Najważniejsze informacje

Tytuł szkolenia
Szybkie wprowadzenie do Hibernate
Czas trwania
1 dzień
Odbywa się w miastach
Wrocław,
Warszawa,
Kraków,
Katowice
Ceny
990 zł netto
Kod szkolenia
JEE-HBN1

Vouchery z roczną ważnością

Istnieje możliwość wykupienia vouchera z roczną ważnością. Można zakupić przedpłaconą usługę szkoleniową w jednym okresie rozliczeniowym, a zrealizować w innym. Wpłacana kwota jest dowolna. Vouchery są ważne przez rok. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem.


Szkolenie z tabletem

Istnieje możliwość wykupu szkolenia wraz z tabletem. Na tablecie dostarczane są materiały szkoleniowe. Urządzenie w takiej sytuacji jest traktowane jako nośnik.Szkolenie zamknięte

Istnieje możliwość organizacji szkolenia zamkniętego w siedzibie klienta lub w naszych salach. Przy grupach 4 i więcej osób może to być korzystniejsze cenowo. Ponadto istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb klienta.
Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej

Opis szkolenia

Szkolenie przeznaczone dla programistów Java/JEE , którzy chcą zmniejszyć ilość czasu poświęcanego na implementację obsługi bazy danych w swoich aplikacjach. Dzięki stosowaniu Hibernate w miejsce JDBC , programista nie musi się martwić różnicami pomiędzy bazami danych np. Oracle/Postgres/MySQL. Hibernate zapewnia nam mechanizmy utrwalania danych bez konieczności wykorzystywania SQL , nie musimy też dbać o konwertowanie modelu relacyjnego na model obiektowy. To doskonała propozycja dla osób chcących poznać niezbędne podstawy Hibernate na tyle by móc od razu wdrożyć go w swoich aplikacjach i wykorzystywać. Poza wykładem teoretycznym, na kursie realizowana jest też część praktyczna pod postacią warsztatów.

Program

  • Framework Hibernate - czyli zapewnianie trwałosci obiektom
  • Hibernate - wprowadzenie do ORM
  • Hibernate - klasy encji
  • Hibernate - EntityManager
  • Hibernate - pobieranie danych
  • Hibernate - utrwalanie, usuwanie i aktualizacja danych
  • Hibernate - Związki między obiektami a związki między tabelami
  • Wzorzec projektowy DAO i Fasada