Opis kategorii szkoleń

Big Data staje się strategicznym trzonem działalności coraz większej liczby firm zaś sam termin jest mocno dyskutowany na wszystkich konferencjach biznesowych na świecie. Eksperci mówią żartobliwie, że dzisiaj dane są tym samym czym kiedyś była ropa naftowa. Jednakże pomimo rosnącego zapotrzebowania na usługi Big Data, firmom coraz trudniej znaleźć dziś specjalistów do pracy. Według szacunków do 2020 roku deficyt zatrudnienia w tym sektorze w samych Stanach obejmie 4 mln stanowisk zaś „Big Data Scientist” czy „Big Data Architect” są już dziś jednymi z najczęściej poszukiwanych specjalistów w świecie IT. Przetwarzanie dużych zbiorów danych i ich efektywne wykorzystywanie jest dość trudnym zagadnieniem i wymaga szerokiego zakresu kompetencji począwszy od umiejętności administrowania rozproszonymi klastrami obliczeniowymi przez budowanie wydajnych systemów i procesów przetwarzających te dane aż po umiejętności zaawansowanej analizy tych danych.
Chcąc wyjść naprzeciw wyzwaniu jakie stawia dzisiejszemu rynkowi IT coraz większa ilość danych które gromadzimy i konieczność ich efektywnego wykorzystania, opracowaliśmy dla Państwa szereg szkoleń mając na celu pomoc w budowaniu kompetencji niezbędnych do pracy w projektach Big Data.

Opinie uczestników:

Lista szkoleń

Podkategoria - Podstawy Big Data

Nazwa szkolenia Ilość dni Opcje
Wprowadzenie do Big Data 1 dzień
Przegląd narzędzi Big Data 1 dzień
Kompleksowe wprowadzenie do Big Data 5 dni BESTSELLER!

Podkategoria - Big Data dla programistów

Nazwa szkolenia Ilość dni Opcje
Big Data dla Programistów 5 dni
NoSQL w Big Data 2 dni
Apache Hadoop dla Programistów 3 dni

Podkategoria - Big Data dla administratorów

Nazwa szkolenia Ilość dni Opcje
Big Data dla Administratorów 4 dni

Podkategoria - Big Data - pozostałe

Nazwa szkolenia Ilość dni Opcje
Big Data dla Data Scientist 3 dni BESTSELLER!
Big Data dla biznesu 2 dni
Apache HBase 2 dni

Nie znalazłeś szkolenia którego szukasz?
Organizujemy również szkolenia zamknięte dostosowując progam do potrzeb klienta. Możemy zorganizować szkolenie z zagadnieniami dokładnie wg wytycznych, lub pomóc Ci określić jakie zagadnienia powinny znaleźć się w programie by szkolenie spełniło Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsulatantami.