Trenerzy w JSystems
Michał GellertProgramista z ponad 6 letnim stażem. Od samego początku zawodowo związany z Javą (zdarzały się też przygody z innymi językami JVM), czasem od strony serwera, czasem tworząc aplikacje mobilne. Kiedyś chciał pracować jako nauczyciel, ostatecznie jednak jako kierunek studiów wybrał programowanie. Finalnie udało mu się połączyć obydwie pasje, na co dzień pracuje jako programista, aktualnie bardzo dużej aplikacji backendowej, a po godzinach zdarza mu się przygotować jakiś kurs programowania, albo przygotować prelekcję.

Kategorie tego trenera:
Sebastian StasiakDeweloper aplikacji i baz danych, z tendencją do dzielenia się wiedzą jako trener technologii informatycznych. Posiada doświadczenie w realizacji nietypowych i wymagających projektów IT. Dzięki wieloletniej pracy w charakterze wdrożeniowca, potrafi działać w trudnych warunkach, implementując niestandardowe i co ważne działające rozwiązania. Wychodząc z założenia, że najpierw ma działać, a później wyglądać, stawia w pierwszej kolejności na dane. Potrafi dogadać się z bazami danych używając języka SQL. Używa regularnie Oracle, SQL Server, PostgreSQL, MySQL, Azure SQL, a także mniej popularnych jak IBM DB2, Access. Nie jest mu obce zastosowanie Microsoft Dataverse. Po opanowaniu danych dokonuje ich integracji i analizy w Power BI lub Excel BI z użyciem Power Query, Języka M, DAX a jak potrzeba to i VBA. Potrafi całkiem sprawnie opublikować wyniki pracy w usłudze Power BI, Power Apps lub Sharepoint 365. Na koniec stawia na automatyzację każdego etapu prac, poprzez tworzenie procedur, skryptów i jobów SQL, a także Power Automate. Tak, tego desktopowego też.

Kategorie tego trenera:
Mateusz BartoszZgodnie z popularnym żartem zna tylko 3 kolory - dlatego nie może zajmować się frontendem. Wybór padł na bazy danych, w których nieustannie dłubie już od 12 lat. Zacięty praktyk, wyznający regułę: “po co zrobić to ręcznie w 5 minut, skoro można to zautomatyzować w 2 godziny”. Długofalowo jednak ta strategia przynosi wymierne korzyści dając możliwość spokojnej pracy nad nowymi tematami. Prywatnie właściciel papugi, przed którą musi się ukrywać aby w spokoju prowadzić szkolenia. 

Kategorie tego trenera:
Michał SzczepekW branży od około 7 lat, na co dzień inżynier DEVOPS pracujący na styku wielu technologii. Nie boi się nowych rozwiązań i ich wdrażania oraz adaptacji w działających już środowiskach. Dokładny w działaniu, czujnie zwraca uwagę na szczegóły każdej konfiguracji. Jego ulubione środowisko pracy to chmura, dlatego uczestniczył w udanych migracjach pomiędzy on-premise, a także cloud. Jest także fanem konteneryzacji i kubernetesa, a pipeliney CI/CD to jego chleb powszedni. Każdy stworzony przez siebie proces stara się jak najbardziej zautomatyzować i nie tracić czasu na powtarzanie swojej pracy. Dużym zainteresowaniem darzy bazy danych w postaci Postgresql lub silniki wyszukiwania takie jak Elasticsearch. Oprócz umiejętności zwykłego administratora systemami komputerowymi chętnie zagląda także w kod, a jednym z jego ulubionych języków programowania jest coraz popularniejszy Golang. Posiada ogromne chęci dzielenia się wiedzą dlatego z powodzeniem udziela szkoleń dla swoich współpracowników, a także w firmach szkoleniowych.

Kategorie tego trenera:
Przemysław StarostaAbsolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Politechniki Poznańskiej i Wyższej Szkoły Bankowej. Właściciel firmy informatycznej, kierownik projektów, programista baz danych i wykładowca na Collegium da Vinci w Poznaniu. Specjalista z zakresu baz danych Oracle, SQL Server i PostgreSQL oraz procesów ETL. Programista C#. Pasjonat edukacji i analizy danych oraz możliwości biznesowych, które one odkrywają. Trener z ponad 10-letnim doświadczeniem. Na szkoleniach praktykuje zasadę: learning by doing – uczenie przez robienie. Prelegent SQL Day oraz Warszawskich Dni Informatyki. Prywatnie fan FC Barcelony oraz mieszanych sztuk walki.

Kategorie tego trenera:
Kajetan DuszyńskiSenior .NET Developer z ponad 10-letnim komercyjnym doświadczeniem w ASP.NET. Tworzył zaawansowane systemy internetowe wykorzystywane na całym świecie w takich firmach jak Samsung Electronics, Falck A/S, NETCOMPANY i wielu innych. Jest mentorem z doświadczeniem w budowaniu zespołów programistycznych. Na co dzień tworzy również firmę programistyczną MDV zajmującą się tworzeniem oprogramowania na wewnętrzne potrzeby firm w Polsce, w której na co dzień wprowadza w życie najnowsze technologie takie jak ASP.NET WebAPI, Blazor, czy usługi chmurowe.Twórca Szkoły Dotneta, kanału na YouTube „Porozmawiajmy o Programowaniu”, a także podcaster w "Backend na froncie".

Kategorie tego trenera:
Wojciech GrzybekZ Pythonem komercyjnie pracuje na co dzień od ponad 6 lat. Pracował w ponad 30 różnych projektach w 5 różnych firmach. Miał okazję współpracować z jednymi z najlepszych programistów w Polsce. Współtworzył m.in: systemy dla polskiego Ministerstwa Cyfryzacji, aplikacje do wymiany muzyki, z której korzysta ponad 1 mln użytkowników miesięcznie i wiele wiele innych. Większość projektów, w których brał udział wykorzystywała Pythona i Django. Posiada doświadczenie przy projektach, które tworzyło jednocześnie ponad 40 programistów Pythona oraz mniejsze projekty na 2-3 osoby. Szkolenia prowadzone przez Wojtka bazują na jego doświadczeniu, które zbierał latami. Stara się kłaść nacisk na praktyczne podejście, które można wykorzystać w realnych projektach i rozwiązać realne problemy.

Kategorie tego trenera:
Marcin DzierżakZ wykształcenia mgr informatyki, absolwent Politechniki Gdańskiej. Obecnie jako konsultant realizuje rozwiązania dla klientów. Doświadczenie zdobywał przez 20 lat pracując dla klientów software house, korporacyjnych oraz administracji europejskiej. Od początku kariery związany i wierny językowi programowania Java. Zdobytą wiedzą praktyczną dzieli się na szkoleniach technicznych. W profilu "fullstack" skupia się na technologiach bazujących na językach programowania Java i JavaScript. Realizowane szkolenia mają charakter praktyczny i warsztatowy.

Kategorie tego trenera:
Michał BieniekOd 10 lat związany ze światem baz danych Oracle. Szkolenia z tego zakresu realizuje od 8 lat. Specjalizuje się w wytwarzaniu oprogramowania w języku PL/SQL oraz technologii Oracle Forms and Reports dla administracji publicznej, branży telekomunikacyjnej, sektora bankowego oraz agencji marketingowych. W latach 2019-2020 zdał egzaminy certyfikacyjne Oracle Database SQL Certified Associate i Oracle PL/SQL Developer Certified Associate. Od 6 lat związany również z bazami danych PostgreSQL zarówno w zakresie programowania jak i administracji w wersjach od 9.4 do 13. Cały czas poznaje nowe zagadnienia i szuka nowych wyzwań.

Kategorie tego trenera:
Mateusz KuleszaOd ponad 10 lat jest związany z technologiami internetowymi. W swojej karierze zawodowej zdobył doświadczenie w pracy nad projektami z sektorów: E-learning, reklamy, E-commerce, transportu oraz bankowości i finansów. Pracował jako Senior Developer, Team Leader i konsultant. Ma bogate doświadczenie trenerskie. Od roku 2016 poprowadził ponad 3000 godzin szkoleniowych. Przeszkolił ponad 700 osób z firm takich jak: Warta, Atena, Asseco. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu technologii front-end, JavaScript a także marketingu internetowego i E-commerce.

Kategorie tego trenera:
Tomasz BauerDesigner, fotograf, programista, trener o bardzo szerokim zakresie kompetencji. Cechuje go duże doświadczenie i wiedza praktyczna poparta solidnymi podstawami teoretycznymi, zdobyta w branży reklamowej. Jest cenionym wykładowcą programów Adobe i technologii internetowych. Potrafi w sposób prosty i klarowny tłumaczyć rzeczy złożone i nieoczywiste. Jego szkolenia są nie tylko logicznie pokładane, ale i pełne artystycznego ducha, trafiają zarówno do humanistów jak i do matematyków czy programistów.

Kategorie tego trenera:To nie są wszyscy nasi trenerzy...


Ze względu na coraz częstsze przypadki prób "pożyczania" od nas trenerów przez konkurencję, wyświetlamy tylko część trenerów. * Cieszymy się jednak że nasi trenerzy są doceniani nawet przez firmy konkurencyjne. To dobrze o nich świadczy (o trenerach oczywiście) :)