Zadowolenie naszych Klientów


Jakość naszych szkoleń jest nieustannie monitorowana. Po każdym szkoleniu uczestnicy wypełniają ankiety, dzięki czemu jesteśmy w stanie poprawiać nasze usługi w sposob ciagły. Po lewej znajdują się wyniki obliczane raz na dobę z okresu ostatniego roku.

96.76% osób zapytana o to czy poleciłaby nas swoim znajomym odpowiedziała "TAK"! 97.36% uczestników szkoleń ocenia naszych trenerów na najwyższe noty. Dane prezentowane na wykresach pochodzą z 1008 ankiet.

Nie osiadamy jednak na laurach i dążymy do 100% :)

Sprawdź opinie uczestników naszych szkoleńTrenerzy - praktycy, pasjonaci


Szkoleń w JSystems nie prowadzi nikt przypadkowy. Nigdy nie są to osoby zajmujące się wyłacznie prowadzeniem szkoleń. Zawsze są to praktycy którzy na co dzień pracują z technologią z której szkolą w naszej firmie. Są to programiści i administratorzy o wieloletnim doświadczeniu w zawodzie i mającym za sobą wiele projektów i dziesiątki tysięcy linii kodu.

Trenerzy przechodzą bardzo restrykcyjną i wieloetapową selekcję. Nim znajdą się na sali są sprawdzani pod kątem merytorycznym i umiejętności miękkich. Nie każdy dobry specjalista to również dobry trener, dlatego trenerzy są weryfikowani również w trakcie szkolenia testowego. Muszą odznaczac się nie tylko zaawansowaną wiedzą, ale również umiejętnością przystępnego wytłumaczenia nawet trudnych zagadnień.

Nie zatrudniamy osób dla których programowanie to po prostu praca. Tworzymy wyjątkową organizację, organizujemy wyjątkowe szkolenia i zatrudniamy wyjątkowych trenerów. Dzięki tym wszystkim zabiegom jesteśmy pewni że nasi trenerzy to pełni pasji, posiadający szeroką wiedzę praktycy z umiejętnościami dydaktycznymi.

Sprawdź kto prowadzi nasze szkoleniaWarsztatowa forma zajęć
Wystarczy zapytać dowolnego programistę "w jaki sposób nauczyć się programować w języku XXX?", by usłyszeć "przez praktykę!". Nie ma lepszej metody na nabycie praktycznej wiedzy niż wykorzystywanie danej technologii. Dlatego nasze szkolenia mają formę warsztatową.

Każde zagadnienie omawiane przez trenera jest poparte pisanymi na żywo przykładami zastosowania. Widzisz jak powstaje kod, a trener tworząc go tłumaczy co robi i dlaczego. Po każdym omówionym w ten sposób temacie trener prowadzi ćwiczenie, mające na celu wykorzystanie techniki przez uczestników. Zwykle ćwiczenia składają się na jeden spójny projekt tworzony podczas szkolenia przez każdego z kursantów. Każde ćwiczenie jest dodaniem nowej funkcjonalności do tworzonej aplikacji. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy wykorzystują nowo nabyte umiejętności w realnym projekcie, a także mają "na wynos" zagregowane w jednym miejscu wykorzystanie omawianych zagadnień.Gwarancja satysfakcji


Bardzo zależy nam na Twoim i każdego innego uczestnika zadowoleniu. Jeśli więc z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany ze szkolenia, możesz przyjść na kolejny termin (np. z innym trenerem) bezpłatnie. Możesz to robić tyle razy ile chcesz, tak długo aż będziesz czuć się usatysfakcjonowany.

Wystarczy że zgłosisz w biurze obsługi klienta, że chcesz powtórzyć szkolenie korzystając z gwarancji satysfakcji. Nie musisz nam uzasadniać swojej decyzji. Miło nam będzie jeśli podzielisz się z nami taką informacją, byśmy mogli stale poprawiać jakość naszych usług, ale nie jest to konieczne do skorzystania z gwarancji satysfakcji.

Komfortowe warunki


Trudno się skutecznie uczyć w zbyt ciasnej i dusznej sali dlatego wszystkie nasze sale szkoleniowe są wyposażone w klimatyzację, wielkość sal zapewnia odpowiednią przestrzeń dla każdego uczestnika i trenera.

Zadbaliśmy też o odpowiednie miejsce do odpoczynku. Dla uczestników szkoleń dostępny jest "Relax Room" w którym można napić się dobrej kawy czy herbaty, przegryźć ciastkiem i odetchnąć czytając czasopisma branżowe.

Same szkolenia odbywają się zawsze w centrach miast, w miejscach dobrze skomunikowanych zarówno z resztą miasta, a także posiadających dobry dostęp do dworców kolejowych i lotnisk.

Zobacz więcej zdjęćTerminy gwarantowane


Ile razy przekładano szkolenia na które byłeś zapisany? Takie działania firm szkoleniowych utrudniają zaplanowanie urlopu, rozpoczęcie projektu wykorzystującego technologię której kursant ma się nauczyć podczas szkolenia, rezerwację biletów na samolot/pociąg i miejsce w hotelu z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zdajemy sobie sprawę jak takie sytuacje potrafią być frustrujące. Dlatego terminy naszych szkoleń podzieliliśmy na gwarantowane i proponowane. Jeśli jakiś termin oznaczony jest jako gwarantowany to oznacza to że na 100% się odbędzie we wskazanym czasie i miejscu, oraz że nie zostanie przesunięty ani odwołany. Terminy stają się gwarantowane gdy zbierze się minimalna grupa. Nawet gdyby część takiej grupy zrezygnowała lub przeniosła się na inny termin, raz ustalony termin gwarantowany takim pozostaje.

Sprawdź dostępne terminy gwarantowane
Dostarczamy sprzęt


Częsty problem na szkoleniach to brak zapewnienia odpowiedniego sprzętu przez firmę szkoleniową.
W JSystems sprzęt o odpowiednich parametrach i z przygotowanym oprogramowaniem czeka na Ciebie! Dzięki temu nie tracisz czasu na konfigurowanie swojego komputera, nie musisz rozwiązywać problemów ze zgodnością oprogramowania, szukać dlaczego coś nie działa. Przychodzisz, siadasz i rozpoczynasz pracę!Obiady dla uczestników


Obiady dla uczestników

W trakcie szkolenia przewidziana jest przerwa obiadowa. Posiłki spożywamy w najlepszych restauracjach znajdujących w okolicy sal szkoleniowych. Stawiamy na żywność wysokiej jakości, dostępne są również dania dietetyczne dla osób czynnie uprawiających sport, oraz wegetariańskie. Obiady dla uczestników zapewniamy my jako organizator szkolenia.

Profesjonalna obsługa
Od momentu pierwszego kontaktu z biurem obsługi klienta, kierownik BOK i koordynator szkoleń kontrolują przebieg obsługi każdego klienta . Możesz być więc pewien że nikt o Twojej sprawie nie zapomni, a sam przebieg rejestracji na szkolenie będzie szybki i wygodny. Personel biura obsługi klienta to osoby przygotowane merytorycznie, które będą potrafiły doradzić jeśli będziesz potrzebował pomocy przy wyborze odpowiedniego szkolenia.

Również podczas szkolenia, każdą grupą opiekują się oddelegowane do tego osoby. Jeśli więc w trakcie trwania kursu będziesz czegoś potrzebować - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z namiPomoc logistyczna


Jeśli przybywasz do nas z innego miasta i potrzebujesz sprawdzonego miejsca noclegowego, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci wskażą Ci hotel lub apartament w bliskiej okolicy naszej siedziby o oczekiwanym przez Ciebie standardzie, sprawdzony przez innych uczestników.

Niektóre osoby mogą ubiegać się o częściowe lub całkowite pokrycie kosztów szkolenia przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy jesteś jedną z takich osób. Jeśli tak, pomożemy Ci w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności.Potrzebujesz więcej informacji?

Wiadomość wysłana

Przyjęliśmy Twoją wiadomość i skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie

Klikając OK wrócisz do formularza