i praktyce. Dawid Cira, Edubroker Sp. z o.o.
 • 4.9 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 23-12-2022 Po pięciodniowym szkoleniu mogę śmiało powiedzieć, że obietnica zawarta w tytule szkolenia została spełniona. Moja wiedza na temat Kubernetesa bardzo się poszerzyła. Jacek Kosy, Edubroker Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 23-12-2022 Bardzo mi się podobało. Bardzo starannie przygotowane materiały szkoleniowe. Zawartość nie jest przeładowana informacjami. Bardzo dobry kontakt z kursantami przez slack. Chat dostępny po szkoleniu. Trener podpowaidał jak przygotować swoje środowisko dewelopersie (zsh i pluginy). Piotr Sokół, Edubroker Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 23-12-2022 Bardzo fajne szkolenie, dobrze dobrane materiały, duża wiedza i zaangażowanie trenera. Zdecydowanie polecam. Marcin Klasicki, Edubroker Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Jenkins : implementacja nowoczesnych procesów CI/CD 21-12-2022 szkolenie oceniam bardzo wysoko, trener bardzo dobrze przygotowany, wszystko tłumaczył i potwarzał gdy coć było niejasne, na plus również udostępnienie prezentacji dla uczestników, polecam! Joanna Mogiła, Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Oracle SQL i PL/SQL dla zaawansowanych 16-12-2022 Szkolenie jaki trener godne polecenia. Zakres informacji szeroki, dobrze omówiony podparty przykładami. Michał Tomsza, Asseco Poland SA
 • 5.0 / 5
  Automatyzacja zadań z Ansible 16-12-2022 Szkolenie rewelacja, mnóstwo informacji, przykładów, labów(co wg mnie bardzo ważne). Szczerze polecam. Michał Gołębiewski, Asseco Poland SA
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Java 16-12-2022 Świetne szkolenie. Dużo przekazanej wiedzy i praktycznych wskazówek. Dziękuję Monika Gieniec, Asseco Poland S.A.
 • 4.81 / 5
  Jenkins : implementacja nowoczesnych procesów CI/CD 16-12-2022 Bardzo sprawnie przeprowadzone szkolenie, trener z dużą wiedzą nastawiony na praktyczne zadania Piotr Kondratjew, Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Zaawansowana analiza danych w bazie DB2 16-12-2022 Szkolenie było dostosowane do naszych potrzeb, a Trener wykazał się dużą wiedzą i zaangażowaniem. Wszystkie tematy, również te bardziej zaawansowane, były przedstawione w sposób przystępny. Wiedza wyniesiona ze szkolenia na pewno przyda nam się w pracy. Marcin Kruk, Narodowy Fundusz Zdrowia
 • 5.0 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 16-12-2022 Świetny prowadzący - bardzo wartościowe szkolenie. Łukasz Brojek, ERGO Technology & Services S.A.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w Oracle 16-12-2022 Bardzo fajne szkolenie dla każdego, kto chce poznać lub zgłębić wiedzę na temat SQL. Dla zupełnych laików i dla ludzi którzy już jakieś pojęcie mają. Bartłomiej Smolorz, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
 • 4.81 / 5
  Zaawansowana administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 16-12-2022 Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Trener z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Gorąco polecam Przemysław Romaszewski, Kwazar Corporation Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Automatyzacja zadań z Ansible 16-12-2022 Dziękuję Jakubowi za ogromną dawkę wiedzy podaną w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam! Piotr Strożek, Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
 • 4.9 / 5
  Zaawansowana administracja PostgreSQL: High Availability, Disaster Recovery, monitoring, skalowanie 16-12-2022 Ciekawe szkolenie, prowadzący posiada praktyczną wiedzę. Grzegorz Wabiński, Fiberhost S.A.
 • 5.0 / 5
  Kubernetes : orkiestracja kontenerów 16-12-2022 Trener jest ekspertem w dziedzinie z której szkoli. Świetnie przygotował materiały i na bieżąco, bardzo szczegółowo wyjaśniał każdą wątpliwość. Przemysław Bartnik, Asseco Poland SA
 • 5.0 / 5
  Administracja systemem Linux I 16-12-2022 Ciekawe szkolenie, super prowadzący! Mariusz Canowiecki, Asseco Poland S.A.
 • 4.9 / 5
  Zaawansowana administracja PostgreSQL: High Availability, Disaster Recovery, monitoring, skalowanie 16-12-2022 Duża dawka praktycznej wiedzy. Prowadzący z doświadczeniem i chętnie udziela informacji wychodzących poza zakres szkolenia. Bartosz Partyka, Fiberhost S.A.
 • 4.81 / 5
  Administracja systemem Linux I 16-12-2022 Pan Konrad przygotowany nawet na sytuacje niespodziewane Dobra robota Damian Gorzkowski, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w Oracle 16-12-2022 Jeśli ktokolwiek się zastanawia czy uczestniczyć w szkoleniu z trenerem Andrzejem Klusiewiczem - to powinien to zrobić bez namysłu. Artur Studziński, Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski
 • 5.0 / 5
  Zaawansowana analiza danych w bazie DB2 16-12-2022 Bardzo dobre szkolenie! Tomasz Kaczor, Narodowy Fundusz Zdrowia
 • 5.0 / 5
  Zaawansowana administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 16-12-2022 Duża wiedza prowadzącego przekazana w jasny i treściwy sposób. Polecam Sebastian Grabowski, ista Shared Services Polska Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie SQL w Oracle 16-12-2022 Rzetelny szkoleniowiec z luźnym podejściem dla interesantów. Szkolenie zatem było przyjemnością. A wiedzy było ogrom. SŁAWOMIR NAJKOWSKI, WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NFZ
 • 4.9 / 5
  Zaawansowana administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 16-12-2022 Pełne wyczerpujące temat szkolenie. Polecam wszystkim. Robert Zielonka, Polski Komitet Normalizacyjny
 • 4.72 / 5
  Administracja systemem Linux I 16-12-2022 Polecam Piotr Mazurkiewicz, Centralny Ośrodek Informatyki
 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 14-12-2022 Bardzo profesjonalne, super trener. Patryk Głuszczyk, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 14-12-2022 Prowadzący solidnie przygotowany do prowadzenia szkolenia z podejściem akadamickim, który przekazał bogatą więdzę wynikającą z doświadczenia. Janusz Rutkowski, JSW IT SYSTEMS Sp. z o.o.
 • 4.81 / 5
  Podstawy zapytań SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 14-12-2022 Szkolenie przebiegło w znakomitej atmosferze przy jednocześnie wyluzowanym, a profesjonalnym podejściu prowadzącego! Wiedza i informacje pozyskane na pewno na długo utkwią w pamięci! Kamil Bury, JSW IT SYSTEMS Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 14-12-2022 Bardzo fajne szkolenie pomagające rozwinąć wiedzę dotyczącą obsługi zapytań bazy MS SQL. Bartosz Krzywda, JSW IT SYSTEMS Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 14-12-2022 Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie, jeśli chodzi o zakres merytoryczny i jakość dostarczonych materiałów. Świetna atmosfera, bardzo polecam trenera Przemka. Kamil Tront, JSW IT SYSTEMS Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 14-12-2022 Super, polecam. Jak będzie możliwość to powrócę :) Jarosław Selwakowski, Onninen Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Podstawy zapytań SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 14-12-2022 Szkolenie jest dobrze zorganizowane i intensywne. Bardzo dużo ćwiczeń praktycznych. Dawid Zoń, JSW IT SYSTEMS Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Podstawy SQL i PL/SQL 09-12-2022 Bardzo ciekawe szkolenie, zajęcia w formie warsztatów, dużo praktycznych zadań, cierpliwy prowadzący, który w przystępny sposób wszystko po kolei tłumaczy, polecam! :) Patrcyja Machola, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 09-12-2022 Najlepsze szkolenie, w jakim miałem szczęście uczestniczyć. Kompetentna wiedza prowadzącego nie do przecenienia. Temat dużo szerszy niż na planowane 5 dni intensywnego szkolenia, ale forma i prowadzenie pozwoliło na zrozumienie większości zagadnień. Polecam Sławomir Kisiel, COIG S.A.
 • 5.0 / 5
  Programowanie powłoki w BASH i AWK 09-12-2022 Konrad ma bardzo obszerną wiedzę na temat zarówno Linuxa oraz programowania w BASHu. Zdecydowanie polecam ten kurs każdemu kto chce poszerzyć swoje umiejętności. Michał Kiniorski, Hitachi Energy Services sp. Z o.o.
 • 4.81 / 5
  Programowanie w języku Python 09-12-2022 Świetnie poprowadzone szkolenie, zero stresu, Wykładowca Odpowiadał dosłownie na wszystkie pytania. Polecam. Kamil Ruban, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 09-12-2022 Super sprawa !!!! Dariusz Chmura, COIG S.A.
 • 5.0 / 5
  Podstawy SQL i PL/SQL 09-12-2022 Szkolenie prowadzone profesjonalnie. Polecam. Jacek Juszczyk, Santander Bank Polska S.A.
 • 5.0 / 5
  Podstawy SQL i PL/SQL 09-12-2022 Odbyłem szkolenie z podstaw SQL i PL/SQL, które prowadzone było przez pana Michała na bardzo wysokim poziomie. Wiedza przekazywana systematycznie od łatwiejszych tematów po trudniejsze. Tempo prowadzenia szkolenia tez OK. Polecam zdecydowanie i jeśli budżet i czas pozwoli skorzystam z Zaawansowanego PL/SQL bo temat jest ciekawy jak dla mnie. Bogdan Odroń, Centrum Informatyki Resortu Finansów
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python 09-12-2022 Gorąco polecam szkolenie z podstaw Pythona, zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej. Prowadzący Andrzej Klusiewicz posiada bardzo dużą wiedze merytoryczną. Piotr Piotrowski, ERGO Technology & Services S.A.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku Python 02-12-2022 Polecam to szkolenie. Imponująca wiedza prowadzącego. Tłumaczenie na praktycznych przykładach, bez teoretyzowania, dzięki czemu tematykę można lepiej zrozumieć. Agnieszka Chodun, Ministerstwo Klimatu i Środowiska
 • 4.9 / 5
  JavaScript od podstaw do technik zaawansowanych 02-12-2022 Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Prowadząca świetna!!! Joanna Slaczałek, Rittal sp. z o.o
 • 4.81 / 5
  JavaScript od podstaw do technik zaawansowanych 02-12-2022 Bardzo fajne szkolenie, Kazdy znajdzie cos dla siebie - osoba zaawansowana w programowaniu jak i nie. Marcin Czyż, Rittal sp. z o.o.
 • 4.81 / 5
  Programowanie w języku Python 02-12-2022 Bardzo dobre i praktyczne szkolenie Dariusz Kosiński, Vodeno Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Administracja systemem Linux II 02-12-2022 Profesjonalne szkolenie z którego skorzystają zarówno osoby wchodzące w tematykę szkolenia jak i doświadczone. Michał Warzybok, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Modelowanie w UML 02-12-2022 Bardzo wartościowe szkolenie nastawione na praktyczne wykorzystanie standardu, a nie tylko na suchą teorię. Dużo przydatnych wskazówek i sztuczek. Wielkie brawa dla prowadzącej!!! Bartosz Bachurski, Craftware Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku PL/SQL 01-12-2022 Doskonała forma szkolenia, spora dawka użytecznej wiedzy, świetny prowadzący. Polecam! Patryk Misiun, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku PL/SQL 01-12-2022 Bardzo fajne szkolenie w formie warsztatowej. Agata Hahn, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Programowanie w języku PL/SQL 01-12-2022 Szkolenie na najwyższym poziomie. Bardzo kompetentny trener, cierpliwy i bardzo pomocny. Fantastyczny sposób prowadzenia oparty na niezliczonej liczbie przykładów oraz zadań do wykonania. Szkolenie zdecydowanie godne polecenia. Agnieszka Stryjewska, Asseco Poland S.A.
 • 4.81 / 5
  SQL dla średnio zaawansowanych w bazach danych Microsoft SQL Server 01-12-2022 Szkolenie SQL dla sredniozaawansowanych z Przemkiem - polecam w celu usystematyzowania wiedzy oraz jej rozszerzenia. Trener szkolenie prowadził dynamicznie i przyjemnie, drążył temat by rozwiać wszelkie wątpliwości. Przyjazna i miła atmosfera oraz ogromna wiedza. Polecam Magdalena Rypel, Aplitt Sp.z.o.o.
 • 4.7 / 5
  Zaawansowane zapytania SQL i tuning zapytań w bazach Microsoft SQL Server 01-12-2022 Duża dawka wiedzy. Szkolenie prowadzone profesjonalnie. Polecam. Arkadiusz Chodorowski, C. Hartwig Gdynia S.A.
 • 5.0 / 5
  SQL dla średnio zaawansowanych w bazach danych Microsoft SQL Server 01-12-2022 Dzięki za szkolenie, bardzo ciekawe i rzeczowe, intensywne i profesjonalne. Andrzej Stefański, Bank Gospodarstwa Krajowego
 • 5.0 / 5
  SQL dla średnio zaawansowanych w bazach danych Microsoft SQL Server 01-12-2022 To moje pierwsze szkolenie i do tego całkowicie zdalne z JSystems. Miłe zaskoczenie, kompetentny trener. Teoria przeplatana praktyką. Polecam! Jacek Kos, Hiab Sp. z.o.o
 • 5.0 / 5
  Automatyzacja administracji z Windows Powershell 01-12-2022 bardzo solidne i na wysokim poziomie, poziom raczej zaawansowany niż dla początkujących Andrzej Wołczański, Centrum Informatyki Resortu Finansów
 • 4.8 / 5
  Zaawansowane zapytania SQL i tuning zapytań w bazach Microsoft SQL Server 01-12-2022 Bardzo dobre szkolenie, dla osób które chcą zdobyć podstawy o indexowaniach, planach zapytań, jak na nie patrzeć itd. Przyda się do tworzenia zapytań w późniejszym czasie. Łukasz Odrzywolski, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Architektura systemów Big Data 30-11-2022 Szkolenie wysokiej jakość. Polecam. Kamil Bachanek, Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Administracja, replikacja i tuning baz danych PostgreSQL 25-11-2022 bez zastrzeżeń, wszystko ok. Sławomir Zych, Edubroker Sp. z o.o.
 • 4.81 / 5
  Zaawansowana Java 25-11-2022 Bardzo dobre szkolenie, szczególnie temat ze strumieni. Dorota Chlebik, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Python dla administratorów i devopsów 25-11-2022 Super szkolenie, dużo wyjaśnia i przyda się jak ktoś chce usystematyzować wiedzę 🙂 Andrei Grom, Asseco Poland S.A.
 • 5.0 / 5
  Zaawansowana Java 25-11-2022 Bardzo dobrze zorganizowane szkolenie, Treść była przedstawiona w sposób jasny, zaprezentowana na przykładach. Dużo ćwiczeń po każdym zagadnieniu. Polecam Aleksandra Raszewska, DeLaval Operations Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Administracja, replikacja i tuning baz danych PostgreSQL 25-11-2022 bardzo dobre szkolenie, polecam Zilia Miśkiewicz, Advatech Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do DevOps - szkolenie w formie warsztatowej 25-11-2022 Świetne szkolenie, bardzo duża dawka wiedzy. Przekaz w miarę dokładny, trener wie o czym mówi i posiada bardzo szeroką wiedzę. Mariusz Kumela, Motorola Solutions System Polska Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe wprowadzenie do DevOps - szkolenie w formie warsztatowej 25-11-2022 Szkolenie jest dobrym skokiem do świata Devops. Michał Gliwicki, Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
 • 5.0 / 5
  Python dla administratorów i devopsów 25-11-2022 Super szkolenie, bardzo pozytywnie się zaskoczyłem prędkością z jaką przerabialiśmy materiały co spowodowało, że zrobiliśmy więcej niż przewidywał program. Miła atmosfera szkolenia i suche żarty prowadzącego takie, że Wisła by wyschła. :D Bartłomiej Juszczak, j-labs sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Zaawansowany SQL i programowanie baz danych PostgreSQL w jezyku PL/pgSQL 25-11-2022 podoba mi się forma warsztatów Beata Bogdanowicz, Enea Ciepło Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Administracja, replikacja i tuning baz danych PostgreSQL 25-11-2022 Doskonałe ciekawe i merytoryczne szkolenie z PostgreSQL. Bardzo dobry prowadzący z bogatym doświadczeniem, posiada wiedzę zarówno teoretyczna jak i praktyczną. Chętnie odpowiadał na wszystkie dodatkowe pytania i dzielił się wiedzą praktyczną i przykładami, czasem wręcz wykraczał poza zakres szkolenia. Udział w szkoleniu był przyjemnością. Mariusz Smolak, Mariusz Smolak - IT TECH
 • 4.9 / 5
  Analiza Power BI - DAX + M 24-11-2022 Bardzo polecam szkolenie. Było dużo praktyki, kompetentny szkoleniowiec i owocnie spędzony czas. Marcin Ruta, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Tuning wydajności baz danych Oracle 18c/19c 24-11-2022 Szkolenie zgodne z oczekiwaniem rezultatem :) Prowadzący z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam :) Bartłomiej Skiba, Farmacore Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Analiza Power BI - DAX + M 24-11-2022 Szkolenie przeprowadzone zostało na bardzo dobrym poziomie. Wszelkie aspekty potrzebne do startu i rozwoju pracy z DAX-em zostały uzyskane. Pytania wykraczające poza zakres zakresu szkolenia zostały przedyskutowane oraz przeanalizowane. Mateusz Kaczmarek, PEPCO Poland sp.z o.o.
 • 5.0 / 5
  Agile i Scrum - szkolenie kompleksowe 24-11-2022 Świetne szkolenie dla tych, którzy chcą poznać podstawy Scruma Andrzej Nazaruk, Volvo Polska Sp z o. o.
 • 5.0 / 5
  Analiza Power BI - DAX + M 24-11-2022 Merytoryczne i profesjonalne szkolenie. Jan Chrościński, VOLKSWAGEN POZNAŃ SP. Z O.O.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 18-11-2022 To już moje drugie szkolenie (z tym samym prowadzącym) w tej firmie. Spora dawka wiedzy w przyjemnej atmosferze. Ciężko się doczegokolwiek przyczepić. Szkolenia są intensywne, interesujące, interaktywne a program przeprowadzony jest w sposób, który uruchamia ośrodek nagrody przy każdym wykonanym zadaniu ;) Michał Kołodziej, DCT Gdańsk Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie programowanie w PL/SQL w Oracle 18-11-2022 Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie, pełne treściwej wiedzy i dobrego kontentu Karol Knapik, EKO-OKNA S.A.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie programowanie w PL/SQL w Oracle 18-11-2022 Świetna i skuteczna warsztatowa forma szkolenia pozwalająca dobrze zrozumieć i przyswoić tematy! Chętnie wrócę po więcej wiedzy :) Katarzyna Moczydłowska, GENERAL ELECTRIC COMPANY POLSKA Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie programowanie w PL/SQL w Oracle 18-11-2022 Szkolenie bardzo fajnie prowadzone, dużo ćwiczeń do zrobienia. Trener z dużą wiedzą i ciekawie prowadzący. Nic dodać nic ująć Robert Lichota, P.P.H LEGS Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 18-11-2022 Bardzo pozytywne doświadczenie! Jakub Perwieniec, Orange Szkolenia Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 18-11-2022 Serdecznie polecam wszystkim wahającym się. Szkolenie dobre merytorycznie i prowadzone w niebanalny sposób. Łukasz Król, NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Microsoft Excel - Power Query 18-11-2022 Polecam szkolenie z PQ - szczegółowe omówienie narzędzia, pomagające w jasny sposób zacząć z nim pracę i usprawnić wiele procesów w użytkowaniu plików. Prowadzący o dużej merytorycznej wiedzy. Robert Huczko, STS Gaming Group Limited
 • 4.9 / 5
  Administracja bazami danych Oracle 12c i 18c 18-11-2022 Bardzo dobre szkolenie, doświadczony prowadzący, polecam serdecznie. Jakub Łuba, ista Shared Services Polska Sp. z o.o.
 • 4.9 / 5
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera 18-11-2022 Prowadzący doskonale tłumaczy, charakteryzują go wysokie kompetnecje. Polecam! Przerobiony zakres materiału zależy od tempa danej grupy. Łukasz Wasilewski, Orange Szkolenia Sp. z o.o.
 • 4.73 / 5
  SQL i PL/pgSQL w PostgreSQL 18-11-2022 Bardzo sprawnie przeprowadzone szkolenie w miłej atmosferze. Tomasz Archacki, PKO Bank Polski SA
 • 5.0 / 5
  Microsoft Excel - Power Query 18-11-2022 Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny, Pan Sebastian bardzo przystępnie przedstawia omawiany temat. Bardzo polecam Monika Rusinek, Avenga IT Professionals Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  Kompleksowe szkolenie programowanie w PL/SQL w Oracle 18-11-2022 Szkolenie z dużym naciskiem na zajęcia praktyczne w formie warsztatów za co duży plus :) Prowadzący szkolenie z dużą wiedzą merytoryczną, potrafiący przekazać wiedzę w sposób przystępny dla uczestników szkolenia. Polecam szkolenia w JSystems :) Bartłomiej Skiba, Farmacore Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  SQL w PostgreSQL 16-11-2022 Szkolenie intensywne ale bardzo dobrze prowadzone, wiedza przekazywana w sposób rzetelny i interesujący. Agnieszka Snopkiewicz, Główny Urząd Geodezji i Kartografii
 • 4.9 / 5
  Podstawy zapytań SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 16-11-2022 Szkolenie prowadzone w przyjemnej atmosferze, profesjonalne i praktyczne. Polecam w 100%. Błażej Wieczorek, JSW IT SYSTEMS Sp. z o.o.
 • 5.0 / 5
  SQL w PostgreSQL 16-11-2022 Ciekawe szkolenie, wiedza przydatna w pracy. Katarzyna Cholewińska, Głowny Urząd Geodezji i Kartografii
 • 5.0 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 16-11-2022 Świetny prowadzący, który potrafił przekazać wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Dużo elementów wykorzystujących SQL w PowerBI, co uważam za spory plus. Serdecznie polecam te szkolenie! Łukasz Rzońca, ING Hubs B.V.
 • 5.0 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 16-11-2022 Dawno nie byłem na tak trafionym szkoleniu ! Mariusz Lis, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
 • 4.9 / 5
  Podstawy zapytań SQL i programowania w języku T-SQL w bazach danych Microsoft SQL Server 16-11-2022 Bardzo dobre szkolenie. Kwestie teoretyczne bardzo dobrze przeplatają się z praktycznymi zadaniami. Michał Kowalski, SGB-Bank S.A.
 • 5.0 / 5
  Power BI - pulpit analityka i managera + SQL 16-11-2022 Świetnie szkolenie. Michał Łotecki, ING Hubs B.V.
 • 5.0 / 5
  Spring Boot i Docker + wprowadzenie do mikroserwisów 11-11-2022 Dziękuje bardzo za profesjonalne i intensywne szkolenie z Spring Boot wprowadzenie do Mikroserwisów. Dużo nowej wiedzy, doświadczony prowadzący :) Joanna Mićko, ista Shared Services Polska Sp. z o.o.
 • 4.63 / 5
  Zaawansowany SQL i programowanie w PL/SQL 11-11-2022 Pani Monika Lewandowska prowadząca szkolenie ma bardzo dużą wiedzę w zakresie SQL i PL/SQL, przekazywała wiedzę w sposób jasny i chętnie odpowiadała na zadawane jej pytania Michał Czerwiński, HRK S.A.
 • 4.81 / 5
  Programowanie aplikacji internetowych z użyciem ASP.NET MVC 11-11-2022 Świetne szkolenie, sprawny prowadzący, polecam! Marcin Bodziony, Valmet Automation Sp. z o.o.
Sprawdź wszystkie opinie

Zaufali nam:

I wiele innych...

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiadamy na telefony i maile w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Szkolenia otwarte 22 299 53 69
Szkolenia zamknięte i grupy 733 908 205
Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji?

Wiadomość wysłana

Przyjęliśmy Twoją wiadomość i skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie

Klikając OK wrócisz do formularza

Nasza strona korzysta z plików cookie. Możesz zmienić zasady ich używania lub zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.