Zapisz się do newslettera

Godziny i terminy zajęć

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę lub niedzielę w godzinach 8:00-15:00. Ilość zjazdów oraz godziny zajęć są zależne od rodzaju kursu. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, prowadzącymi są trenerzy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem.

Metodyka prowadzenia zajęć

Każde zjazd to jeden moduł tematyczny, złożony w ok. 35% z części teoretycznej i 65% z części praktycznej - są to różnego rodzaju praktyczne ćwiczenia pod okiem trenera. Każdy uczestnik otrzyma do dyspozycji niezbędny sprzęt i oprogramowanie, choć można również przyjść z własnym laptopem.

Prace domowe...

Po każdym module tematycznym przewidziana jest "praca domowa" do samodzielnego wykonania. Jest to zestaw ćwiczeń do wykonania w domu, mających za zadanie utrwalić wiedzę i wskazać kilka nowych zastosowań omawianych zagadnień. Ich rozwiązanie nie jest wymagane do przejścia do dalszej części kursu, jednak jest to istotny element w procesie nauki. Przez cały czas trwania kursu trenerzy będą pomagać drogą mailową w przypadku problemów z rozwiązaniem zadań domowych. Uczestnicy otrzymają "na wynos" niezbędne do realizacji prac domowych oprogramowanie.

Certyfikacja i egzamin

Po ukończeniu kursu, wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikaty sygnowane przez JSystems z indywidualnym numerem, oraz frekwencją na zajęciach wyrażoną w wartościach procentowych. Na ostatnich zajęciach, dla chętnych przeprowadzany jest również egzamin z zakresu tematycznego danego kursu. Każdy podchodzący otrzyma osobny certyfikat na którym oznaczone będą zagadnienia których znajomość została zweryfikowana podczas egzaminu, oraz te które jeszcze wymagają powtórzenia.

Dostępne kursy:


Nazwa kursu Cena Akcje
Front End Developer - weekendowy4899 zł netto
Back End Java Developer - weekendowy4899 zł netto

Masz pytania?