Szkolenia Android

Tutaj znajdziesz dostępne w naszej firmie szkolenia z zakresu programowania urządzeń mobilnych z systemem Android. Dostępne są szkolenia od podstawowych, przez testowanie, tworzenie gier aż po zaawansowane zagadnienia.

Co wyróżnia szkolenia Android w JSystems?

 • Szkolenia na wysokim poziomie
 • Instruktorzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem
 • Znaczna część szkolenia to warsztaty
 • Podczas szkolenia realizujemy projekt aplikacji do samodzielnego rozszerzania po szkoleniu.
 • Przyklady i ćwiczenia sa realizowane na prawdziwym sprzęcie
 • Gwarantowane terminy
 • Dużo ćwiczeń
 • Przystępne ceny

Szkolenia na wysokim poziomie - prowadzone przez programistówNasi trenerzy to programiści z wieloletnim stażem stale zajmujący się zawodowo programowaniem. Na codzień pracują w różnych firmach, mając cały czas styczność z technologią której nauczają następnie na naszych zajęciach. Dzięki temu możesz mieć pewność że są to praktycy którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Średnia ocena kursów: Ocena pochodzi z ankiet 4.79/5
Dostępne szkolenia: 8

Czy wiesz, że w ramach tej kategorii mamy 5 terminów online?

Pokaż

Hej! A może potrzebujesz szkolenia dedykowanego, tylko dla Twoich pracowników?

Dowiedz się więcej

Programowanie Androida - podstawy

Podstawy języka JAVA i wprowadzenie do programowania na platformie Android

5 dni Łatwy 5.0/5

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla osób które nie programują w języku Java, a jednocześnie chcialyby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem na platformie Android. Szkolenie rozpoczyna się od podstaw Javy, a kończy się stworzeniem aplikacji na urządzenia takie jak telefon czy tablet z systemem Android.

Cena kursu online 1999,00 PLN netto Cena kursu stacjonarnego 2499,00 PLN netto Zapisz się na kurs Więcej szczegółów
Terminy online

Programowanie aplikacji platformy Android dla urządzeń mobilnych I

5 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie wprowadza od postaw w programowanie aplikacji dla platformy Android. W ramach szkolenia prowadzone są warsztaty, na których uczestnicy nabywają praktycznych umiejętności tworząc ciekawe projekty. W trakcie programowania przez uczestników, trener cały czas pomaga uczestnikom w razie pojawienia się problemów. Stosunek części teoretycznej do praktycznej to ok 30/70. Program szkolenia jest skrojony tak, aby wykorzystać czujniki i sprzęt wbudowane w większość urządzeń takich jak smartfony i tablety.Szkolenie wprowadza do najczęściej wykorzystywanych zagadnień i mechanizmów takich jak Broadcast Receiver, czy komunikacja z urządzeniami typu odbiorniki i czujniki. Dzięki temu uczestnik będzie mógł później rozwijać swoje programistyczne umiejętności po prostu metodą analogii. Podczas tego projektu uczestnicy tworzą praktyczne projekty które później mogą wykorzystywać w praktyce m.in. Rejestrator trasy poruszającego się pojazdu, player video, aplikację informującą smsem rodzica o tym, że dziecko wyszlo poza wskazany obszar, mp3 i przeglądarkę zdjęć czy program do masowego wysyłania smsów.

Cena kursu online 1999,00 PLN netto Cena kursu stacjonarnego 2499,00 PLN netto Zapisz się na kurs Więcej szczegółów
Terminy online

Programowanie aplikacji platformy Android dla urządzeń mobilnych II

5 dni Trudny 4.98/5

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla osób które znają zakres ze szkolenia "Programowanie aplikacji platformy Android dla urządzeń mobilnych I" i rozwija wiedzę uczestnika o dodatkowe,bardziej zaawansowane zagadnienia. Na tym szkoleniu uczestnicy uczą się jak korzystać z zewnętrznych baz danych np. w celu gromadzenia w nich informacji pochodzących z aplikacji mobilnych. Omawiane jest również wykorzystanie Bluetooth w aplikacjach wykorzystywanego w celu komunikacji z innymi urządzeniami, tworzenie aplikacji wyświetlających się np. na pulpicie telefonu (Widgety), aplikacje dzialające w tle (jak np. antywirusy), korzystanie z danych udostępnianych w internecie w postaci XML (np. aktualne kursy walut). Podczas szkolenia uczestnicy tworzą kilka praktycznych aplikacji.W ramach szkolenia prowadzone są warsztaty, na których uczestnicy nabywają praktycznych umiejętności tworząc ciekawe projekty. W trakcie programowania przez uczestników, trener cały czas pomaga uczestnikom w razie pojawienia się problemów. Stosunek części teoretycznej do praktycznej to ok 30/70. Uczestnicy testują napisane oprogramowanie nie tylko na emulatorach, ale i na fizycznym sprzęcie.

Cena kursu online 1999,00 PLN netto Cena kursu stacjonarnego 2499,00 PLN netto Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Podstawy programowania dla platformy Android

3 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie wprowadza w świat programowania dla platformy Android. Obejmuje podstawowe zagadnienia. Pozwala szybko wdrożyć się w nową technologię. Po tym szkoleniu można kształcić się dalej w dowolnym kierunku z zakresu programowania Androida. W ramach szkolenia prowadzone są warsztaty, na których uczestnicy nabywają praktycznych umiejętności tworząc ciekawe projekty. W trakcie programowania przez uczestników, trener cały czas pomaga uczestnikom w razie pojawienia się problemów. Stosunek części teoretycznej do praktycznej to ok 40/60. Uczestnicy testują napisane oprogramowanie nie tylko na emulatorach, ale i na fizycznym sprzęcie. Najlepiej byłoby, gdyby uczestnicy przychodząc na to szkolenie znali choć podstawy Javy. Nie jest to jednak niezbędne, w razie potrzeby trener może osoby nie znające tego języka wprowadzić w podstawy programowania w Javie.

Cena kursu online 1199,00 PLN netto Cena kursu stacjonarnego 1499,00 PLN netto Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Java - przygotowanie do programowania na platformę Android

3 dni Łatwy

Opis szkolenia:

Szkolenie wprowadzające w postawy języka programowania Java dla osób chcących programować na platfomę Android.

Cena kursu online 1199,00 PLN netto Cena kursu stacjonarnego 1499,00 PLN netto Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Programowanie Androida - zaawansowane

Zaawansowana obsługa widoków i tworzenie animacji w systemie Android

2 dni Trudny

Opis szkolenia:

Zadaniem tego szkolenia jest poszerzenie wiedzy uczestników w zakresie interfejsu graficznego użytkownika i animacji w systemie Android. Potrafisz już tworzyć proste aplikacje lub nawet bardzo skomplikowane biznesowo systemy, ale uważasz że brakuje im odrobiny magii? Chciałbyś by użytkownicy twoich aplikacji byli zadowoleni nie tylko z tego co one robią, ale także z tego jak to robią? A może po prostu lubisz jak coś jest ładne? W każdym z tych przypadków szkolenie to jest kierowane właśnie do Ciebie.
W trakcie warsztatów pod okiem naszego trenera nauczysz się jak rozwijać Androidowe kontrolki o własną logikę i wygląd. Poznasz łatwe sposoby na automatyczne dostosowanie interfejsu graficznego do stanu twoich kontrolek, a także wiele sposobów w jakie możesz zrealizować porządane przez Ciebie animacje. Zobaczysz co nowego wniósł do Androida Material Design i wykorzystasz to we własnych projektach.

Wymagania
Podstawowa znajomość komponentów systemu Android.
Podstawowa znajomość języka Java lub Kotlin.

Cena kursu online 799,00 PLN netto Cena kursu stacjonarnego 999,00 PLN netto Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Programowanie - Kotlin

Kotlin – szybsze programowanie na Androida

3 dni Trudny

Opis szkolenia:

Chciałbyś zacząć programować aplikacje na system Android lub potrafisz już to robić, ale momentami masz już dość starej, rozpasłej Javy. Na szczęście istnieje dobra alternatywa, w postaci języka Kotlin. W trakcie szkolenia przyjrzymy mu się dokładniej, dowiesz się dlaczego naszym zdaniem jest wart zainteresowania i ustalimy co trzeba wiedzieć, aby z powodzeniem zacząć używać Kotlina jako alternatywy dla Javy i pisać przy jego pomocy aplikacje.
Podczas szkolenia dowiesz się jak oszczędzić swój czas i ręce pisząc krótszy i bardziej elegancki kod wykorzystując język programowania Kotlin. Zobaczysz także jak znacznie szybciej i efektywniej operować na kolekcjach, łańcuchach znaków i obiektach.
Wiedza zdobyta na szkoleniu pozwoli Ci z powodzeniem stosować język Kotlin w swoich projektach. Będziesz mógł wykorzystać go zarówno jako dodatek do projektu realizowanego oryginalnie w Javie jak i jako główny język Twoich aplikacji.

Cena kursu online 1199,00 PLN netto Cena kursu stacjonarnego 1499,00 PLN netto Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Testowanie

Testowanie aplikacji Androidowych

5 dni Bardzo trudny

Opis szkolenia:

Jeżeli piszesz aplikacje Androidowe i zastanawiasz się, czy warto testować je automatycznie lub chciałbyś to robić, ale nie masz jeszcze pewności jak – szkolenie to jest właśnie dla Ciebie. W trakcie szkolenia dowiesz się jak pisać dobre testy jednostkowe, w praktyce poznasz TDD, a także biblioteki takie jak JUnit, AssertJ, Mockito, Roboletric i Espresso.
Na przeprowadzanych warsztatach pod okiem trenera stworzysz swoją pierwszą solidnie przetestowaną aplikację. Pozwoli Ci to uniknąć powracających bugów, a osobom pracującym z Twoim kodem poczucia niepewności gdy wprowadzają do niego zmiany.
Przekonasz się jak szybko pisanie testów wejdzie Ci w krew.

Wymagania
Podstawowa znajomość komponentów systemu Android.
podstawowa znajomość języka Java lub Kotlin.

Cena kursu online 1999,00 PLN netto Cena kursu stacjonarnego 2499,00 PLN netto Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Co wyróżnia szkolenia Android w JSystems?

Szkolenia na wysokim poziomie
Instruktorzy praktycy z wieloletnim doświadcze- niem
Znaczna część szkolenia to warsztaty
Komfortowe sale i przestrzeń wspólna
Dystans społeczny
Gwarantowane terminy szkoleń
Dużo ćwiczeń
Przystępne ceny

Sprawdź, co mówią o nas Ci, którzy nam zaufali

 • Polecam. Prowadzący bardzo kompetentny i pomocny.

  4.64 / 5 Michał Matejkowski, Rabbit Sp. z o.o. 24-11-2018 Programowanie aplikacji platformy Android dla urządzeń mobilnych I
 • Super szkolenie

  4.78 / 5 Szymon Kujawski, Województwo Kujawsko-Pomorskie 05-06-2018 Programowanie aplikacji platformy Android dla urządzeń mobilnych I
 • Bardzo interesujące szkolenie przekazujące odpowiedni zasób wiedzy na temat programowania.

  4.92 / 5 Kamil Jankowski, Województwo Kujawsko-Pomorskie 05-06-2018 Programowanie aplikacji platformy Android dla urządzeń mobilnych I

Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia? Skontaktuj się z nami:

Wiadomość wysłana

Przyjęliśmy Twoją wiadomość i skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie

Klikając OK wrócisz do formularza

Nasza strona korzysta z plików cookie. Możesz zmienić zasady ich używania lub zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.