Szkolenia Java

Szkolenia kategorii Java. Znajdziesz tutaj szkolenia od podstaw programowania w języku Java, przez implementację JEE, komponenty EJB frameworki takie jak Spring, ORM takie jak Hibernate. Oferujemy także szkolenia z zakresu serwerów Tomcat, JBoss a także z zakresu wzorców projektowych.


Co wyróżnia szkolenia Java w JSystems?

 • Szkolenia na wysokim poziomie
 • Instruktorzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem
 • Znaczna część szkolenia to warsztaty
 • Podczas szkolenia realizujemy projekt aplikacji do samodzielnego rozszerzania po szkoleniu.
 • Gwarantowane terminy
 • Dużo ćwiczeń
 • Przystępne ceny

Szkolenia na wysokim poziomie - prowadzone przez programistówNasi trenerzy to programiści z wieloletnim stażem stale zajmujący się zawodowo programowaniem w Javie. Na codzień pracują w różnych firmach, mając cały czas styczność z technologią której nauczają następnie na naszych zajęciach. Dzięki temu możesz mieć pewność że są to praktycy którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.


Średnia ocena kursów: Ocena pochodzi z ankiet 4.77/5
Dostępne szkolenia: 21

Czy wiesz, że w ramach tej kategorii mamy 2 terminy gwarantowane?

Pokaż

Czy wiesz, że w ramach tej kategorii mamy 13 terminów online?

Pokaż

Hej! A może potrzebujesz szkolenia dedykowanego, tylko dla Twoich pracowników?

Dowiedz się więcej

JSE

Terminy online Terminy gwarantowane

Programowanie w języku JAVA

5 dni Łatwy

Opis szkolenia:

Szkolenie kierowane jest zarówno do osób nie mających dotychczas styczności z programowaniem, jak również osób programujących w innych językach.

Praktyka!

Szkolenie ma wymiar przede wszystkim praktyczny. Każdy temat omówiony przez instruktora jest poparty ćwiczeniem z danego zakresu. Pierwszego dnia szkolenia organizujemy "burzę mózgów" podczas której wraz z uczestnikami wymyślamy aplikację, którą następnie podczas szkolenia tworzymy z wykorzystaniem nowo nabytej wiedzy. Każdy kursant tworzy swoją wersję takiej aplikacji, może ją zabrać do domu i dalej rozwijać. Dotychczas w trakcie szkoleń uczestnicy tworzyli aplikacje takie jak:
 • Aplikacja do obsługi magazynu
 • Komunikator typu "Gadu Gadu"
 • Aplikacja do zgłoszeń serwisowych
 • Aplikacja do zarządzania zasobami ludzkimi
 • Wiele innych, cały czas powstają nowe :)

Szkolenia na wysokim poziomie - prowadzone przez programistówNasi trenerzy to programiści z wieloletnim stażem stale zajmujący się zawodowo programowaniem w Javie. Na codzień pracują w różnych firmach, mając cały czas styczność z technologią której nauczają następnie na naszych zajęciach. Dzięki temu możesz mieć pewność że są to praktycy którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Uczestnik po ukończeniu tego szkolenia będzie potrafił:


 • Tworzyć aplikacje "okienkowe" i konsolowe
 • Znaleźć i poprawić błędy w aplikacjach JAVA
 • Tworzyć aplikacje wielowątkowe o równolegle działających procesach
 • Korzystać z zewnętrznych zasobów w aplikacjach JAVA
 • Stworzyć aplikację wykorzystującą bazy danych

Cena kursu (netto) 2500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Java dla średnio zaawansowanych

5 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie porusza zagadnienia które zwykle okazują się być bardzo użyteczne dla osób które opanowały podstawowy zakres programowania w języku Java. Wchodzimy na wyższy poziom abstrakcji opanowując bardziej zaawansowane tematy związane z obiektowością w Javie. Wykorzystujemy interfejsy, dziedziczenie, polimorfizm, zaawansowane aspekty podstawowych zagadnień Javy – takich jak kolekcje i ich wykorzystanie. Ponadto uczestnicy poznają też często wykorzystywane przez programistów narzędzia i biblioteki – takie jak klasa Logger, sposoby automatycznego generowania dokumentacji etc. To szkolenie zawiera wszystko to co przyda się osobom znającym podstawy programowania w Javie - „o oczko wyżej” od podstaw.

Cena kursu (netto) 2500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów
Terminy online

Java dla zaawansowanych

4 dni Trudny 4.84/5

Opis szkolenia:

Szkolenie dla programistów języka Java posiadających już doświadczenie w praktycznym programowaniu. Poruszane zagadnienia to tematy na pozór złożone, ale przedstawione w przystępny sposób z ukazaniem praktycznych zastosowań. Nowo nabyte umiejętności pozwolą efektywniej wytwarzać oprogramowanie, tworzyć bardziej hermetyczne, generyczne i skalowalne rozwiązania. Omawiane i ćwiczone są także bardzo użyteczne zagadnienia jak wyrażenia lambda i strumienie. Nie zabrakło też dogłębnego omówienia wielowątkowości w Javie, która to jest często problematycznym zagadnieniem dla osób z mniejszym doświadczeniem. Szkolenie prowadzone przez bardzo doświadczonych programistów Java.

Cena kursu (netto) 2000,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Java dla programistów innych języków

5 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone dla osób programujących na co dzień w innych językach i mających w nich praktyczne doświadczenie. Kierowane jest do osób które chcą w szybki sposób poznać specyfikę języka Java , nie szukają szkolenia kierowanego do osób zupełnie początkujących, a pytaniem które najczęściej sobie ostatnio zadają jest „a jak to się robi w Javie?” :). Program tego szkolenia obejmuje zagadnienia od podstawowych do zaawansowanych. Szkolenie nie jest przeznaczone dla osób początkujących w programowaniu!

Cena kursu (netto) 2500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów
Terminy online

Programowanie wielowątkowe w języku Java Nowość!

3 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone dla programistów języka Java, którzy chcą rozszerzyć swoje kompetencje w kierunku implementacji rozwiązań wielowątkowych lub obliczeń równoległych. Szkolenie wprowadza od podstaw kluczowe aspekty programowania współbieżnego wykorzystując w tym celu gotowe bliblioteki oraz implementacje własnych niskopoziomowych rozwiązań.

Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz z aplikacjami wielowątkowymi czy projektowałeś już wcześniej tego typu rozwiązania, na pewno szkolenie dostarczy Ci wiele przydatnej wiedzy popartej praktycznymi przykładami.

Cena kursu (netto) 1800,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Spring Framework

Terminy online Terminy gwarantowane

Mikroserwisy z wykorzystaniem Spring Framework i Docker Nowość!

4 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie dedykowane dla programistów języka Java, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności w projektowaniu mikroserwisów wykorzystujących najwyższej jakości RESTful API. Szkolenie zorientowane jest przede wszystkim na dobrych praktykach i solidnym wyjaśnieniu wzorców architektonicznych REST.

Ponadto, szkolenie obejmuje również zagadnienia związane z konteneryzacją aplikacji w platformie Docker. Program szkolenia został tak przygotowany aby poza implementacją aplikacji uczestnik swobodnie poruszał się w platformie Docker przeznaczonej do budowania, uruchamiania oraz zarządzania aplikacjami. Omawiane tematy są przedstawiane w formie warsztatowej, a całe szkolenie zorganizowane jest jako live-coding z trenerem.

Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz tworzenie aplikacji RESTowych, czy projektowałeś już wcześniej API tego typu, na pewno szkolenie dostarczy Ci wiele przydatnej wiedzy popartej praktycznymi przykładami. Developerzy z dobrą znajomością rozwiązań opartych na REST oraz znajomością platformy Docker są niezwykle atrakcyjni na rynku pracy IT.

Cena kursu (netto) 2400,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów
Terminy online

Tworzenie aplikacji w Javie z użyciem Spring Framework

5 dni Średni 5.0/5

Opis szkolenia:

Szkolenie omawiające najczęściej wykorzystywane moduły Spring Framework. Znajomość zagadnień z tego szkolenia pozwolą uczestnikowi stworzyć kompleksową aplikację - od obsługi wywołań http po kontakt z bazą. Uczestnicy w trakcie tego szkolenia tworzą projekt z wykorzystaniem omawianych modułów. Każdy wykład poparty jest ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie ze względu na swój praktyczny charakter odbywa się w małych grupach i jest prowadzone przez programistów z wieloletnim doświadczeniem.

Cena kursu (netto) 2500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Spring Framework I - MVC, Webflow, Security

3 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie z zakresu najpopularniejszych modułów Springa. Uczestnicy w trakcie tego szkolenia tworzą projekt z wykorzystaniem omawianych modułów. Każdy wykład poparty jest ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie ze względu na swój praktyczny charakter odbywa się w małych grupach i jest prowadzone przez programistów z wieloletnim doświadczeniem.

Cena kursu (netto) 1500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Spring Framework II - Usługi REST, AOP, Spring JDBC, Integracja z Hibernate i JPA

3 dni Trudny

Opis szkolenia:

Druga część szkolenia z zakresu Spring Framework. Tym razem poruszane są tematy związane z usługami REST, programowaniem aspektowym i integracją Springa z różnymi metodami dostępu do danych.
Uczestnicy w trakcie tego szkolenia tworzą projekt z wykorzystaniem omawianych modułów. Każdy wykład poparty jest ćwiczeniami praktycznymi. Szkolenie ze względu na swój praktyczny charakter odbywa się w małych grupach i jest prowadzone przez programistów z wieloletnim doświadczeniem.

Cena kursu (netto) 1500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów
Terminy online

Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji

5 dni Średni 4.86/5

Opis szkolenia:

Szkolenie z zakresu podstaw Frawerka Spring, oraz ORM Hibernate. Uczestnicy powinni znać język programowania JAVA, oraz podstawy JEE.Znaczna część szkolenia to warsztaty. Uczestnicy w czasie trwania kursu realizuja projekt z użyciem nowo poznanych technologii. Pierwsze dwa dni spędzamy pracujac z Hibernate, kolejne dwa ze Spring, a piatego dnia jest projekt podsumowujacy wszystkie nowo nabyte umiejętności i doszlifowujacy ewentualne braki.

Cena kursu (netto) 2500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

JEE

Wprowadzenie do JEE

2 dni Średni 4.91/5

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone dla osób znających podstawy Javy, chcących poszerzyć swoją wiedzę o rozwiązania WEBowe tego języka programowania. Podczas szkolenia omawiane jest tworzenie skryptletów i serwletów w zakresie wystarczającym do stworzenia prostej aplikacji internetowej. To szkolenie jest dobrą propozycją dla osób które zaczynają pracę z technologią JEE, ponieważ omawiane są wszystkie niezbędne do tego zagadnienia.

Cena kursu (netto) 1000,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

JEE - programowanie aplikacji www w Javie

4 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone dla osób znających podstawy Javy, chcących poszerzyć swoją wiedzę o rozwiązania WEBowe tego języka programowania. Kurs rozpoczyna się od wprowadzenia do technologii JEE, omawia również dwa podstawowe i bardzo popularne frameworki : JSF oraz Hibernate. Pierwszy z nich pozwala efektywnie tworzyć rozwiązania WEBowe z wykorzystaniem gotowych elementów i struktur. Hibernate zapewnia mapowania obiektowo-relacyjne, dzięki czemu programista zwolniony jest z konieczności zapewnienia implementacji operacji na bazie danych. W czasie szkolenia omawiane i wykorzystywane są również wzorce projektowe DAO ,MVC, oraz Fasada.

Cena kursu (netto) 2000,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Komponenty EJB

3 dni Trudny

Opis szkolenia:

Szkolenie z zakresu programowania komponentów EJB. Uczestnicy powinni znać język programowania JAVA, oraz podstawy JEE.

Cena kursu (netto) 1500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Szybkie tworzenie usług sieciowych w Javie z użyciem JAX-RS i Hibernate

4 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone dla programistów Java chcących szybko tworzyć aplikacje zarządzające danymi w bazie danych za pomocą usług sieciowych.

Wymagania
Znajomość języka programowania Java, podstawowa wiedza z zakresu JEE i podstawowa wiedza z zakresu struktur baz danych i języka SQL.

Cena kursu (netto) 2000,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Tworzenie usług sieciowych w Javie

3 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla programistów java chcących zacząć tworzyć usługi sieciowe z użyciem SOAP i REST.

Wymagania
Podstawy programowania w języku Java

Cena kursu (netto) 1500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Szkolenia przygotowujące do certyfikatów

Java – przygotowanie do egzaminu OCAJP

5 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone dla osób znających podstawy języka programowania Java, rozumiejących obiektowość i chcących przystąpić do egzaminu OCAJP. W ofercie mamy również szkolenie przygotowujące do OCPJP. Dzięki podziałowi na dwa osobne szkolenia możemy każde z zagadnień omówić znacznie dokładniej. Zarówno pierwszego jak i ostatniego dnia szkolenia przeprowadzany jest próbny egzamin.

Cena kursu (netto) 2500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Java – przygotowanie do egzaminu OCPJP

5 dni Trudny

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone dla osób chcących przystąpić do egzaminu OCPJP będącego kolejnym krokiem po zdaniu egzaminu OCAJP. W ofercie mamy również szkolenie przygotowujące do OCAJP. Dzięki podziałowi na dwa osobne szkolenia możemy każde z zagadnień omówić znacznie dokładniej. Zarówno pierwszego jak i ostatniego dnia szkolenia przeprowadzany jest próbny egzamin.

Cena kursu (netto) 2500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Serwery aplikacji

Administracja serwerem Tomcat

2 dni Średni 4.97/5

Opis szkolenia:

Szkolenie z zakresu administracji serwerem Tomcat. Nie jest wymagana znajomość programowania w języku JAVA.

Cena kursu (netto) 1000,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Administracja serwerem JBoss

4 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie z zakresu administracji serwerem JBoss. Nie jest wymagana znajomość programowania w języku JAVA.

Cena kursu (netto) 2000,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Inne

Implementacja ORM Hibernate w aplikacjach JAVA SE , oraz JAVA EE

2 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone dla programistów Java/JEE , którzy chcą zmniejszyć ilość czasu poświęcanego na implementację obsługi bazy danych w swoich aplikacjach. Dzięki stosowaniu Hibernate w miejsce JDBC , programista nie musi się martwić różnicami pomiędzy bazami danych np. Oracle/Postgres/MySQL. Hibernate zapewnia nam mechanizmy utrwalania danych bez konieczności wykorzystywania SQL , nie musimy też dbać o konwertowanie modelu relacyjnego na model obiektowy. Poza wykładem teoretycznym, na kursie realizowana jest też część praktyczna pod postacią warsztatów. Szkolenie obejmuje komplet zagadnień niezbędnych do wykorzystania frameworka Hibernate w aplikacjach.

Cena kursu (netto) 1000,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

GoF. Wzorce projektowe w Javie

3 dni Średni

Opis szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla doświadczonych jak i początkujących programistów Java. Osoby początkujące poznają na tym szkoleniu dobre praktyki w programowaniu , oraz rozwiązania problemów konstrukcyjnych które spotkali lub z którymi wcześniej czy później się spotkają. Programiści bardziej zaawansowani dzięki temu szkoleniu poprawią jakość swojego kodu i wydajność rozwiązań. Szkolenie da im również uporządkowanie wiedzy z zakresu architektury oprogramowania. Szkolenie poza wykładami, sklada się również z warsztatów podczas których kursanci będą mogli wykorzystać w praktyce nowo zdobytą wiedzę.

Cena kursu (netto) 1500,00 PLN Zapisz się na kurs Więcej szczegółów

Co wyróżnia szkolenia Java w JSystems?

Szkolenia na wysokim poziomie
Instruktorzy praktycy z wieloletnim doświadcze- niem
Znaczna część szkolenia to warsztaty
Komfortowe sale i przestrzeń wspólna
Dystans społeczny
Gwarantowane terminy szkoleń
Dużo ćwiczeń
Przystępne ceny

Kto będzie Cię uczyć?

Agata Malec-Sromek

Sprawdź, co mówią o nas Ci, którzy nam zaufali

 • Najlepsze szkolenie na jakim byłem z jsystems!

  5.0 / 5 Dawid Dobrowolski, Ośrodek Przetwarzania Informacji. Państwowy Instytut Badawczy 11-12-2020 Java dla zaawansowanych
 • Szkolenie super! Bardzo kompetentny prowadzący.

  5.0 / 5 Krystian Maciej Motała, Zespół Szkół Technologicznych im.Gen. Prof. S. Kaliskiego 05-12-2020 Programowanie w języku JAVA
 • Polecam :). Super szkolenie oraz materiały szkoleniowe.

  5.0 / 5 Robert Karasiński, Anthillo Solutions Sp. z o.o. 05-12-2020 Programowanie w języku JAVA
 • Wszystko wspaniale, prowadzący mają dużo wiedzy i wiedzą jak się nią podzielić.

  5.0 / 5 Michał Karlicki, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego 27-11-2020 Mikroserwisy z wykorzystaniem Spring Framework i Docker
 • Szkolenie na duży plus. Doświadczeni prowadzący przekazujący wiele ciekawostek, które ciężko byłoby znaleźć przeglądając ogólnodostępne materiały.

  4.85 / 5 Michał Głocki, MAN TRUCKS Sp. z o.o. 27-11-2020 Mikroserwisy z wykorzystaniem Spring Framework i Docker
 • Solidna dawka wiedzy podana we właściwy sposób. Dużo ćwiczeń samodzielnych oraz wzorców dobrych praktyk. Responsywni i kompetentni trenerzy - polecam

  4.85 / 5 Marcin Bratek, Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. 27-11-2020 Mikroserwisy z wykorzystaniem Spring Framework i Docker
 • Bardzo fajne szkolenie, prowadzone w łatwo przyswajalny sposób.

  5.0 / 5 Mariusz Wołoszyn, Asseco Poland S.A. 14-03-2020 Programowanie w języku JAVA
 • Bardzo dobre szkolenie. Pozwalające zrozumieć postawy Javy wraz z poznaniem sposobów na szybie i wydajne pisanie kodu. Szkolenie prowadzone przez osobę merytoryczną potrafiącą przekazywać wiedzę w przystępny sposób niezależnie od poziomu wiedzy kursanta.

  5.0 / 5 Grzegorz Wołejko, Asseco Poland S.A. 14-03-2020 Programowanie w języku JAVA
 • Solidne szkolenie z podstaw programowania w Javie.

  4.42 / 5 Igor Bragar, Asseco Poland S.A. 14-12-2019 Programowanie w języku JAVA
 • Jestem bardzo zadowolona. Prowadzacy posiada duza wiedze praktyczna. Szkolenie bylo dobrze zorganizowane, nie bylo meczace, pomimo, ze trwalo 5 dni i obejmowalo duza ilosc materialu.

  4.78 / 5 Ewa Zubik, PERPETUO WIOLETA MANIAK 14-12-2019 Programowanie w języku JAVA
 • Fajne szkolenie, które jest dla mnie zarazem przypomnieniem jak i odświeżeniem wiedzy z programowania JAVA. Po szkoleniu jestem w stanie teraz rozwijać się bardziej w tym kierunku ;-)

  4.74 / 5 Daniel Styrc, ista Shared Services Polska Sp. z o.o. 28-09-2019 Programowanie w języku JAVA
 • Szkolenie idealnie wpasowało się w moje aktualne potrzeby (zwłaszcza Generics, Reflection i wątki). Prowadzący bardzo dobrze przygotowany, miły, bez problemu wyjaśniał nasze wątpliwości, albo zwalniał temp, jeśli ktoś nie nadążał.

  4.92 / 5 Paweł Gąsieniec, Orsted Polska Sp. z o.o. 19-07-2019 Java dla zaawansowanych
 • Bardzo świetny kurs, prowadzony z dokładnością oraz z pełną profesjonalnością

  5.0 / 5 Michał Łyszkowski, null 29-06-2019 Programowanie w języku JAVA
 • Firma Jystems posiada bardzo dobre podejście do klienta. Szkolenia stoją na wysokim poziomie i są prowadzone w przyjaznej atmosferze.

  4.78 / 5 Jakub Buziałkowski, BGŻ BNP PARIBAS SA 15-06-2019 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Bardzo dobra zasada prowadzenia szkolenia, prowadzący komunikatywny i otwarty. Odpowiada na dodatkowe pytania spoza zakresu szkolenia.

  4.81 / 5 Justyna Chamerska, Asseco Poland S.A. 15-06-2019 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • szkolenie w wersji profesjonalnej dostępne dla początkujących ( bardzo dużo otrzymałem wiedzy ) zostałem praktycznie zmotywowany do nauki i poznawania dziedziny programistycznej

  4.71 / 5 Mirosław Sekuła, Mirosław Sekuła Usługi Telekomunikacyjne 26-01-2019 Programowanie w języku JAVA
 • Szkolenie godne polecenia. Trener z doświadczeniem praktycznym to wysoka jakość szkolenia

  4.71 / 5 Grzegorz Stręk, Asseco Poland S.A. 21-12-2018 Java dla zaawansowanych
 • Polecam.

  4.92 / 5 Karol Orłowski, Simitu Sp. z o.o. 21-12-2018 Java dla zaawansowanych
 • Polecam szkolenie.

  4.8 / 5 Piotr Kochanek, Asseco Poland S.A. 21-12-2018 Java dla zaawansowanych
 • Super szkolenie, prowadzone z bieżących przykładów (nie z slajdów ) dzięki czemu idealnie dostosowane do nauki.

  4.92 / 5 Kamil Lewandowski, Edubroker Sp. z o.o. 21-12-2018 Java dla zaawansowanych
 • Rzeczowe szkolenie, z naciskiem na praktykę. Polecam :)

  4.81 / 5 Aleksandra Mielniczek, Capgemini Polska Sp. z.o.o 08-12-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Polecam

  5.0 / 5 Juliusz Buczko, Asseco Poland S.A. 09-11-2018 Programowanie w języku JAVA
 • profesjonalnie i na temat

  5.0 / 5 Magdalena Skrzypek, Asseco Poland S.A. 09-11-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Szkolenie zwiększyło poziom wiedzy.

  5.0 / 5 Łukasz Szopa, Asseco Poland S.A. 09-11-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Gorąco polecam!!!

  4.64 / 5 Rafał Dutkiewicz, Robert Bosh Sp. z o. o. 26-10-2018 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Dziękuję za profesjonalne przeprowadzenie szkolenia "Programowanie w języku Java 8"

  4.67 / 5 Jan Lipka, Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o. 12-10-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Bardzo rzetelnie przeprowadzone szkolenie, informacje konkretne, jasno wytłumaczone

  4.64 / 5 Oskar Kleska, Stepstone 02-10-2018 Java dla zaawansowanych
 • Świetna robota - przystępnie przekazywana wiedza, dużo przykładów

  4.71 / 5 Piotr Wróbel, Orange Szkolenia Sp. z o.o. 28-09-2018 Java dla zaawansowanych
 • Jedno z lepszych szkoleń jakie miałem przyjemność odbyć w całej mojej karierze.

  5.0 / 5 Tomasz Olczak, Asseco Poland S.A. 07-09-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Bardzo dobre szkolenie od podstaw. Użytkownik nie posiadający wiedzy programistycznej może spokojnie rozpocząć swoją ścieżkę od wizyty w JSystems. Solidne podstawy, szkolenie dopasowane do grupy.

  5.0 / 5 Mateusz Sznajder, NETIA SA 07-09-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Duza wiedza trenera Pawla poparta bogatym doswiadczeniem zawodowym. Bardzo dobry kontakt z kursantami. Szkolenie na pewno warte polecenia.

  4.85 / 5 Piotr Dobrowolski, Robert Bosch Sp. z o.o. 04-07-2018 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Polecam to szkolenie.

  5.0 / 5 Piotr Jarzębkowski, Instytut Lotnictwa 29-06-2018 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Absolutny masterpiece

  5.0 / 5 Michał Zygmund, Instytut Lotnictwa 29-06-2018 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Kurs od podstaw dał solidne podstawy do dalszego programowania.

  4.78 / 5 Sylwia Wojcieszak, EduBroker Sp. z o.o. 22-06-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Kurs pozwala poznać możliwości javy i wskazać drogę do osiągnięcia celu jakim jest programowanie w tym języku.

  4.78 / 5 Agnieszka Segit, Natura Sp. z o.o. 22-06-2018 Programowanie w języku JAVA
 • 10/10 szkoliłabym się ponownie

  4.85 / 5 Sylwia Wilk, Asseco Poland S.A. 25-05-2018 Java dla zaawansowanych
 • Szkolenie świetne - prowadzący kompetentny z bardzo dużą wiedzą praktyczną co jest bardzo istotne. Mogę polecić

  4.92 / 5 Mirosław Krenc, Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. 25-05-2018 Java dla zaawansowanych
 • Przemiło, zabawnie, a przy tym wiele się nauczyłam.

  4.64 / 5 Piotr Suszka, Advicom Spółka z o.o. 16-05-2018 Tworzenie aplikacji w Javie z użyciem Spring Framework
 • Świetny poziom szkolenia. Skuteczne przekazywanie wiedzy przez Prowadzącego.

  4.64 / 5 Wiesław Wolanin, Advicom Spółka z o.o. 11-05-2018 Tworzenie aplikacji w Javie z użyciem Spring Framework
 • Było miło :)

  4.5 / 5 Łukasz Kudła, Polkomtel Sp. z o.o. 20-04-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Bardzo ciekawe szkolenie

  4.85 / 5 Marek Lisowski, Polkomtel Sp. z o.o. 20-04-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Dużo wiadomości w krótkim czasie, dobrze wytłumaczone.

  4.92 / 5 Jan Grabowski, Jan Grabowski 20-04-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Szkolenie przeprowadzone przez wykwalifikowanego trenera który jest przede wszystkim praktykiem. Wiedzę zdobytą na tym szkoleniu można od razu wykorzystać w przyszłych projektach. Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę jeszcze korzystał ze szkoleń oferowanych przez JSystems. Polecam!

  5.0 / 5 Piotr Jarzębkowski, Instytut Lotnictwa 12-04-2018 Wprowadzenie do JEE
 • Andrzej to programista natchniony, program przez niego przekazany pokazał drogę która będę podążał. 10/10 na pewno polecę dalej.

  5.0 / 5 Michał Zygmund, Instytut Lotnictwa 04-04-2018 Wprowadzenie do JEE
 • Oracle SQL + JAVA jest moim kolejnym szkoleniem, które obyłem w firmie JSystems. Nie zawiodłem się! Z uwagi na to, ze osoby prowadzące szkolenia są PRAKTYKAMI potrafią wyjaśnić i nauczyć kursantów naprawdę praktycznego zastosowania nowo nabytej wiedzy. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością jeszcze skorzystam z oferty szkoleń w JSystems.

  5.0 / 5 Piotr Jarzębkowski, Instytut Lotnictwa 21-03-2018 Programowanie w języku JAVA
 • OK polecam szkolenie, prowadzący bardzo kompetentny, mnóstwo ćwiczeń, dobre tempo.

  5.0 / 5 Krzysztof Gałecki, OSOBA PRYWATNA 16-03-2018 Programowanie w języku JAVA
 • To mój drugi bootcamp w JSystems, i znów jestem nim zachwycony. Prowadzący szkolenie z Javy (Maciek) ma bogatą wiedzę z zakresu szkolenia i przekazuje ją w przejrzysty i bardzo przyswajalny sposób. Klasa sama w sobie.

  5.0 / 5 Michał Zygmund, Instytut Lotnictwa 16-03-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Super atmosfera, wszystko wyjaśnione w sposób zrozumiały. Polecam!

  4.43 / 5 Katarzyna Chojnacka, AXA Życie TU SA 02-03-2018 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Szkolenie okazało się przydatne, tłumacząc podstawy oraz pokazując możliwości języka Java.

  4.95 / 5 Kamil Jankowski, Gmina Miasto Włocławek 14-02-2018 Podstawy programowania w Javie
 • Szkolenie krótkie, lecz intensywne. Ogromna wiedza trenera i umiejętność przekazania jej innym uczestnikom.

  5.0 / 5 Michał Wikiera, Urząd m. st. Warszawy 06-02-2018 Wprowadzenie do JEE
 • Szkolenie przeprowadzone niesamowicie profesjonalnie z humorystycznymi akcentami. Wiedza przekazana profesjonalnie, wszystkie niejasności wytłumaczone, program szkolenia bardzo dobrze przemyślany. Prowadzący tłumaczy idealnie - zanim problem zdążył się pojawić, od razu został rozwiązany. Polecam szkolenie równie bardzo dla początkujących jak i osób które chciały by uporządkować swoja wiedzę :)

  5.0 / 5 Adam Nowakowski, Instytut Lotnictwa 19-01-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Polecam, kurs prowadzony na bardzo wysokim poziomie, trener posiada ogromna wiedze i potrafi przekazac ja dalej, co jest dla mnie najwazniejsze.

  5.0 / 5 Michał Wikiera, Urząd Pracy m.st. Warszawy 19-01-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Polecam szkolenie dla osób, które w tak naprawdę bardzo szybki i przyjemny sposób chcą poznać tajniki JAVY od podstaw do zakresu średnio-zaawansowanego :)

  4.92 / 5 Przemysław Ostolski, Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. 19-01-2018 Programowanie w języku JAVA
 • Pełen profesjonalizm !!!

  4.57 / 5 Mateusz Femiak, Advicom Spółka z o.o. 12-01-2018 Java dla zaawansowanych
 • Temat dokładnie i rzetelnie przedstawiony. Trener odpowiadał na każde indywidualne pytanie uczestnika dotyczące tematyki szkolenia. Do tego duży + za humor :)

  5.0 / 5 Michał Larysz, Advicom Spółka z o.o. 12-01-2018 Java dla zaawansowanych
 • Bardzo dobre szkolenie. Intensywne, dobrze wypełnione treścią, w dobrym tempie. Bardzo dobry instruktor.

  4.5 / 5 Wiesław Wolanin, Advicom Spółka z o.o. 12-01-2018 Java dla zaawansowanych
 • Było super :)

  5.0 / 5 Joanna Torz, Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. 30-11-2017 Java dla zaawansowanych
 • Kurs pozwolił mi na usystematyzowanie wiedzy z zakresu programowania w Javie.

  4.71 / 5 Jakub Roguski, OSOBA PRYWATNA 24-11-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Merytorycznie, w tempo, materiał rozszerzony o zainteresowania uczestników

  5.0 / 5 Ksawery Karwacki, Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. 24-11-2017 Java dla zaawansowanych
 • Przystępny sposób prowadzenia, polecam.

  4.92 / 5 Łukasz Lebiedź, Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. 10-11-2017 Java dla zaawansowanych
 • Prowadzący odpowiadał na pytania podczas szkolenia i chciał wyjaśnić temat kursantom. Był rzetelnie przygotowany z tematów poruszanych na szkoleniu.

  4.35 / 5 Karol Kontny, Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. 10-11-2017 Java dla zaawansowanych
 • Polecam

  4.92 / 5 Piotr Żukiewicz, Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. 10-11-2017 Java dla zaawansowanych
 • Prowadzenie szkolenia oraz zakres materiału bardzo dobre. Prowadzący komunikatywny, rozszerzał materiał kiedy było to potrzebne.

  4.57 / 5 Roman Kurc, Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. 10-11-2017 Java dla zaawansowanych
 • Polecam firmę

  5.0 / 5 Robert Papierowski, Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. 10-11-2017 Java dla zaawansowanych
 • Świetne szkolenie, dużo wiedzy w tym praktycznej przekazanej w bardzo przystępny sposób. Prowadzący ze swoim "user friendly" podejściem potrafi nauczyć każdego i wszystkiego. Zdecydowanie polecam. Ja tu wrócę.

  5.0 / 5 Piotr Laska, Urząd Pracy m.st. Warszawy 27-10-2017 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Szkolenie przeprowadzone perfekcyjnie.Prowadzący z umiejętnością przekazywania wiedzy.

  5.0 / 5 Damian Lis, ista Shared Services Polska Sp. z o.o. 27-10-2017 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Szkolenie prowadzone na wysokim poziomie, w prosty, przystępny sposób. Mogę w pełni polecić, zarówno szkolenie jak i prowadzącego.

  5.0 / 5 Tomasz Turczyński, 27-10-2017 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Polecam

  4.78 / 5 Krzysztof Gąsior, Capgemini Polska Sp. z.o.o 27-10-2017 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Bardzo dobre, merytoryczne szkolenie. Jako uczestnik bootcampu Backend Developer serdecznie polecam. Nauka oparta jest na zrobieniu jednej aplikacji webowej, dzieki czemu od poczatku do konca widzimy efekty swojej nauki. Bardzo duza dawka wiedzy przekazana z pasja :)

  5.0 / 5 Tomasz Duniec, EduBroker Sp. z o.o. 27-10-2017 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Zdecydowanie polecam.

  5.0 / 5 Maciej Muras, 27-10-2017 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Szkolenie otwarte a możliwość docięcia na miarę - możliwość dostosowania do poziomu i zainteresowań grupy na miejscu. Praktyczna wiedza i fajna atmosfera. Dosyć szybkie tempo i dużo praktyki. Szkolenie na plus

  4.64 / 5 Grzegorz Stręk, Asseco Poland S.A. 27-10-2017 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Kolejne szkolenie w tej firmie przeprowadzone wzorowo z ogomna iloscia dodatkowych informacji. Serdecznie Polecam

  4.92 / 5 Mikołaj Baranowicz, OSOBA PRYWATNA 27-10-2017 Spring MVC i Hibernate - tworzenie aplikacji
 • Jakość + wiedza + dobra atmosfera = jsysytems Polecam :)

  5.0 / 5 Kamila Waszkiewicz, Polkomtel Sp. z o.o. 20-10-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Szkolenie profesjonalne, prowadzący kompetentny, rzetelnie przygotowany, odpowiednio charyzmatyczny. Zakres szkolenia odpowiedni, tematy przedstawione jasno i przejrzyście. Serdecznie polecam!

  4.92 / 5 Marcin Majdański, Uniwersytet Zielonogórski 20-10-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Bajka.

  5.0 / 5 Konrad Fedko, P4 Sp. z o.o. 20-10-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Szkolenie przeprowadzone w luźnej atmosferze wiedza trenera przeogromna, zagadnienia omówione w 150% z dużą nadwyżką, polecam naprawdę warto.

  4.92 / 5 Mikołaj B., OSOBA PRYWATNA 03-10-2017 Wprowadzenie do JEE
 • Zwięzłe i praktyczne szkolenie. Godne polecenia.

  5.0 / 5 Piotr G., Asseco Poland S.A. 29-09-2017 Java dla zaawansowanych
 • Bardzo dobre szkolenie dla zaawansowanych deweloperów. Prowadzone w przystępny sposób w sympatycznej atmosferze w dobrej lokalizacji.

  4.92 / 5 Sebastian S., Asseco Poland S.A. 29-09-2017 Java dla zaawansowanych
 • Mnóstwo rzeczy ułożyło się w głowie - polecam tego allegrowicza! :)

  5.0 / 5 Grzegorz G., Asseco Poland S.A. 29-09-2017 Java dla zaawansowanych
 • Polecam JSystems.

  5.0 / 5 Jarosław J., Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA 29-09-2017 Java dla zaawansowanych
 • Bardzo dobrze prowadzone szkolenie. Dla mnie okazało się przypomnieniem/ułożeniem wiedzy. Jednak potrzebowałem bardziej zaawansowanej tematyki. Materiały dostarczone zawierają szerszą wiedzę niż szkolenie (in plus :)) Prowadzący przekazał materiały za pomocą których można swoją wiedzę znacznie rozszerzyć (in plus).

  4.85 / 5 Tomasz S., Asseco Poland S.A. 25-09-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Jestem tu po raz drugi, i przechodząc szkolenie z kolejnym trenerem spotykam się z wielką pasją i zaangażowaniem. Nauka od takich osób to czysta przyjemność .. dziękuje

  4.35 / 5 Mariusz Kania, Sales Group Sp. z o.o. 22-09-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Genialny prowadzący z szeroką wiedzą na wiele tematów i chętnie dzielący się tą wiedzą sprawia, że szkolenie było efektywne, przystępne i zarazem przyjemne. Każdy mógł zadawać pytania w razie potrzeby. Co zaskakuje, prowadzący udostępnił e-materiały z innych szkoleń prowadzonych przez firmę. Gdyby wszyscy szkoleniowcy/nauczyciele/mentorzy byli tacy jak Andrzej świat byłby lepszy :)

  4.71 / 5 Dominik L., Asseco Poland S.A. 22-09-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Polecam JSystems, wiedza przekazywana jest przez praktyków. Fajna atmosfera na szkoleniu, dużo treści w krótkim czasie. Poziom często dopasowywany jest do wymagań grupy

  5.0 / 5 Tomasz D., EduBroker Sp. z o.o. 15-09-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Jestem zadowolony. Prowadzący sprawnie omawia szeroki zakres wiedzy związanej z programowaniem w Java. Ogólnie zdobyłem dużo ciekawych informacji.

  4.35 / 5 Piotr P., Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa 15-09-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Wszystko w porządku, szkolenie przeprowadzone zgodnie z planowanym i dodatkowym programem.

  4.92 / 5 Jan Bacławski, Urząd Pracy m.st. Warszawy 15-09-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Bardzo dobre szkolenie. Polecam. Miła atmosfera. Przystępnie wytłumaczone.

  5.0 / 5 Krzysztof Gasek, NetWorks! Sp. z o.o. 15-09-2017 Programowanie w języku JAVA
 • Szkolenie było prowadzone na wysokim poziomie. Zagadnienia poruszane na szkoleniu były omawiane w sposób przejrzysty i były poparte praktycznymi przykładami.

  5.0 / 5 Urszula W., ING Bank Śląski SA 15-09-2017 Programowanie w języku JAVA

Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia? Skontaktuj się z nami:

Wiadomość wysłana

Przyjęliśmy Twoją wiadomość i skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie

Klikając OK wrócisz do formularza

Nasza strona korzysta z plików cookie. Możesz zmienić zasady ich używania lub zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.