Terminy gwarantowane

Jeśli jakiś termin oznaczony jest jako gwarantowany to oznacza to, że na 100% się odbędzie we wskazanym czasie i miejscu. Nawet gdyby część takiej grupy zrezygnowała lub przeniosła się na inny termin, raz ustalony termin gwarantowany takim pozostaje.

Terminy online

Szkolenia online odbywają się na żywo z udziałem trenera. Do szkoleń online używamy platformy ZOOM.

Znajdź szkolenie:

Kategoria:
Gwarancja terminu:
Forma szkolenia:

Znaleźliśmy 409 terminów, które mogą spełniać Twoje oczekiwania

O szkoleniu w skrócie

Cyberbezpieczeństwo jest zbyt złożonym i ryzykownym zagadnieniem, by nie było w żaden sposób opisane, usystematyzowane i kontrolowane. Każda dojrzała, lub aspirująca do tego miana organizacja, powinna podchodzić do cyberbezpieczeństwa w sposób kompleksowy, w oparciu o analizę własnych zasobów, możliwości, ale także mając na uwadze ryzyka, które mogą być zbyt kosztowne i tym samym wpływać na biznes. Powinna wyznaczać cele, do których systematycznie będzie dążyć, oraz których realizację na bieżąco będzie monitorować. Jest to szczególnie istotne w sytuacji bardzo szybkiego postępu technologicznego, stale pojawiających się nowych wektorów ataków czy sytuacji, które jeszcze kilka lat temu trudno było przewidzieć (np. pandemia).

Szkolenie pozwoli na swobodniejsze poruszanie się po dwóch wiodących standardach cyberbezpieczeństwa (ISO i NIST), ich systematyce oraz na zrozumienie w jaki sposób kompleksowo zarządzać cyberbezpieczeństwem w organizacji.

Dla kogo?

Do uczestnictwa nie jest konieczna wcześniejsza znajomość standardów, aczkolwiek będzie to mile widziane. Szkolenie dedykowane jest osobom, które zajmują się zarządzaniem cyberbezpieczeństwem, cyber ryzykiem, ciągłością działania, ochroną danych osobowych czy zagadnieniami pokrewnymi. Przydatna będzie robocza znajomość języka angielskiego (standardy napisane są w języku angielskim).

Charakter szkolenia

Szkolenie ma charakter teoretyczno-warsztatowy. Trener po kolei będzie prezentował zagadnienia z zakresu dwóch wiodących standardów cyberbezpieczeństwa, uzupełniając to dyskusją problemową, przykładami oraz krótkimi ćwiczeniami. W ciągu 2 dni omówione zostaną podstawy standardów, ich główne elementy, założenia oraz korzyści z wdrożenia.

Przebieg szkolenia

 • Zajęcia rozpoczynamy przedstawieniem idei standardów cyberbezpieczeństwa
 • Następnie zostanie przedstawiona ich przykładowa struktura
 • Wybór odpowiedniego standardu jako punkt wyjścia do organizacji cyberbezpieczeństwa w firmie
 • Omówienie analizy ryzyka jako podstawy wdrożenia standardu
 • Pierwszy dzień poświęcony będzie standardowi ISO27001/27002
 • Omówienie wybranych kontrolek standardu ISO, przedstawienie przykładów cyber zagrożeń, dyskusja z uczestnikami i następnie sformułowanie najlepszego rozwiązania danego problemu.
 • Drugi dzień poświęcony będzie standardowi NIST CSF i NIST 800-53
 • Omówienie wybranych kontrolek standardu NIST CSF i NIST 800-53, przedstawienie przykładów cyber zagrożeń, dyskusja z uczestnikami i następnie sformułowanie najlepszego rozwiązania danego problemu.


Prowadzący szkolenie: Bartosz Świekatowski

Od 2015 r. zajmuje się tematyką bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych, a w ostatnim czasie również stricte cyberbezpieczeństwem. Senior Consultant w jednej z wiodących firm konsultingowych, gdzie zajmuje się cyber ryzykiem, IT governance, jak również kwestiami zgodności ze standardami cyberbezpieczeństwa. Doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa informacji zdobywał w sektorze publicznym oraz prywatnym, w branży przemysłowej, budowlanej, leasingowej i ochrony zdrowia. Posiadacz certyfikatów CISA oraz Oracle Cloud Infrastructure Foundations. W wolnych chwilach czyta, jeździ na rowerze i trenuje karate.

Cena szkolenia 1800 PLN netto

Agile sprzyja zwiększeniu wykorzystania potencjału całego zespołu, kreatywności ludzi, a także pozwala ograniczać ryzyko i zwiększać wartość zasobów.

Szkolenie pozwala opanować wiedzę związaną z podejściem Agile i frameworkiem Scrum. Dzięki szkoleniu uczestnicy zrozumieją benefity podejścia zwinnego, poznają teorię Scruma oraz zastosowanie Scruma w praktyce

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą znali podejście Agile, framework Scrum oraz jego użycie. Szkolenie przygotowuje do egzaminu Professional Scrum Master I – PSM I. Uczestnicy zdobędą informacje dotyczących struktury, a także pułapek na egzaminie. W cenie szkolenia zawarte jest jedno podejście do egzaminu Professional Scrum Master I o wartości 150$.Prowadząca szkolenie: Julia Kraśnicka

Scrum Masterka, Agile PM, podróżniczka, a także couch językowy. Absolwenta Szkoły Głownej Handlowej, Sapienza Universita di Roma oraz 复 旦大学 . Przepełniona pozytywną energią i niekończącą się chęcią doskonalenia. Na co dzień wspiera prace zespołów zgodnie z duchem agile. Ponad 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami i pracy z międzynarodowymi zespołami nad rozwojem produktów w sektorze prywatnym, a także dla klientów z sektora publicznego. Wierzy, że zmiana jest jedyną stałą. Zafascynowana Azją. Wspiera zespoły w 4 językach. Uwielbia uczyć i inspirować innych do działania. Gdy mówi o agile i scrum lubi dawać jasne przykłady, barwne metafory i odwoływać do otaczającej nas codzienności.

Cena szkolenia 2550 PLN netto
Podstawy modelowana systemów z wykorzystaniem języka UML
03.10 04.10
2 dni Dostępne miejsca Szkolenie online Termin gwarantowany
Więcej
Szkolenie skierowane jest:

 • do osób rozpoczynających przygodę z językiem UML
 • do początkujących analityków, projektantów systemów IT
 • do osób chcących usystematyzować wiedzę z UML
 • do osób pracujących w projektach, w których standardem komunikowania się jest język UML


 • Po ukończeniu szkolenia uczestnik:

 • nabędzie praktycznych umiejętności zbierania i dokumentowania wymagań oraz przeprowadzania analizy potrzeb klienta z wykorzystaniem notacji UML
 • będzie potrafił modelować podstawową architekturę systemów oraz procesy biznesowe
 • Cena szkolenia 1200 PLN netto
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera
  03.10 07.10
  5 dni 4.88/5 Ostatnie miejsca! Szkolenie online Termin gwarantowany
  Więcej

  Cel szkolenia: Szkolenie dla programistów i DevOps przeznaczone dla osób nieznających tematyki kontenerów i zarządzania nimi. Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do pracy z technologią Docker oraz całym ekosystemem. Po tym szkoleniu użytkownicy będą znali narzędzia dostarczone do ekosystemu Dockerowego. Będą w stanie poruszać się po aplikacjach dockerowych niezależnie od tego czy są one zdeployowane na Kubernetesie czy na Swarmie. Dodatkowo po tym szkoleniu uczestnik będzie wiedział jakie rozwiązanie najlepiej wykorzystać u siebie w firmie.  Prowadzący szkolenie: Maciej Krajewski

  Pasjonat kultury DEVOPS, zaprawiony w bojach programista JAVA i DEVOPS od 15 lat (jeszcze zanim to było modne). Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu wszelorakimi zespołami developerskimi. Zjadł zęby na realizacji projektów informatycznych w metodologiach klasycznych i zwinnych. Od systemów telekomunikacyjnych opartych na VoIP, rozwiązań video dla firm ubezpieczeniowych, banków, kilka fintechowych blockchainów, po centralny system do przetwarzania faktur medycznych dla rządu w Ghanie. Uwielbia proste rozwiązania i na codzień jest leniwy, dlatego jeżeli może automatyzuje co może - stąd wielka miłość do konteneryzacji i k8s’a, technologi CI/CD oraz CM! Maciej posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, Master of Ceremony na scenie TECH konferencji Infoshare, na codzień zarządza holendersko-polską technologiczną Yameo.

  Cena szkolenia 4500 PLN netto
  Docker – konteneryzacja i zarządzanie aplikacjami oraz microserwisami
  03.10 05.10
  3 dni 4.8/5 Dostępne miejsca Szkolenie online Termin gwarantowany
  Więcej

  Szkolenie skierowane jest dla programistów, administratorów oraz devOps-ów chcących poznać technologie oparte o ekosystemy kontenerów.

  Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili budować swoje własne obrazy oraz kontenery z aplikacjami, uruchamiać je, zarządzać nimi, przechowywać przenosić oraz rozbudowywać.

  Jeśli szukasz szerszego zakresu szkolenia, zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniem "Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera"

  Cena szkolenia 2800 PLN netto
  Java dla zaawansowanych
  03.10 06.10
  4 dni Brak miejsc Szkolenie online Termin gwarantowany
  Więcej

  Szkolenie dla programistów języka Java posiadających już doświadczenie w praktycznym programowaniu. Poruszane zagadnienia to tematy na pozór złożone, ale przedstawione w przystępny sposób z ukazaniem praktycznych zastosowań. Nowo nabyte umiejętności pozwolą efektywniej wytwarzać oprogramowanie, tworzyć bardziej hermetyczne, generyczne i skalowalne rozwiązania. Omawiane i ćwiczone są także bardzo użyteczne zagadnienia jak wyrażenia lambda i strumienie. Nie zabrakło też dogłębnego omówienia wielowątkowości w Javie, która to jest często problematycznym zagadnieniem dla osób z mniejszym doświadczeniem. Szkolenie prowadzone przez bardzo doświadczonych programistów Java.

  Cena szkolenia 2800 PLN netto
  Programowanie w JavaScript
  03.10 05.10
  3 dni 4.78/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej
  JavaScript jest dynamicznie typowanym, skryptowym językiem programowania wykorzystywanym przede wszystkim w przeglądarkach internetowych. Na tym szkoleniu poznasz podstawowe cechy, sposoby deklaracji zmiennych, typy danych oraz zagadnienia niezbędne do sprawnego wytwarzania kodu. Nauczysz się panować nad logiką tworzonej aplikacji stosując pętle, instrukcje warunkowe i operatory logiczne. Dowiesz się jak pracować z API tworząc dynamiczne treści oraz jak przechowywać je w pamięci przeglądarki. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o standard ECMAScript 2015(ES6) lub jego nowsze wersje.
  Cena szkolenia 1800 PLN netto
  Analiza danych z wykorzystaniem R – kurs zaawansowany
  03.10 05.10
  3 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej
   Po ukończeniu tego szkolenia uczestnik będzie potrafił:
   • korzystać ze służących do przekształcania danych pakietów z rodziny tidyverse: dplyr, tidyr i reshape2
   • optymalizować organizację własnej pracy i tempo przetwarzania danych
   • tworzyć własne pakiety w R
   • korzystać z repozytorium GitHub
   • optymalizować prace programistyczną w zespole
   • tworzyć własne repozytoria kody
   • zarządzać współpracą z serwerem
   • sprawnie programować w środowisku serwerowym

  Warunki uczestnictwa

  Szkolenie skierowane jest do osób znających język R na poziomie średniozaawansowanym, poszukujących praktycznej wiedzy dotyczącej efektywnego przetwarzania danych w tym języku. Dobrym wstępem do szkolenia jest kurs „Analiza danych z wykorzystaniem R – kurs średniozaawansowany”, oferowany również w module szkoleń „Data Science z wykorzystaniem R”. W trakcie szkolenia, uczestnicy nie tylko poznają sposoby efektywnej pracy z danymi za pomocą branżowych pakietów, ale także posiądą wiedzę z dziedziny optymalizacji wykonywanych operacji i ich szczegółowego działania od strony serwera obliczeniowego. Co więcej, na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się także, w jaki sposób tworzyć pakiety w języku R i jak dzielić się nimi ze szeroko pojętym środowiskiem data science za pomocą repozytoriów kodu GitHub/GitLab.
  Cena szkolenia 1800 PLN netto

  W skrócie

  Celem szkolenia jest zapoznanie się z architekturą Elastic Stack oraz możliwościami w zakresie ładowania, przetwarzania i różnorodnej wizualizacji danych. Na początku omówimy poszczególne moduły: Elasticsearch, Kibana, Logstash, Beats. Następnie przejdziemy do praktycznych przykładów pracy z danymi. Po tym szkoleniu uczestnik dowie się, jakie są zalety korzystania z silnika Elasticsearch. Nauczy się tworzyć indeksy i efektywnie zarządzać nimi. Pozna sposoby ładowania danych pochodzących z różnych źródeł.

  Dla kogo?

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących, które chcą się nauczyć środowiska Elastic Stack i zacząć pracę w tym systemie.

  Charakter szkolenia

  Szkolenie ma charakter warsztatowy. Każde omówione zagadnienie podsumowane będzie kilkoma ćwiczeniami, które pozwolą wykorzystać zdobytą wiedzę.

  Przebieg szkolenia

  Zajęcia rozpoczynamy od omówienia architektury ELK Stacka i zbudowaniu środowiska testowego. Następnie zapoznamy się bliżej z możliwościami przechowywania i wyszukiwania danych w bazie Elasticsearch oraz ich prezentacji w Kibanie. Następnie przejdziemy do omówienia modułu Logstash. Skupimy się na pracy z danymi pochodzącymi z różnych źródeł. Ostatnia część będzie poświęcona modułom Beats i ich praktycznemu zastosowaniu.

  Cena szkolenia 2700 PLN netto
  SQL w PostgreSQL
  03.10 05.10
  3 dni 4.75/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej

  Szkolenie przeznaczone zarówno dla osób które chcą nauczyć się od podstaw języka SQL w bazach danych PostgreSQL, jak również dla tych którzy mieli do czynienia z SQL w innych typach baz. Kurs kierowany do analityków, programistów, ale również administratorów którym znajomość SQL ułatwi pracę z bazami danych PostgreSQL.
  Cena szkolenia 1500 PLN netto
  Tuning baz danych i SQL w PostgreSQL
  03.10 04.10
  2 dni 4.75/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej

  Szkolenie przeznaczone dla administratorów i programistów, którzy chcą rozwiązać problemy wydajnościowe związane z bazami danych PostgreSQL. Do problemu optymalizacji baz danych i zapytań SQL w PostgreSQL podchodzimy w tym szkoleniu holistycznie, zarówno od strony administracyjnej, jak i programistycznej.

  W zakresie pojawiają się metody optymalizacji nie tylko zapytań typu SELECT, ale również optymalizacja ładowania i aktualizacji danych. Uczestnicy podczas szkolenia poznają techniki odnajdywania niewydajnych zapytań, ich optymalizacji oraz metody testów wydajnościowych w bazach PostgreSQL.

  Cena szkolenia 1500 PLN netto
  Zawansowane programowanie — Wzorce projektowe
  03.10 05.10
  3 dni 5.0/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej
  Szkolenie przeznaczone jest dla programistów Pythona, którzy chcieli by rozszerzyć swoje umiejętności programistyczne.

  W szkoleniu zawarte są najważniejsze i najczęściej wykorzystywane wzorce projektowe. Każdy wzorzec przedstawiany jest w sposób prosty i klarowny. Do każdego z wzorców, oprócz schematu i zasad wykorzystania, w trakcie szkolenia pokazywany jest przykład wykorzystania oraz zadawane jest ćwiczenie praktycznego jego wykorzystania.

  Po szkoleniu uczestnik będzie umiał:
  • Wybrać najlepszy sposób tworzenia obiektów
  • Rozpoznawać kontekst w którym można zastosować dany wzorzec
  • Rozwiązywać standardowe problemy architektoniczne w aplikacji
  Cena szkolenia 2400 PLN netto
  Oracle: Tuning SQL
  06.10 07.10
  2 dni Ostatnie miejsca! Szkolenie online Termin gwarantowany
  Więcej

  Po ukończeniu tego szkolenia uczestnicy będą potrafili:
  • Zdiagnozować problemy wydajnościowe bazy danych
  • Poprawić struktury obiektów bazy danych w celu uzyskania lepszej wydajności
  • Zoptymalizować zapytania SQL
  • Uzyskać lepszą wydajność zapytań zadawanych do bazy danych przez zewnętrzne systemy
  • Znacznie poprawić wydajność zapytań zadawanych do tablic o dużych rozmiarach
  • Zautomatyzować proces strojenia

  To szkolenie jest też elementem bootcampu "Programista Oracle" - dowiedz się więcej.
  Cena szkolenia 1400 PLN netto
  Kompleksowe wprowadzenie do Big Data - szkolenie w formie warsztatowej
  10.10 14.10
  5 dni 4.78/5 Dostępne miejsca Szkolenie online Termin gwarantowany
  Więcej
  Techniczne pięciodniowe wprowadzenie do zagadnień Big Data. Szkolenie ma na celu wprowadzenie osób nie mających styczności z Big Data do tej tematyki. Zawiera przegląd najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych w Big Data z uwzględnieniem ich praktycznych zastosowań. Każdy wykład poparty jest ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie ze względu na swój praktyczny charakter odbywa się w małych grupach i jest prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem.Podczas szkolenia zostanie pokazane realne wykorzystanie prezentowanych technologii. Dla kogo?
  Dla bazodanowców, administratorów, programistów. Uczestnik powinien znać podstawy baz danych. Szkolenie przeznaczone jest dla osób mających doświadczenie w IT. Ze względu na warsztatową część wymagana jest znajomość podstaw SQL.
  Cena szkolenia 4200 PLN netto
  Przygotowanie do egzaminu Azure Fundamentals (AZ-900)
  10.10 12.10
  3 dni 5.0/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej

  W skrócie

  Szkolenie przygotowujące do zdania pierwszego certyfikatu z zakresu chmury – Azure Fundamentals (AZ-900).

  Dla kogo?

  Dla osób chcących poznać i rozwijać się w jednej z najdynamiczniej rosnących dziedzin IT – chmurze i zdobyć swój pierwszy cloudowy certyfikat. Wcześniejsze doświadczenie z chmurą czy programowaniem nie jest wymagane. Wcześniejsze doświadczenie z certyfikacjami Microsoftu nie jest wymagane.

  Charakter szkolenia

  Szkolenie ma charakter warsztatowo - przygotowujący. Każde nowe zagadnienie jest omawiane i prezentowane bezpośrednio w portalu Azure, po czym następują ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Każda cześć kończy się omówieniem przykładowych pytań egzaminacyjnych z danego tematu.

  Prowadzący szkolenie: Kamil Będkowski

  Cloud konsultant z prawie 15 letnim doświadczeniem w branży IT. Przeszedł pełną scieżkę od junior developera po architekta i technical leadera. Obecnie pracuje głownie w obszarach architektury i devops. Specjalizuje się w rozwiązaniach opartych o Microsoft Azure. Ceryfikowany trener Microsoftu od 2019 i posiadacz 7 certyfikatów azurowych (w tym dwóch poziomu expert - Architekt i DevOps). W szkoleniach kładzie nacisk na jak najwięcej zadań praktycznych i problemów "z życia wziętych". W wolnych chwilach nabywa zestawy LEGO z lat 90tych.

  Cena szkolenia 2400 PLN netto
  Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera
  10.10 14.10
  5 dni 4.88/5 Ostatnie miejsca! Szkolenie online Termin gwarantowany
  Więcej

  Cel szkolenia: Szkolenie dla programistów i DevOps przeznaczone dla osób nieznających tematyki kontenerów i zarządzania nimi. Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do pracy z technologią Docker oraz całym ekosystemem. Po tym szkoleniu użytkownicy będą znali narzędzia dostarczone do ekosystemu Dockerowego. Będą w stanie poruszać się po aplikacjach dockerowych niezależnie od tego czy są one zdeployowane na Kubernetesie czy na Swarmie. Dodatkowo po tym szkoleniu uczestnik będzie wiedział jakie rozwiązanie najlepiej wykorzystać u siebie w firmie.  Prowadzący szkolenie: Maciej Krajewski

  Pasjonat kultury DEVOPS, zaprawiony w bojach programista JAVA i DEVOPS od 15 lat (jeszcze zanim to było modne). Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu wszelorakimi zespołami developerskimi. Zjadł zęby na realizacji projektów informatycznych w metodologiach klasycznych i zwinnych. Od systemów telekomunikacyjnych opartych na VoIP, rozwiązań video dla firm ubezpieczeniowych, banków, kilka fintechowych blockchainów, po centralny system do przetwarzania faktur medycznych dla rządu w Ghanie. Uwielbia proste rozwiązania i na codzień jest leniwy, dlatego jeżeli może automatyzuje co może - stąd wielka miłość do konteneryzacji i k8s’a, technologi CI/CD oraz CM! Maciej posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, Master of Ceremony na scenie TECH konferencji Infoshare, na codzień zarządza holendersko-polską technologiczną Yameo.

  Cena szkolenia 4500 PLN netto
  Administracja bazami danych Cassandra
  10.10 12.10
  3 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej
  Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających już wiedzę z baz NoSQL oraz systemu operacyjnego Linux i stanowi ono swoistą kontynuację szkolenia „ Wprowadzeniu do technologii baz danych NoSQL ” w kontekście serwera Cassandra. Nacisk szkolenia jest położony na praktyczne zapoznanie się zarówno z zaawansowanymi operacjami na danych jak również administracją klastra Cassandra. Szkolenie ma formę praktyczną, uczestnicy na bieżąco wprowadzają wiedzę w życie rozwiązując przygotowane zadania oraz naprawiając świadomie zepsutą infrastrukturę w formie „troubleshootingu”. Szkolenie prowadzone jest przez wieloletniego administratora serwerów i baz danych.

  Prowadzący szkolenie: Jarosław Zdebik

  Administrator systemów Linux oraz baz danych z dwunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Na co dzień administruje bazami danych MongoDB, Cassandra, Redis, PostgreSQL, MySQL, Oracle. Posiada certyfikaty zarówno z obszaru baz danych, jak i Linuxa. Obecnie jego wyzwania zawodowe związane są z technologiami DevOps. Z wykształcenia i zamiłowania fizyk jądrowy, w tej dziedzinie uzyskał stopień doktora na krakowskim uniwersytecie.

  Cena szkolenia 2100 PLN netto
  Administracja bazami danych Oracle 12c i 18c
  10.10 14.10
  5 dni 4.83/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej

  Uczestnik po ukończeniu tego szkolenia będzie w stanie:
  • Przygotować serwer bazy danych Oracle 18c do działania
  • Przywrócić instancję do działania po pojawieniu się standardowych problemów
  • Zarządzać użytkownikami i ich uprawnieniami
  • Wykonywać kopie zapasowe bez przerywania działania instancji, oraz je przywracać
  • Szybko przywracać przypadkowo skasowane, źle zmodyfikowane dane do pierwotnego kształtu
  • Szybko przenosić dane pomiędzy serwerami oraz systemami
  • Zaplanować oraz wdrożyć odpowiednie strategie wykonywania backupów
  • Zoptymalizować kluczowe elementy bazy danych
  • Utrzymywać bazę danych w schludności, wskazywać elementy ,które nie są już wykorzystywane
  • Diagnozować i odblokowywać zablokowane zasoby
  • Monitorować oraz śledzić działania użytkowników
  • Zautomatyzować proces optymalizacji oraz backupu
  Cena szkolenia 3000 PLN netto
  Zaawansowany PL/SQL w praktyce
  10.10 12.10
  3 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej

  O szkoleniu w skrócie

  Szkolenie jest skierowana do osób znających język PL/SQL w stopniu średniozaawansowanym i zaawansowanym. Na szkoleniu zostaną omówione najlepsze techniki programowania w PL/SQL wraz z praktycznymi przykładami. Uczestnik pozna optymalne metody ładowania, aktualizacji i udostępniania danych oraz techniki projektowania wydajnych procesów przetwarzania danych w PL/SQL. Zajęcia zostaną poprowadzone w formie warsztatów a nacisk będzie położony na efektywne zastosowanie PL/SQL do rozwiązania praktycznych problemów.

  Korzyści ze szkolenia

  Po ukończeniu tego szkolenia uczestnik będzie potrafił:
  • utworzyć wydajny proces ładowania i aktualizacji danych
  • efektywnie udostępnić dane z PL/SQL
  • tworzyć optymalny kod PL/SQL do wykorzystania w zapytaniach SQL
  • zaprojektować wydajny proces przetwarzania danych w PL/SQL
  • zoptymalizować kod PL/SQL
  • wydajnie przetwarzać duże zbiory danych

  Dla kogo?

  Szkolenie jest skierowane do średniozaawansowanych i zaawansowanych programistów PL/SQL, którzy chcieliby poznać najbardziej wydajne z praktycznego punktu widzenia techniki pracy z dużymi wolumenami danych w PL/SQL. Nacisk szkolenia położony jest na poznanie najlepszych i najbardziej optymalnych technik ładowania, aktualizacji i udostępniania danych oraz tworzenie wydajnych procesów przetwarzania danych. Na szkoleniu poznamy sposoby wykorzystania tych technik do rozwiązywania praktycznych problemów.

  Prowadząca szkolenie: Monika Lewandowska

  Oracle ACE i Senior Oracle Designer & Developer. Monika jest doświadczoną projektantką i programistką baz danych Oracle. Swoją przygodę z Oracle zaczęła jeszcze w zeszłym stuleciu od Oracle 7, i kontynuuje ją po dziś dzień.
  Monika należy do programu Oracle ACE (ACE Pro) oraz do organizacji Symposium 42. Lubi dzielić się wiedzą i bierze udział jako prelegent w międzynarodowych konferencjach poświęconych tematyce Oracle (POUG, DOAG, UKOUG, RMOUG i wiele innych).
  Podczas tworzenie oprogramowania największy nacisk kładzie na zrozumienie wymagań klienta, prostotę rozwiązań oraz jakość kodu. A ponad wszystko – na wydajność systemu! Kocha szybkie motocykle i jeszcze szybsze bazy danych!

  Cena szkolenia 2400 PLN netto
  Kompleksowe szkolenie SQL w PostgreSQL
  10.10 14.10
  5 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
  Więcej

  O szkoleniu w skrócie

  Kompleksowe, 5-cio dniowe warsztatowe szkolenie z zakresu SQL w adaptacji PostgreSQL . Szkolenie rozpoczyna się od podstaw, obejmuje najczęściej wykorzystywane w praktyce elementy SQL, ale też zagadnienia zaawansowane. Szkolenie zawiera między innymi techniki służące zaawansowanej analizie danych oraz optymalizacji zapytań.

  Każde omawiane zagadnienie jest utrwalane rzędem ćwiczeń o wzrastającym poziomie trudności. Podczas szkolenia uczestnicy wykonują ponad 80 warsztatów. W szkoleniu duży nacisk jest kładziony na dobre zrozumienie zasad działania wykorzystywanych technik, a nie ich odtwórcze stosowanie.

  Korzyści ze szkolenia

  Po ukończeniu tego szkolenia uczestnik będzie potrafił:
  • tworzyć złożone raporty wykorzystujące wiele tabel, grupowanie danych, podzapytania, operatory zbiorowe, funkcje wbudowane w bazy danych PostgreSQL,
  • dodawać, kasować i aktualizować dane w tabelach,
  • tworzyć struktury takie jak tabele, widoki, linki bazodanowe,
  • wykonywać złożone analizy danych z wykorzystaniem funkcji analitycznych, wyrażeń regularnych i wielu innych,
  • optymalizować zapytania pod kątem wydajności.

  Dla kogo?

  Dla osób które chcą poznać w sposób kompleksowy SQL w adaptacji PostgreSQL od podstaw do zaawansowanych technik analizy danych. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących jak i tych, które już znają SQL, ale chciałyby poznać jego implementację w bazach PostgreSQL.

  Prowadzący szkolenie: Michał Bieniek

  Programista baz Oracle i PostgreSQL. Od 10 lat związany ze światem baz danych Oracle, od 8 PostgreSQL. Specjalizuje się w wytwarzaniu oprogramowania w językach PL/SQL i PL/pgSQL oraz technologii Oracle Forms and Reports dla administracji publicznej, branży telekomunikacyjnej, sektora bankowego oraz agencji marketingowych. W latach 2019-2020 zdał egzaminy certyfikacyjne Oracle Database SQL Certified Associate i Oracle PL/SQL Developer Certified Associate. Cały czas poznaje nowe zagadnienia i szuka nowych wyzwań.

  Cena szkolenia 3000 PLN netto

  Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

  Odpowiadamy na telefony i maile w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

  Szkolenia otwarte 22 299 53 69
  Szkolenia zamknięte i grupy 733 908 205
  Napisz do nas

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Wiadomość wysłana

  Przyjęliśmy Twoją wiadomość i skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie

  Klikając OK wrócisz do formularza

  Nasza strona korzysta z plików cookie. Możesz zmienić zasady ich używania lub zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.