VOUCHERY: Wykorzystaj budżet szkoleniowy 2024 w przyszłym roku. Nie wykorzystałeś tegorocznego budżetu szkoleniowego? Nic straconego! Zakup vouchera umożliwia wykorzystanie budżetu w jednym okresie rozliczeniowym, a zrealizowanie go w innym. Dowiedz się więcej


Szkolenia Linux

by:
Dostępne szkolenia 12
Średnia ocena kursu Ocena pochodzi z ankiet 4.9/5

Szkolenia kategorii Linux. Znajdziesz tutaj szkolenia Linux z zakresu administracji, programowania, bezpieczeństwa, wirtualizacji, serwerów pocztowych, LDAP, serwerów DNS i innych. Dostępne sa również szkolenia Red Hat.

Szkolenia mają formę warsztatową, przez cały czas trwania uczestnicy realizują zadania należące do codziennej pracy administratora. Podczas zajęć realizowane jest również "troubleshooting" czyli rozwiązywanie problemów z którymi często styka się administrator.




Wykonywane przykłady i ćwiczenia są realizowane z użyciem konsoli, a nie środowiska graficznego w związku z tym że systemy produkcyjne takowego często nie mają. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego administratora serwerów Linux.


Co wyróżnia szkolenia Linux w JSystems?

  • Szkolenia na wysokim poziomie
  • Instruktorzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem
  • Znaczna część szkolenia to warsztaty
  • Gwarantowane terminy
  • Dużo ćwiczeń
  • Przystępne ceny

Terminy gwarantowane

Czy wiesz, że w ramach tej kategorii mamy
5 terminów gwarantowanych?
Pokaż

Standardy JSystems

  1. Wszyscy nasi trenerzy muszą być praktykami i osiągać średnią z ankiet minimum 4.75 na 5. Nie ma wśród nas trenerów-teoretyków. Każdy trener JSystems ma bogate doświadczenie komercyjne w zakresie tematów z których prowadzi szkolenia.
  2. Wszystkie szkolenia mają format warszatowy. Każde zagadnienie teoretyczne jest poparte rzędem warsztatów w ściśle określonym formacie.
  3. Terminy gwarantowane na 100%. Jeśli jakiś termin jest oznaczony jako gwarantowany, oznacza to że odbędzie się nawet jeśli część grupy wycofa się z udziału. Ryzyko ponosimy my jako organizator.
  4. Do każdego szkolenia które wymaga jakiegokolwiek oprogramowania dostarczamy skonfigurowane, gotowe hosty w chmurze. Dzięki temu uczestnik nie musi nic instalować na swoim komputerze (i bić się z blokadami korporacyjnymi). Połączenie następuje przez zdalny pulpit lub SSH - w zależności od szkolenia.

Administracja

Linux w pigułce NOWOŚĆ!
5 dni Terminy online Terminy gwarantowane
Więcej

O szkoleniu

Ten intensywny, pięciodniowy kurs to kompleksowe szkolenie skoncentrowane na systemie Linux, sieciach, pisaniu skryptów Bash, zarządzaniu serwerami za pomocą Ansible, bezpieczeństwie, wirtualizacji oraz konteneryzacji, w tym z wykorzystaniem Kubernetes oraz Proxmox i monitoringu z wykorzystaniem Zabbix. Kurs ma na celu wyposażenie uczestników w praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania systemami Linux oraz nowoczesnymi narzędziami stosowanymi w środowiskach DevOps.



Cel szkolenia

Praca z systemem Linux oraz narzędziami do automatyzacji i konteneryzacji, takimi jak Ansible, Proxmox, Docker, Kubernetes, Zabbix. Zdobycie umiejętności niezbędnych do zarządzania infrastrukturą sieciową, wirtualizacji i monitorowania systemów.



Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

  • Administratorzy systemów Microsoft, którzy chcą podnieść swoje umiejętności w zakresie Linuksa i rozszerzyć możliwości kariery
  • DevOps Engineers, którzy muszą uzupełnić wiedzę na temat Linuksa i narzędzi takich jak Docker, Kubernetes i Proxmox do wykonywania codziennych zadań
  • Programiści, którzy potrzebują umiejętności pracy z Linuxem i konteneryzacją w swoich projektach
  • Pracownicy pierwszej i drugiej linii wsparcia (Servicedesk), którzy chcą lepiej rozumieć problemy związane z systemami Linux, by szybciej diagnozować i rozwiązywać zgłoszenia


Co usprawnisz w swojej pracy?

  • Poprawisz konfigurację systemów Linux i wdrożysz automatyzację zadań
  • Usprawnisz działanie sieci i poprawisz bezpieczeństwo systemów
  • Nauczysz się korzystać z narzędzi do wirtualizacji i konteneryzacji, takich jak Docker i Kubernetes, co ułatwi wdrażanie i skalowanie aplikacji
  • Zdobędziesz umiejętności monitorowania systemów i usług, co pozwoli na szybsze reagowanie na problemy


Gdzie użyjesz nabytej wiedzy?

  • W codziennej pracy z administracją systemami Linux i zarządzaniem infrastrukturą IT
  • Przy wdrażaniu i utrzymaniu konteneryzacji oraz orkiestracji aplikacji
  • W projektach, które wymagają automatyzacji zadań i konfiguracji systemów
  • Podczas monitorowania i optymalizacji wydajności systemów i aplikacji


Czego się nauczysz?

  • Efektywnego zarządzania systemem Linux, w tym zaawansowanej obsługi systemu plików, procesów i użytkowników
  • Automatyzacji zadań i skryptowania w Bash, co zwiększy produktywność i pozwoli na szybkie wykonywanie rutynowych zadań
  • Konfiguracji sieci i zabezpieczania systemów, w tym zarządzania firewallami i certyfikatami SSL
  • Wirtualizacji i konteneryzacji z użyciem Proxmox, Docker i Kubernetes, co jest kluczowe w nowoczesnych środowiskach IT
  • Monitorowania systemów i usług za pomocą Zabbix, co pozwoli na efektywne zarządzanie infrastrukturą i szybkie reagowanie na problemy


Prework - przygotowanie do szkolenia

Cel: Przegląd oprogramowania przydatnego podczas szkolenia.

  • Przygotowanie środowiska Linux
    • Zapoznanie się z podstawowymi komendami systemu Linux.
  • Konta i narzędzia
    • Założenie konta na GitLab.
  • Oprogramowanie dodatkowe
    • Ansible - opcjonalnie, zapoznanie się z podstawami.
    • Docker - opcjonalnie, zapoznanie się z podstawami.
    • Kubernetes - opcjonalnie, zapoznanie się z podstawami.


Terminy i definicje

Linux
Linux to rodzina systemów operacyjnych typu Unix opartych na jądrze Linux. Jest szeroko stosowany w serwerach, urządzeniach mobilnych i systemach embedded. Linux jest otwartoźródłowy i oferuje dużą elastyczność oraz kontrolę nad systemem.

Bash
Bash (Bourne Again SHell) to popularna powłoka systemu Unix/Linux, umożliwiająca interakcję z systemem poprzez wiersz poleceń. Pozwala na automatyzację zadań dzięki możliwości skryptowania.

Ansible
Ansible to narzędzie do automatyzacji IT, służące do zarządzania konfiguracją, wdrożeniami aplikacji oraz orkiestracją zadań w infrastrukturze. Umożliwia definiowanie stanu systemu w prostym języku YAML.

Docker
Docker to platforma umożliwiająca tworzenie, wdrażanie i uruchamianie aplikacji w kontenerach. Kontenery zapewniają izolację aplikacji i ich zależności, co ułatwia przenoszenie i skalowanie aplikacji.

Kubernetes
Kubernetes to otwartoźródłowa platforma do orkiestracji kontenerów, automatyzująca wdrażanie, skalowanie i zarządzanie aplikacjami kontenerowymi. Jest standardem w zarządzaniu kontenerami na dużą skalę.

Proxmox
Proxmox VE to platforma wirtualizacji typu open-source, umożliwiająca zarządzanie maszynami wirtualnymi (KVM) i kontenerami (LXC). Oferuje zaawansowane funkcje zarządzania klastrami i wysokiej dostępności.

Zabbix
Zabbix to narzędzie do monitorowania wydajności i dostępności serwerów, urządzeń sieciowych i aplikacji. Pozwala na zbieranie danych, analizę oraz wysyłanie powiadomień o zdarzeniach.



Prowadzący szkolenie: Tomasz Siroń



Specjalista IT z wieloletnim doświadczeniem w administracji systemami Linux, zarządzaniu sieciami oraz wdrażaniu rozwiązań DevOps. Tomasz zarządza infrastrukturą IT europejskich firm, współpracując z polskimi i międzynarodowymi korporacjami. Skupia się na projektowaniu systemów, automatyzacji procesów i zwiększaniu skalowalności, dostosowując technologie do rzeczywistych potrzeb biznesowych.

W swojej karierze wdrożył kompleksowe rozwiązania sieciowe i serwerowe, w tym zaawansowane konfiguracje VPN dla tysięcy użytkowników. Jest również twórcą projektu Sterowanie24.pl, umożliwiającego zdalne sterowanie oświetleniem, co pokazuje jego zdolność do efektywnego łączenia różnych technologii.

Jako współzałożyciel firmy usługowej IT, Tomasz doskonale rozumie bieżące potrzeby biznesu oraz wyzwania technologiczne. Na co dzień pracuje z technologiami kontenerowymi, takimi jak Docker i Kubernetes, tworząc skalowalne i wydajne środowiska dla aplikacji. Programuje w różnych językach, integrując rozwiązania DevOps z procesami biznesowymi oraz rozwijając narzędzia automatyzujące. Posiada certyfikaty MikroTik (MTCNA, MTCRE, MTCINE, MTCSWE, MTCIPv6E), a sieci komputerowe traktuje jako hobby. Regularnie korzysta z narzędzi CI/CD, usprawniając procesy wdrożeniowe w środowiskach serwerowych.

Prowadzi praktyczne szkolenia, które opierają się na rzeczywistych wyzwaniach IT, przygotowując uczestników do pracy z realnymi systemami i problemami w administracji aplikacjami korporacyjnymi.

Cena udziału w szkoleniu 3000 PLN netto
Administracja systemem Linux II
5 dni Terminy online Terminy gwarantowane
Więcej
Szkolenie przeznaczone dla osób posiadających już podstawową wiedzę z zakresu zarządzania serwerami Linux. Zakres szkolenia to przede wszystkim bezpieczeństwo w systemach Linux w tym szyfrowanie, zaawansowane zarządzanie kontami i uprawnieniami, konfiguracja usług sieciowych i dostępu do nich, SeLinux i wiele innych. Niniejsze szkolenie stanowi kontynuację szkolenia „Administracja Systemem Linux I”.

To szkolenie jest też elementem pakietu "Administrator Linux" - dowiedz się więcej



Prowadzący szkolenie: Marcin Kujawski



Administrator serwerów z krwi i kości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu systemami RedHat/CentOS/Ubuntu/SLES w różnych środowiskach produkcyjnych.

Autor wielu niestandardowych rozwiązań i implementacji podyktowanych różnorakimi wymaganiami Klientów. Jego drugie imię to wirtualizacja, gdyż obecnie jest jednym z głównych architektów produktu chmury prywatnej opartej na technologii VMware i Linux w Hays. Kieruje się stwierdzeniem: "Linux – born to be root, Windows – born to reboot". Ma również znakomite zdolności do automatyzacji i pisania skryptów, nie tylko w języku Bash ale także Ansible/Javascript/Python czy Powershell. Od niedawna fan i znawca Kubernetesa oraz konteneryzacji. Prywatnie zagorzały kibic F1.

Cena udziału w szkoleniu 3000 PLN netto

Programowanie

Programowanie powłoki w BASH i AWK
2 dni Terminy online Terminy gwarantowane
Więcej

Szkolenie dla wszystkich tych, którzy chcą poznać powłokę systemu Linux i programowanie w Bash. Szkolenie ma na celu przekazać uczestnikom podstawowe i zaawansowane techniki programowania w Bash, z wykorzystaniem interaktywności powłoki, a także zapoznać z edytorami strumieniowymi takimi jak sed, awk czy grep, które często są nieodzowne w pisaniu skryptów.

Szkolenie z wieloma praktycznymi skryptami i przypadkami użycia w wielu praktycznych zadaniach administratorskich w życia codziennego wpajające dobre praktyki i nawyki programowania. Dzięki temu szkoleniu uczestnik nie będzie mieć problemu z pisaniem własnych skryptów, sprawdzaniem ich poprawności oraz testowaniem.

To szkolenie jest też elementem pakietu "Administrator Linux" - dowiedz się więcej



Prowadzący szkolenie: Marcin Kujawski



Administrator serwerów z krwi i kości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu systemami RedHat/CentOS/Ubuntu/SLES w różnych środowiskach produkcyjnych.

Autor wielu niestandardowych rozwiązań i implementacji podyktowanych różnorakimi wymaganiami Klientów. Jego drugie imię to wirtualizacja, gdyż obecnie jest jednym z głównych architektów produktu chmury prywatnej opartej na technologii VMware i Linux w Hays. Kieruje się stwierdzeniem: "Linux – born to be root, Windows – born to reboot". Ma również znakomite zdolności do automatyzacji i pisania skryptów, nie tylko w języku Bash ale także Ansible/Javascript/Python czy Powershell. Od niedawna fan i znawca Kubernetesa oraz konteneryzacji. Prywatnie zagorzały kibic F1.

Cena udziału w szkoleniu 1200 PLN netto

Wirtualizacja

Szkolenie Wirtualizacja z Proxmox to kompleksowy, czterodniowy kurs, którego celem jest zapewnienie uczestnikom pełnej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania systemem wirtualizacji Proxmox Virtual Environment (PVE). Proxmox to otwartoźródłowa platforma do wirtualizacji serwerów, która integruje wirtualizację opartą na KVM (Kernel-based Virtual Machine) oraz konteneryzację z LXC (Linux Containers), umożliwiając tworzenie elastycznych, skalowalnych i wysoce dostępnych środowisk IT.

Pierwszy dzień szkolenia jest poświęcony wprowadzeniu do zagadnień związanych z wirtualizacją oraz konteneryzacją. Uczestnicy poznają podstawy obu tych technologii, ucząc się, jak je skutecznie wykorzystać w różnych scenariuszach. Szczególny nacisk położony jest na porównanie wirtualizacji z KVM oraz konteneryzacji z wykorzystaniem technologii Docker oraz LXC/LXD. W trakcie tego dnia omówione zostaną również zalety i wady obu podejść oraz kryteria wyboru między nimi w zależności od potrzeb projektu. Uczestnicy zdobędą także praktyczną wiedzę na temat tworzenia i automatyzacji maszyn wirtualnych przy użyciu Cloud Init oraz konfiguracji środowisk wirtualnych na bazie QEMU i KVM.

Drugi dzień szkolenia skupia się na instalacji i konfiguracji Proxmox. Kursanci dowiedzą się, czym jest Proxmox i dlaczego coraz częściej jest wybierany jako rozwiązanie wirtualizacyjne w nowoczesnych centrach danych. Zostaną omówione zarówno wymagania sprzętowe, jak i aspekty planowania infrastruktury, takie jak optymalne zarządzanie zasobami CPU, RAM oraz storage. Ważnym elementem tego dnia będzie praca w specjalnie przygotowanym środowisku labowym, które zostanie udostępnione wszystkim uczestnikom. Umożliwi to im dowolne konfigurowanie, testowanie oraz eksperymentowanie z Proxmox, bez obaw o stabilność środowiska produkcyjnego. Dzięki temu kursanci będą mieli możliwość "psucia" i rekonfigurowania swoich środowisk w celach nauki, co pozwoli na lepsze zrozumienie poszczególnych funkcji i mechanizmów.

Trzeci dzień to głębokie zanurzenie w zaawansowane funkcje Proxmox. Uczestnicy rozpoczną pracę z interfejsem Web GUI, poznają proces logowania oraz konfiguracji dodatkowych zabezpieczeń, takich jak zarządzanie użytkownikami, uprawnieniami (IAM) oraz kluczami API. Ten dzień obejmuje również tematy związane z zarządzaniem węzłami, w tym tworzenie klastrów wysokiej dostępności (HA) i efektywne zarządzanie środowiskiem Data Center. Szczególna uwaga zostanie poświęcona zarządzaniu sieciami w Proxmox, w tym tworzeniu interfejsów sieciowych, konfiguracji VLAN-ów oraz pracy z wbudowanym firewallem. Na zakończenie kursanci dowiedzą się, jak uruchamiać i zarządzać maszynami wirtualnymi oraz kontenerami w Proxmox, korzystając m.in. z technologii VirtIO oraz CPU Pass-Through.

Czwarty dzień szkolenia w pełni poświęcony jest zarządzaniu storage'em w Proxmox. Uczestnicy poznają szeroki wachlarz opcji dotyczących przechowywania danych, w tym lokalne i zdalne systemy plików, takie jak ZFS, SMB, NFS, a także zaawansowane rozwiązania, jak Ceph Storage, umożliwiające tworzenie wysoce dostępnych, skalowalnych magazynów danych. Kursanci nauczą się nie tylko konfigurować i zarządzać różnymi rodzajami storage'u, ale również integrować Proxmox z zewnętrznymi nośnikami, np. przez porty USB. Na koniec kursu zostaną wprowadzeni w tematy związane z automatyzacją zarządzania infrastrukturą w Proxmox przy użyciu narzędzi takich jak Terraform i Ansible, które pozwalają na tworzenie, wdrażanie i zarządzanie środowiskami w sposób szybki i zautomatyzowany.

Szkolenie skierowane jest do specjalistów IT, administratorów systemów oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za zarządzanie infrastrukturą wirtualną, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności w pracy z Proxmox. Dzięki odpowiednio dobranym tematom i stopniowemu wprowadzaniu coraz bardziej zaawansowanych zagadnień, uczestnicy zdobędą solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwoli im efektywnie wykorzystać Proxmox w codziennej pracy.

Wymagania wstępne do kursu obejmują podstawową znajomość systemów operacyjnych Linux oraz doświadczenie w pracy z narzędziami do wirtualizacji, co zapewni lepsze zrozumienie omawianych tematów i efektywniejsze korzystanie z wiedzy nabytej podczas szkolenia.



Prowadzący szkolenie: Piotr Kośka



Piotr Kośka to doświadczony inżynier infrastruktury i bezpieczeństwa z ponad dekadą praktyki w różnych dziedzinach technologii IT. Aktualnie pracuje jako starszy inżynier bezpieczeństwa i infrastruktury w Huuuge Games, gdzie lideruje zespół i zarządza infrastrukturą chmurową AWS, środowiskiem CI/CD, a także narzędziami automatyzacji takimi jak Ansible, Salt, Terraform i OpenTofu.

Piotr jest autorem wielu publikacji, które koncentrują się na różnych aspektych informatyki, w tym na zabezpieczaniu domowych serwerów, a także na tematach związanych z chmurą obliczeniową i językiem Bash. Jego bogate doświadczenie obejmuje pracę z wieloma systemami Linux, takimi jak Ubuntu, Debian, CentOS i CoreOS, a także administrację serwerem Jenkins i zarządzanie kontenerami Docker i LXC/LXD.

Cena udziału w szkoleniu 2800 PLN netto

LDAP

Red Hat

Trenerzy kategorii Linux

Piotr Kośka
Tomasz Siroń
Marcin Kujawski
Sebastian Koziatek
Piotr Mućko
Marcin Karpezo

Sprawdź, co mówią o nas ci, którzy nam zaufali

  • 4.9/5

    Administracja systemem Linux I

    14-06-2024 Polecam, duża dawka wiedzy, w krótkim czasie. Dominik Biel, PKP Intercity
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux II

    19-04-2024 Polecam. Dużo materiału z praktycznymi przykładami. Jarosław Krzych, Asseco Poland S.A.
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    15-12-2023 Szkolenie pełne wiedzy merytorycznej i praktycznej przedstawione w fajnej fomie. POLECAM! Dariusz Pawlik, Centrum Informatyki Resortu Finansów
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    15-12-2023 Bardzo fajne szkolenie, obszerne materiały i natychmiastowa pomoc w ćwiczeniach ;-) Michał Jeziorski, Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    15-12-2023 Szkolenie pomocne, pomimo wiedzy, dowiedziałem się sporo nowości :) Prowadzący Sebastian bardzo pomocny Wojciech Lewikowski, Centrum Informatyki Resortu Finansów
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    15-12-2023 Szkolenie merytoryczne. Prowadzący w przystępny sposób przekazuje wiedze. Polecam Paweł Brytan, Służba Kontrwywiadu Wojskowego
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    17-11-2023 Szklenie wartościowe, porządkujące podstawy i ułatwiające pierwsze zetknięcie się z Linuxem. Tomasz Lenartowicz, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux II

    27-10-2023 Polecam! Wojciech Kuchta, Asseco Poland S.A.
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    26-05-2023 Bardzo miła atmosfera, wiedza przekazana rzetelnie w przyjemny dla słuchacza sposób. Był czas na pytania, powtórzenia. Roszerzenie materiału o dodatkowe pojęcia na prośbę uczestników. Prowadzący miły z dosyć obszerną wiedzą. Cezary Wojtuś, Asseco Poland S.A.
  • 4.83/5

    Administracja systemem Linux II

    28-04-2023 Bardzo szeroki zakres omawianego materiału. Łukasz Budzisz, Małopolskie Dworce Autobusowe S.A.
  • 4.72/5

    Administracja systemem Linux I

    16-12-2022 Polecam Piotr Mazurkiewicz, Centralny Ośrodek Informatyki
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    16-12-2022 Ciekawe szkolenie, super prowadzący! Mariusz Canowiecki, Asseco Poland S.A.
  • 4.81/5

    Administracja systemem Linux I

    16-12-2022 Pan Konrad przygotowany nawet na sytuacje niespodziewane Dobra robota Damian Gorzkowski, Asseco Poland S.A.
  • 5.0/5

    Programowanie powłoki w BASH i AWK

    09-12-2022 Konrad ma bardzo obszerną wiedzę na temat zarówno Linuxa oraz programowania w BASHu. Zdecydowanie polecam ten kurs każdemu kto chce poszerzyć swoje umiejętności. Michał Kiniorski, Hitachi Energy Services sp. Z o.o.
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux II

    02-12-2022 Profesjonalne szkolenie z którego skorzystają zarówno osoby wchodzące w tematykę szkolenia jak i doświadczone. Michał Warzybok, Asseco Poland S.A.
  • 5.0/5

    Programowanie powłoki w BASH i AWK

    11-03-2022 Jak zwykle. Pełny profesjonalizm prowadzącego Michał Bańka, Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
  • 5.0/5

    Programowanie powłoki w BASH i AWK

    11-03-2022 Ogólne wrażenie bardzo dobre, słychać pasję i wiedzę trenera w przekazywanym temacie. Kamil Badowski, Robert Bosch Sp. z o.o.
  • 4.9/5

    Administracja systemem Linux I

    17-12-2021 OK .Polecam Piotr Tomaszewski, Centralny Ośrodek Informatyki
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux II

    03-12-2021 Wszystkim polecam szkolenie z administracji Linux II prowadzone przez P. Piotr Mućko, wiedza poparta doświadczeniem przekazana w jasny sposób! Michał Biedny, ENEA Operator Sp. z o. o.
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux II

    03-12-2021 Pełna rewela. Jak zwykle wysoki poziom wiedzy prowadzącego. Wszystko pokazywane na przykładach. Byłem uczestnikiem już nie jednego szkolenia(chyba 4) organizowanego w JSystems i z czystym sumieniem mogę polecić chyba każde szkolenie :) Michał Bańka, Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    29-10-2021 Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Ogromna wiedza i profesjonalizm prowadzącego choć jest nowy i to było jego pierwsze szkolenie. Wiele przykładów praktycznych popartych z życia codziennego. Bardzo polecam. Michał Bańka, Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    29-10-2021 Bardzo dobre szkolenie, porównując do innych najbardziej treściwy program. Tydzień minął bez chwili nudy, polecam. Mateusz Czechowski, ENIGMA SYSTEMY OCHRONY INFORMACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux II

    21-05-2021 Pełen Profesjonalizm. Bogusław Brzostowski, PZU SA
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux II

    21-05-2021 Super szkolenie, prowadzone w odpowiednim tempie. Prowadzący bardzo kompetentny. Zdecydowanie polecam. Marek Kocjan, Asseco Poland S.A.
  • 4.7/5

    Administracja systemem Linux I

    19-02-2021 Polecam to szkolenie dla początkujących jako pierwszy kontakt z Linuksem. Krzysztof Kaszewski, Anthillo Solutions Sp. z o.o.
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    19-02-2021 :) Kamila Kilińska, P4 Sp. z o.o.
  • 4.9/5

    Administracja systemem Linux I

    19-02-2021 Szkolenie przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób, zawierające dużą ilośc informacji na temat administracji systemem Linux. Aleksandra Piechówka, Comtegra S.A.
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux II

    18-12-2020 Dobry poziom, tak trzymać. Radosław Woźniak, Oddział Zabezpieczeń Żandarmerii Wojskowej
  • 4.92/5

    Administracja systemem Linux II

    18-12-2020 Polecam to szkolenie. Robert Rzońca, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
  • 4.92/5

    Administracja systemem Linux I

    19-06-2020 Szkolenie w porządku; szeroki zakres materiału, duże zaangażowanie prowadzącego. Polecam. Piotr Kiedrzyński, P4 Sp. z o.o.
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    14-02-2020 Bardzo dobre szkolenie, duzo cwiczen praktycznych, przygotowanie trenera na najwyzszym poziomie. Swietny wstep przed szkoleniem Administracja Linux II. Marek Kocjan, Ganso Sp. z o.o.
  • 4.92/5

    Administracja systemem Linux I

    14-02-2020 Super merytorycznie szkolenie. Prowadzone w świetnej atmosferze oraz nauczanie pokryte przykładami/problemami z codziennej pracy administratora. Kamil Kopera, OSOBA PRYWATNA
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    14-02-2020 Szkolenie zostalo przeprowadzone na wysokim poziomie. Przekazana przez prowadzacego wiedza teoretyczna i praktyczna zostanie przeze mnie wykorzystana w codziennej pracy. Polecam szkolenia w JSystems. Krzysztof Konefał, Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 1 im. Fryderyka Chopina
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    14-02-2020 Organizacyjnie i merytorycznie bardzo dobrze. Polecam Robert Rzońca, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
  • 4.71/5

    Administracja systemem Linux I

    14-02-2020 Rewelacyjne - polecam Krzysztof Waszniewski, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
  • 4.78/5

    Administracja systemem Linux I

    29-11-2019 merytorycznie - bez zastrzezen Bronisław Chyliński, Asseco Poland S.A.
  • 5.0/5

    Administracja systemem Linux I

    22-03-2019 Szkolenie ok. Robert Karasiński, Viemana Solutions Sp. z o.o.
  • 4.92/5

    Administracja systemem Linux I

    22-03-2019 Polecam jsystem i prowadzacych. Profesjonalne podejscie. Kamil Sokołowski, PZU S.A.
  • 4.92/5

    Programowanie powłoki w BASH i AWK

    13-12-2018 Fajne szkolenie. Polecam. Wiedza zdobyta podczas szkolenia napewno mi się przyda Dawid Betkowski, P4 Sp. z o.o.
  • 4.85/5

    Administracja systemem Linux I

    16-11-2018 Super jak zawsze poziom. Robert Zielonka, Polski Komitet Normalizacyjny
  • 4.92/5

    Wprowadzenie do administracji systemem Linux I

    06-09-2018 Bardzo sprawnie, rzetelnie i fachowo przekazywana wiedza Andrzej Brągiel, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  • 4.78/5

    Wprowadzenie do administracji systemem Linux I

    22-03-2018 Dobre, kompetentnie przeprowadzone szkolenie. Z pewnoscia wiedza przekazana na szkoleniu bedzie przydatna w mojej pracy. Igor Bragar, Asseco Poland S.A.
  • 4.92/5

    Programowanie powłoki w BASH i AWK

    11-12-2017 Duza wiedza praktyczna szkolacego. Jednym solowem super Krzysztof Rozmierski, Bank Spółdzielczy w Nidzicy
  • 5.0/5

    Wprowadzenie do administracji systemem Linux I

    05-12-2017 Dobrze przeprowadzone szkolenie z perspektywy mojego wieloletniego doświadczenia z administracją Linuxa. Szczerze polecam początkującym! Paweł Klewar, AzimuthIT Sp. z o.o. Sp.k.
  • 4.78/5

    Wprowadzenie do administracji systemem Linux II

    14-09-2017 Polecam szkolenia prowadzone przez Jsystems. Fachowa wiedza przekazana przez trenerów w sposób przejrzysty i komunikatywny. Świetna obsługa klienta. Beata K., Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiadamy na telefony i maile w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Telefon 22 299 53 69
Napisz do nas

Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia? Skontaktuj się z nami:

Wiadomość wysłana

Przyjęliśmy Twoją wiadomość i skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie

Klikając OK wrócisz do formularza

Nasza strona korzysta z plików cookie. Możesz zmienić zasady ich używania lub zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.