Terminy gwarantowane

Jeśli jakiś termin oznaczony jest jako gwarantowany to oznacza to, że na 100% się odbędzie we wskazanym czasie i miejscu. Nawet gdyby część takiej grupy zrezygnowała lub przeniosła się na inny termin, raz ustalony termin gwarantowany takim pozostaje.

Terminy online

Szkolenia online odbywają się na żywo z udziałem trenera. Do szkoleń online używamy platformy ZOOM.

Znajdź szkolenie:

Kategoria:
Gwarancja terminu:
Forma szkolenia:

Znaleźliśmy 411 terminów, które mogą spełniać Twoje oczekiwania

Testowanie kodu w języku Python
05.06 07.06
3 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Szkolenie skierowane jest do osób chcących nauczyć pisać niezawodne oprogramowanie w Pythonie. Testy automatyczne są nieodzowną częścią programowania w Pythonie (zwłaszcza w większych projektach). Dzięki testom jesteś w stanie szybko i skutecznie stwierdzić czy Twój program działa tak jak powinien.

Szkolenie ma wymiar praktyczny. Do każdego omówionego tematu będą do wykonania zadania dla uczestników, dzięki czemu nauczysz się praktyki.

Po ukończeniu tego szkolenia będziesz umieć:

 • Pisać testy, które sprawdzą, czy Twój kod działa poprawnie
 • Korzystać z najlepszych praktyk podczas pisania testów
 • Testować całe aplikacje napisane w Pythonie
 • Wszystko, co musisz wiedzieć o automatycznym testowaniu w Pythonie

Cena szkolenia 2400 PLN netto
Kompleksowe wprowadzenie do DevOps - szkolenie w formie warsztatowej
12.06 16.06
5 dni 4.8/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Techniczne pięciodniowe wprowadzenie do zagadnień DevOps. Szkolenie ma na celu wprowadzenie osób nie mających styczności z DevOps do tej tematyki. Zawiera przegląd najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych w DevOps z uwzględnieniem ich praktycznych zastosowań. Każdy wykład poparty jest ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie ze względu na swój praktyczny charakter odbywa się w małych grupach i jest prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Podczas szkolenia zostanie pokazane realne wykorzystanie prezentowanych technologii.

Prowadzący szkolenie: Maciej Krajewski

Pasjonat kultury DEVOPS, zaprawiony w bojach programista JAVA i DEVOPS od 15 lat (jeszcze zanim to było modne). Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu wszelorakimi zespołami developerskimi. Zjadł zęby na realizacji projektów informatycznych w metodologiach klasycznych i zwinnych. Od systemów telekomunikacyjnych opartych na VoIP, rozwiązań video dla firm ubezpieczeniowych, banków, kilka fintechowych blockchainów, po centralny system do przetwarzania faktur medycznych dla rządu w Ghanie. Uwielbia proste rozwiązania i na codzień jest leniwy, dlatego jeżeli może automatyzuje co może - stąd wielka miłość do konteneryzacji i k8s’a, technologi CI/CD oraz CM! Maciej posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, Master of Ceremony na scenie TECH konferencji Infoshare, na codzień zarządza holendersko-polską technologiczną Yameo.

Cena szkolenia 4200 PLN netto
Tworzenie aplikacji w Javie z użyciem Spring Framework
12.06 16.06
5 dni 4.96/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej
Szkolenie omawiające najczęściej wykorzystywane moduły Spring Framework. Znajomość zagadnień z tego szkolenia pozwolą uczestnikowi stworzyć kompleksową aplikację - od obsługi wywołań http po kontakt z bazą. Uczestnicy w trakcie tego szkolenia tworzą projekt z wykorzystaniem omawianych modułów. Każdy wykład poparty jest ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie ze względu na swój praktyczny charakter odbywa się w małych grupach i jest prowadzone przez programistów z wieloletnim doświadczeniem.
Cena szkolenia 3000 PLN netto

Po ukończeniu tego szkolenia uczestnicy będą potrafili:
 • Tworzyć efektywniejsze raporty i zapytania SQL
 • Monitorować wydajność serwera oraz zadbać o jego kondycję
 • Wykonać analizę planów zapytań pod kątem wskazania potencjalnych problemów
 • Zarządzać transakcjami,blokadami oraz unikać zakleszczeń
Cena szkolenia 3500 PLN netto
Administracja bazami danych MySQL z elementami optymalizacji
12.06 15.06
4 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej
Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę odnośnie administrowania baza danych MySQl/MariaDB, utrzymania bazy w dobrym stanie oraz podstawowymi metodami optymalizacji jej działania w celu osiągnięcia najlepszej wydajności. Szkolenie ma charakter warsztatowy gdzie teorię będzie można zweryfikować w praktyce.
Cena szkolenia 2400 PLN netto
Programowanie w języku Python dla programistów
12.06 14.06
3 dni 4.72/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej
Szkolenie przeznaczone dla osób mających doświadczenie w innych językach programowania i które chciałyby w szybki oraz bezbolesny sposób zacząć korzystać z Pythona. Jest to skondensowane szkolenie „Programowane w języku Python”.

Jeśli szukasz szkolenia z omówionymi podstawami, to zapraszamy na szkolenie 5-dniowe:
Link do szkolenia „Programowanie w języku Python”
Cena szkolenia 2400 PLN netto
Scrapy: web scraping
12.06 14.06
3 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

O skoleniu w skrócie

Warsztatowe szkolenie z webscrapingu prowadzone przez trenera z komercyjnym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Dla kogo?

Aby uczestniczyć w tym szkoleniu potrzebna jest podstawowa wiedza z programowania w języku Python - jak definiować klasy, pisać funkcje i uruchamiać skrypty w języku Python.

Charakter szkolenia

Szkolenie ma charakter warsztatowy. W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę na temat webscrapingu. Każde omówione zagadnienie podsumowane jest kilkoma następującymi po sobie ćwiczeniami o wzrastającym poziomie trudności. W ramach szkolenia napisane będą programy w języku Python pozwalające na cykliczne pobieranie danych z 5 stron.

Przebieg szkolenia

 1. Zajęcia rozpoczynamy omówieniem webscrapingu - jakie daje nam możliwości, jak przebiega.
 2. Zajęcia praktyczne rozpoczynamy instalacją i konfiguracją interpretera języka Python oraz IDE - Visual studio code. Uczestnicy szkolenia mogą pracować na dowolnym innym znanym sobie IDE.
 3. Po poznaniu podstaw zajmiemy się budową scrapera pobierającego listę aktualnie popularnych książek z przygotowanej strony.
 4. W kolejnym kroku pobierać będziemy dane umieszczone na powiązanych stronach takich jak podstrona zawierające szczegóły o książce czy zdjęcia.
 5. Poznamy bliżej narzędzia w przeglądarce Firefox umożliwiające sprawne pobieranie danych z witryn, rozpoznanie najlepszej metody pobierania danych i sprawdzania poprawności Xpath.
 6. Pobierzemy dane z kilku popularnych portali za pomocą różnych metod - poprzez API, HTML, RSS.
 7. Dowiemy się jak sprawnie przetwarzać dane po pobraniu ich, jak walidować, przetwarzać i zapisywać dane cyklicznie uruchamianych scraperów.
 8. Wdrożymy stworzone programy na platformę Zyte i dowiemy się jak korzystać z platformy by zarządzać scraperami.


Prowadzący szkolenie: Łukasz Jaworowski

Zawodowo programista od 8 lat. Typowy praktyk lubiący rozwiązywanie problemów biznesowych od koncepcji do gotowego programu. Skupiony na technologiach backendowych. Zaczynał od Javy, większość czasu w pracy spędził programując systemy przetwarzania danych oraz aplikacji webowych z użyciem języka Python i AWS. Od 2021 roku pracuje jako lider techniczny w projektach Golang w firmie z obszaru security/crypto. Doświadczenie zdobywał w startupach, Fintechach, bankach oraz realizując projekty jako freelancer. W wolnym czasie poza programowaniem lubi sport i inne formy rywalizacji.

Cena szkolenia 2400 PLN netto
Warsztatowe szkolenie przygotowujące do roli Scrum Mastera
12.06 14.06
3 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Szkolenie pozwala opanować wiedzę związaną z podejściem Agile. Uczestnicy poznają pojęcia i zasady frameworka Scrum. Zrozumieją na czym polega rola Scrum Mastera i jak dobrze pełnić tę funkcję.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do pełnienia roli Scrum Mastera, wspierania zespołów i organizacji w transformacji. Uczestnicy przećwiczą także różnorodne case’y z życia Scrum Mastera i zmierzą się z teorią w praktyce.Prowadząca szkolenie: Julia Kraśnicka

Scrum Masterka, Agile PM, podróżniczka, a także couch językowy. Absolwenta Szkoły Głownej Handlowej, Sapienza Universita di Roma oraz 复 旦大学 . Przepełniona pozytywną energią i niekończącą się chęcią doskonalenia. Na co dzień wspiera prace zespołów zgodnie z duchem agile. Ponad 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami i pracy z międzynarodowymi zespołami nad rozwojem produktów w sektorze prywatnym, a także dla klientów z sektora publicznego. Wierzy, że zmiana jest jedyną stałą. Zafascynowana Azją. Wspiera zespoły w 4 językach. Uwielbia uczyć i inspirować innych do działania. Gdy mówi o agile i scrum lubi dawać jasne przykłady, barwne metafory i odwoływać do otaczającej nas codzienności.

Cena szkolenia 1800 PLN netto

Szkolenie stanowi kompleksowe wprowadzenie w temat baz danych NoSQL. Zakres szkolenia obejmuje zarówno opis własności baz NoSQL, ich architektury a także modeli danych w nich używanych jak również zaznajamia z praktycznymi możliwościami zastosowania technologii produkcyjnie. Szczegółowo przedstawione zostają cztery bardzo popularne bazy NoSQL, z których każda charakteryzuje się innym modelem składowania danych.

Nacisk szkolenia jest położony na praktyczne zapoznanie się zarówno z operacjami na danych jak również administracją serwerów, konfiguracją rozwiązań High Availability, zapewnieniem skalowalności klastrów. Szkolenie ma formę praktyczną, uczestnicy na bieżąco wprowadzają wiedzę w życie rozwiązując przygotowane zadania oraz naprawiając świadomie zepsutą infrastrukturę w formie „troubleshootingu”. Szkolenie prowadzone jest przez wieloletniego administratora serwerów i baz danych.Prowadzący szkolenie: Jarosław Zdebik

Administrator systemów Linux oraz baz danych z dwunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Na co dzień administruje bazami danych MongoDB, Cassandra, Redis, PostgreSQL, MySQL, Oracle. Posiada certyfikaty zarówno z obszaru baz danych, jak i Linuxa. Obecnie jego wyzwania zawodowe związane są z technologiami DevOps. Z wykształcenia i zamiłowania fizyk jądrowy, w tej dziedzinie uzyskał stopień doktora na krakowskim uniwersytecie.

Cena szkolenia 3500 PLN netto
Podstawy SQL i PL/SQL
19.06 23.06
5 dni 4.83/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Szkolenie w skrócie

Przekrojowe, warsztatowe szkolenie z zakresu SQL i PL/SQL w bazach danych Oracle. Obejmuje najczęściej wykorzystywane w praktyce elementy SQL od podstaw oraz rozwinięcie SQL o programowanie w języku PL/SQL. Programowanie w języku PL/SQL pozwoli uczestnikowi na tworzenie własnych funkcji SQL rozszerzając jego możliwości. Ponadto dzięki temu językowi uczestnik będzie potrafił tworzyć automatyczne procesy raportujące czy wyzwalacze uruchamiające się w reakcji na jakieś zdarzenie w bazie danych.

Każde omawiane zagadnienie jest utrwalane rzędem ćwiczeń o wzrastającym poziomie trudności. Podczas szkolenia uczestnicy wykonują ponad 80 warsztatów. W szkoleniu duży nacisk jest kładziony na dobre zrozumienie zasad działania wykorzystywanych technik, a nie ich odtwórcze stosowanie.

Korzyści ze szkolenia

Po ukończeniu tego szkolenia uczestnik będzie potrafił:

 • tworzyć złożone raporty wykorzystujące wiele tabel, grupowanie danych, podzapytania, operatory zbiorowe, funkcje wbudowane w bazy danych Oracle,
 • dodawać, kasować i aktualizować dane w tabelach,
 • przywracać stan danych do punktu w czasie po przypadkowym ich usunięciu lub skasowaniu,
 • tworzyć struktury takie jak tabele, widoki, linki bazodanowe,
 • rozszerzać możliwości SQL o własne funkcje tworzone w języku PL/SQL,
 • tworzyć procedury przetwarzające dane,
 • tworzyć wyzwalacze reagujące automatycznie na wybrane zdarzenie np. aktualizację danych w tabeli,
 • tworzyć systemy składające się z wielu współpracujących podprogramów.

Dla kogo?

Dla osób które chcą poznać SQL w implementacji baz danych Oracle oraz PL/SQL w zakresie pozwalającym tworzyć własne funkcje, procedury składowane i wyzwalacze. Do nauki PL/SQL nie jest wymagana znajomość żadnego innego języka programowania. Wszystkie niezbędne pojęcia, takie jak instrukcje warunkowe czy pętle zostaną wyjaśnione na przykładzie kodu w PL/SQL.

Cena szkolenia 3000 PLN netto
Administracja bazami danych Oracle 12c i 18c
19.06 23.06
5 dni 4.83/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Uczestnik po ukończeniu tego szkolenia będzie w stanie:
 • Przygotować serwer bazy danych Oracle 18c do działania
 • Przywrócić instancję do działania po pojawieniu się standardowych problemów
 • Zarządzać użytkownikami i ich uprawnieniami
 • Wykonywać kopie zapasowe bez przerywania działania instancji, oraz je przywracać
 • Szybko przywracać przypadkowo skasowane, źle zmodyfikowane dane do pierwotnego kształtu
 • Szybko przenosić dane pomiędzy serwerami oraz systemami
 • Zaplanować oraz wdrożyć odpowiednie strategie wykonywania backupów
 • Zoptymalizować kluczowe elementy bazy danych
 • Utrzymywać bazę danych w schludności, wskazywać elementy ,które nie są już wykorzystywane
 • Diagnozować i odblokowywać zablokowane zasoby
 • Monitorować oraz śledzić działania użytkowników
 • Zautomatyzować proces optymalizacji oraz backupu
Cena szkolenia 3000 PLN netto
Podstawy Oracle SQL
19.06 21.06
3 dni 4.86/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Szkolenie w skrócie

Warsztatowe szkolenie z zakresu SQL w adaptacji baz danych Oracle. Szkolenie rozpoczyna się od podstaw i obejmuje najczęściej wykorzystywane w praktyce elementy SQL.

Każde omawiane zagadnienie jest utrwalane rzędem ćwiczeń o wzrastającym poziomie trudności. Podczas szkolenia uczestnicy wykonują ponad 50 warsztatów. W szkoleniu duży nacisk jest kładziony na dobre zrozumienie zasad działania wykorzystywanych technik, a nie ich odtwórcze stosowanie.

Korzyści ze szkolenia

Po ukończeniu tego szkolenia uczestnik będzie potrafił:

 • tworzyć złożone raporty wykorzystujące wiele tabel, grupowanie danych, podzapytania, operatory zbiorowe, funkcje wbudowane w bazy danych Oracle,
 • dodawać, kasować i aktualizować dane w tabelach,
 • przywracać stan danych do punktu w czasie po przypadkowym ich usunięciu lub skasowaniu,
 • tworzyć struktury takie jak tabele, widoki, linki bazodanowe.

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących jak i tych, które już znają SQL lecz chciałyby poznać jego adaptację w bazach Oracle.

Cena szkolenia 1800 PLN netto
Optymalizacja SQL i zaawansowane programowanie w PL/SQL
19.06 23.06
5 dni 4.78/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

O szkoleniu w skrócie

Szkolenie obejmujące swoim zakresem optymalizację SQL od podstaw i zaawansowane aspekty programowania w PL/SQL. Dzięki temu szkoleniu uczestnik będzie potrafił zoptymalizować zapytania SQL oraz pozna techniki związane budowaniem w PL/SQL złożonych, skalowalnych rozwiązań i ich optymalizacją pod kątem wydajności.

Korzyści ze szkolenia

Po ukończeniu tego szkolenia uczestnik będzie potrafił:

 • odnaleźć „wąskie gardła” wydajnościowe w tworzonych zapytaniach SQL i podprogramach PL/SQL,
 • odnaleźć najbardziej „zasobożerne” lub najdłużej trwające zapytania uruchamiane w bazie danych,
 • optymalizować zapytania pod kątem wydajności,
 • tworzyć złożone systemy w PL/SQL składające się z wielu współpracujących podprogramów,
 • zasilać bazę danymi pochodzącymi z zewnętrznych źródeł,
 • oprogramować procesy ETL za pomocą języka PL/SQL,
 • przetwarzać duże zbiory danych z użyciem PL/SQL w sposób możliwie najbardziej wydajny,
 • stosować dynamiczny SQL do produkowania generycznych i bezpiecznych rozwiązań,
 • uruchomić automatyczne, cykliczne wywoływanie programów PL/SQL.

Dla kogo?

Dla osób, które znają już podstawy SQL i PL/SQL a chciałyby wzbogacić swoje umiejętności o optymalizację zapytań oraz bardziej zaawansowane aspekty programowania w PL/SQL. Polecane zwłaszcza osobom, przed którymi stoi wyzwanie stworzenia złożonego, skalowalnego i wydajnego systemu przetwarzającego dane.

Cena szkolenia 3500 PLN netto
Administracja, replikacja i tuning baz danych PostgreSQL
19.06 23.06
5 dni 4.83/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Kompleksowe, holistyczne szkolenie z zakresu administracji i tuningu baz danych PostgreSQL. Przeznaczone dla osób, do których zadań będzie należeć administracja, zabezpieczenie i optymalizacja baz danych PostgreSQL. Podczas szkolenia omawiane są zagadnienia związane z instalacją, konfiguracją, utrzymaniem, zabezpieczaniem i tuningiem baz danych PostgreSQL.

3 pierwsze dni szkolenia to zakres administracji i replikacji. Kolejne 2 dni to tuning klastrów PostgreSQL. Tuning poznajemy zarówno od strony programistycznej jak i administracyjnej w różnych kontekstach. Optymalizujemy nie tylko zapytania SELECT, ale również przyspieszamy operacje modyfikacji danych czy operacje DDL.

Szkolenie obejmujące zagadnienia od podstawowych po zaawansowane. W czasie szkolenia uczestnicy wykonują wiele praktycznych warsztatów które utrwalają wiedzę i pozwalają się spotkać z niuansami które "wychodzą" dopiero w praktycznym wykorzystaniu omawianych zagadnień.

Jako kontynuację tego szkolenia proponujemy szkolenie "Zaawansowana administracja PostgreSQL: High Availability, Disaster Recovery, monitoring, skalowanie" dotyczące bardziej zaawansowanych zagadnień administracji serwerami PostgreSQL w środowiskach enterprise.

To szkolenie jest również elementem pakietu "Administrator PostgreSQL" .

Cena szkolenia 3000 PLN netto

O szkoleniu

Podczas szkolenia szczegółowo omówione zostaną zagadnienia przedstawione w Sylabusie ISTQB® Poziomu podstawowego, wraz z odniesieniem, jak wykorzystać je w codziennej pracy testera. Omówione zostaną również przykładowe pytania egzaminacyjne oraz zadania, których wykonanie sprawdzane jest podczas certyfikacji.

Szkolenie prowadzone jest przy użyciu akredytowanych materiałów przez akredytowanego trenera.

Prowadzący szkolenie: Kamil Czornyj

Swoją pasją do IT został zarażony przez ojca jeszcze jako dziecko, od zawsze wiązał swoją przyszłość ze światem komputerów. Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku Informatyka Przemysłowa. Profesjonalnym testerem został już w trakcie studiów, gdzie obronił inżyniera pracą “Automatyzacja testów interfejsu użytkownika aplikacji webowych”. W outsourcingu zdobył doświadczenie w wielu projektach, pracując zarówno w modelu sekwencyjnym jak i iteracyjnym. W zawodzie testera najbardziej ceni sobie satysfakcję z wdrożenia wysokiej jakości produktu oraz relacje zarówno z zespołem, jak i biznesem. Tester automatyzujący, z doświadczeniem w testach manualnych oraz zarządzaniu procesem testowym w organizacji. Od 2019 roku realizuje się jako trener-wykładowca w kilku największych szkołach wdrażających nowych testerów oprogramowania, ucząc zarówno o testach manualnych jak i automatycznych. Od 2021 roku akredytowany trener ISTQB Foundation Level. Podczas zajęć najważniejsze jest dla niego przekazanie informacji w sposób zrozumiały, prowadząc je w przyjacielskiej atmosferze.


Cena szkolenia 1800 PLN netto

O szkoleniu w skrócie

Cyberbezpieczeństwo jest zbyt złożonym i ryzykownym zagadnieniem, by nie było w żaden sposób opisane, usystematyzowane i kontrolowane. Każda dojrzała, lub aspirująca do tego miana organizacja, powinna podchodzić do cyberbezpieczeństwa w sposób kompleksowy, w oparciu o analizę własnych zasobów, możliwości, ale także mając na uwadze ryzyka, które mogą być zbyt kosztowne i tym samym wpływać na biznes. Powinna wyznaczać cele, do których systematycznie będzie dążyć, oraz których realizację na bieżąco będzie monitorować. Jest to szczególnie istotne w sytuacji bardzo szybkiego postępu technologicznego, stale pojawiających się nowych wektorów ataków czy sytuacji, które jeszcze kilka lat temu trudno było przewidzieć (np. pandemia).

Szkolenie pozwoli na swobodniejsze poruszanie się po dwóch wiodących standardach cyberbezpieczeństwa (ISO i NIST), ich systematyce oraz na zrozumienie w jaki sposób kompleksowo zarządzać cyberbezpieczeństwem w organizacji.

Dla kogo?

Do uczestnictwa nie jest konieczna wcześniejsza znajomość standardów, aczkolwiek będzie to mile widziane. Szkolenie dedykowane jest osobom, które zajmują się zarządzaniem cyberbezpieczeństwem, cyber ryzykiem, ciągłością działania, ochroną danych osobowych czy zagadnieniami pokrewnymi. Przydatna będzie robocza znajomość języka angielskiego (standardy napisane są w języku angielskim).

Charakter szkolenia

Szkolenie ma charakter teoretyczno-warsztatowy. Trener po kolei będzie prezentował zagadnienia z zakresu dwóch wiodących standardów cyberbezpieczeństwa, uzupełniając to dyskusją problemową, przykładami oraz krótkimi ćwiczeniami. W ciągu 2 dni omówione zostaną podstawy standardów, ich główne elementy, założenia oraz korzyści z wdrożenia.

Przebieg szkolenia

 • Zajęcia rozpoczynamy przedstawieniem idei standardów cyberbezpieczeństwa
 • Następnie zostanie przedstawiona ich przykładowa struktura
 • Wybór odpowiedniego standardu jako punkt wyjścia do organizacji cyberbezpieczeństwa w firmie
 • Omówienie analizy ryzyka jako podstawy wdrożenia standardu
 • Pierwszy dzień poświęcony będzie standardowi ISO27001/27002
 • Omówienie wybranych kontrolek standardu ISO, przedstawienie przykładów cyber zagrożeń, dyskusja z uczestnikami i następnie sformułowanie najlepszego rozwiązania danego problemu.
 • Drugi dzień poświęcony będzie standardowi NIST CSF i NIST 800-53
 • Omówienie wybranych kontrolek standardu NIST CSF i NIST 800-53, przedstawienie przykładów cyber zagrożeń, dyskusja z uczestnikami i następnie sformułowanie najlepszego rozwiązania danego problemu.


Prowadzący szkolenie: Bartosz Świekatowski

Od 2015 r. zajmuje się tematyką bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych, a w ostatnim czasie również stricte cyberbezpieczeństwem. Senior Consultant w jednej z wiodących firm konsultingowych, gdzie zajmuje się cyber ryzykiem, IT governance, jak również kwestiami zgodności ze standardami cyberbezpieczeństwa. Doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa informacji zdobywał w sektorze publicznym oraz prywatnym, w branży przemysłowej, budowlanej, leasingowej i ochrony zdrowia. Posiadacz certyfikatów CISA oraz Oracle Cloud Infrastructure Foundations. W wolnych chwilach czyta, jeździ na rowerze i trenuje karate.

Cena szkolenia 1800 PLN netto
Testy jednostkowe dla programistów PL/SQL
22.06 23.06
2 dni Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

O szkoleniu w skrócie

Testy jednostkowe są potężnym i efektywnym rodzajem testów. To narzędzie umożliwiające drastyczne podniesienie jakości kodu poprzez eliminację większości błędów typowych i technicznych na wczesnym etapie tworzenia oprogramowania. Testy jednostkowe są przeprowadzane w fazie implementacji, dzięki czemu koszty znalezienia i naprawy błędów są minimalne w porównaniu do innych rodzajów testów.

Szkolenie przybliży uczestnikom zagadnienie testów jednostkowych a także pokaże, w jaki sposób przygotować i przeprowadzić testy jednostkowe, by w maksymalny sposób wykorzystać ogromne możliwości narzędzia.

Testy jednostkowe są postrzegane jako trudne do implementacji i kosztowne – na szkoleniu udowodnimy, że jest dokładnie odwrotnie!

Korzyści ze szkolenia

Po ukończeniu tego szkolenia uczestnik będzie potrafił:
 • przygotować przypadki testowe,
 • utworzyć testowalny kod PL/SQL,
 • tworzyć oprogramowanie w metodologii TDD,
 • tworzyć testy jednostkowe z wykorzystaniem narzędzia utPLSQL

Dla kogo?

Szkolenie jest skierowane do programistów PL/SQL na każdym poziomie zaawansowania, którzy chcieliby podnieść jakość tworzonego kodu. Wdrożenie testów jednostkowych w proces tworzenia oprogramowania to duże wyzwanie, jednak warte wysiłku. Testy jednostkowe umożliwiają znaczną redukcję błędów jeszcze w fazie implementacji, co nie tylko zmniejsza koszty fazy implementacji i testów, ale także koszty wytworzenia całego oprogramowania.

Prowadząca szkolenie: Monika Lewandowska

Oracle ACE i Senior Oracle Designer & Developer. Monika jest doświadczoną projektantką i programistką baz danych Oracle. Swoją przygodę z Oracle zaczęła jeszcze w zeszłym stuleciu od Oracle 7, i kontynuuje ją po dziś dzień.
Monika należy do programu Oracle ACE (ACE Pro) oraz do organizacji Symposium 42. Lubi dzielić się wiedzą i bierze udział jako prelegent w międzynarodowych konferencjach poświęconych tematyce Oracle (POUG, DOAG, UKOUG, RMOUG i wiele innych).
Podczas tworzenie oprogramowania największy nacisk kładzie na zrozumienie wymagań klienta, prostotę rozwiązań oraz jakość kodu. A ponad wszystko – na wydajność systemu! Kocha szybkie motocykle i jeszcze szybsze bazy danych!

Cena szkolenia 1800 PLN netto
Kompleksowe wprowadzenie do Big Data - szkolenie w formie warsztatowej
26.06 30.06
5 dni 4.78/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej
Techniczne pięciodniowe wprowadzenie do zagadnień Big Data. Szkolenie ma na celu wprowadzenie osób nie mających styczności z Big Data do tej tematyki. Zawiera przegląd najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych w Big Data z uwzględnieniem ich praktycznych zastosowań. Każdy wykład poparty jest ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie ze względu na swój praktyczny charakter odbywa się w małych grupach i jest prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem.Podczas szkolenia zostanie pokazane realne wykorzystanie prezentowanych technologii. Dla kogo?
Dla bazodanowców, administratorów, programistów. Uczestnik powinien znać podstawy baz danych. Szkolenie przeznaczone jest dla osób mających doświadczenie w IT. Ze względu na warsztatową część wymagana jest znajomość podstaw SQL.
Cena szkolenia 4200 PLN netto
Automatyzacja zadań z Ansible
26.06 28.06
3 dni 4.82/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Szkolenie ma na celu przybliżenie narzędzia Ansible automatyzującego prace inżynierów oraz administratorów w obszarze konfiguracji środowisk, sytemów operacyjnych, aplikacji oraz automatyzacje tworzenia środowisk wirtualnych. Dzieki temu szkoleniu dowiesz się jak stworzyć infrastrukturę virtualną, jak przeprowadzić provisioning systemów operacyjnych, jak instalaować/usuwać/update-ować oprogramowanie na systemie operacyjnym, jak wykonywać zadania na wielu systemach operacyjncych. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu ułatwisz sobie prace z wykonywaniem zadań administracyjnych oraz programistycznych na infrastrukturze oraz systemach operacyjnych.

Wymagania:
Doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux, swobodne poruszanie się w konsoli bash ew. ukończenie szkolenia „Administracja systemami Linux I”

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?
Szkolenie przeznaczone jest dla Administratorów Systemów Linux, Inżynierów DevOps, Architektów Systemów, Inżynierów automatyzacji Systemów.Prowadzący szkolenie: Jakub Muszyński

Praktykujący DevOps @BlueSoft, konsultant do „zadań specjalnych”, sysadmin i programista. Zna duże organizacje jak i startupy. Kubernetes - Azure - Ansible - AWS - Evangelist.  Specjalizuje się procesach CI/CD, governance. Swobodnie czuje się w świecie mikroserwisów i Kubernetes. Posiada doświadczenie „multi-platform” z pogranicza elektroniki: IoT, Rpi, Arduino.

Cena szkolenia 2800 PLN netto
Docker – konteneryzacja i zarządzanie aplikacjami oraz microserwisami
26.06 28.06
3 dni 4.8/5 Dostępne miejsca Szkolenie online
Więcej

Szkolenie skierowane jest dla programistów, administratorów oraz devOps-ów chcących poznać technologie oparte o ekosystemy kontenerów.

Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili budować swoje własne obrazy oraz kontenery z aplikacjami, uruchamiać je, zarządzać nimi, przechowywać przenosić oraz rozbudowywać.

Jeśli szukasz szerszego zakresu szkolenia, zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniem "Kompleksowe szkolenie - Konteneryzacja Docker i Kubernetes: od zera do bohatera"

Cena szkolenia 2800 PLN netto

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Odpowiadamy na telefony i maile w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Szkolenia otwarte 22 299 53 69
Szkolenia zamknięte i grupy 733 908 205
Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji?

Wiadomość wysłana

Przyjęliśmy Twoją wiadomość i skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie

Klikając OK wrócisz do formularza

Nasza strona korzysta z plików cookie. Możesz zmienić zasady ich używania lub zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.